Вхід | Реєстрація

Молодь Полтавщини хочуть заохотити до роботи

Молодь Полтавщини хочуть заохотити до роботи
Обласний молодіжний центр праці готує новий проект, 2-й етап «Школи успішного працівника». Що готують і яким чином навчатимуть – дізнавались наші журналісти.
Основна проблема дівчат та хлопців, які у пошуках роботи, розповідають із досвіду в обласному молодіжному центрі праці – вони просто не знають, чого хочуть. Як правило, бажання особливо нічого не робити і при цьому – гарно заробляти. Аби змінити ситуацію, для зацікавленої молоді центр планує 20-го вересня розпочати 2-й етап проекту Школа успішного працівника».
Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці:
— Школа успішного працівника покликана замотивувати людину до роботи. Незважаючи на те, скільки вона отримує, навіть мінімальну зарплату, аби молода людина йшла на роботу і здобувала досвід і вже потім претендувала на більшу зарплату і т.д. Цього разу, передбачені зміни і у самій концепції проекту. На першому семінарі ми проведемо анкетування і вже потім під обрані ними галузі - чим вони хочуть займатися - запросимо підприємців.
Відтак, молода людина зможе отримати відповіді на запитання у фахівця, який працює в цій сфері і ймовірно, почати стажуватися на тому чи іншому підприємстві.
Для того, аби взяти участь у проекті, розповідає Анатолій Безпалюк, потрібно бажання і відповідальність. На додачу – заява у довільній формі і контактний номер телефону.

Автор: Крістіна Криженко, www.misto-tv.poltava.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
5 вересня 2011, 16:47 | Полтава | Суспільство
1. irinagauf04 / 13 жовтня, 13:30
Добрый день! В процессе обучения в школе приходилось задумываться о обучении в разных Вузах , колледжах ,и причем не в одной стране нашего мира. После окончания школы один друг уехал учится по программе спортсмена в США. Вторая подруга уехала еще в школе с пробной программой на два месяца в Канаду. Ей настолько там понравилось что еще в первую неделю она твердо решила и спустя некоторое время уже поступила в колледж, вскоре и вовсе останется там навсегда... А я подвисла в Украине, слушая и восторгаясь отзывам друзей о нахождении за рубежом. Сейчас нужно что то меня ,и мой выбор остановился на самом интересном ,учится планирую в Австралии. Там очень крутой климат и система обучения. Буду пробовать с поддержкой очень крутого сервиса Посилання на verimm.com.ua Удачи всем, и мне тоже:)
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації