«Стандарт» влаштовує свято вболівальникам

У День фізкультурника новосанжарська команда порадувала своїх шанувальників розгромною перемогою над «Зорею» з Гоголевого.
Перед цим поєдинком чомусь дуже хотілося вірити у позитивний результат. Можливо, тому, що новосанжарські футболісти у трьох поєдинках другого кола жодного разу не програли і набрали у цих зустрічах п’ять очок. Можливо, тому, що перед грою дорослих вдало виступили юніори «Стандарту», які розгромили своїх однолітків з рахунком 7:0. А може, у перемогу вірилося тому, що тренери обласної команди нарешті почали комплектувати її з тих гравців, які дійсно хочуть грати у футбол.
10-го вересня у футболках «Стандарту» на поле вийшли: Євген Довгаль  — Геннадій Супрун, Олександр Шовкопляс, Сергій Волоський, Євген Козаченко — Сергій Роман, Владислав Мокляк, Станіслав Мокрий, Олег Міщенко, Євген Гусак — Віталій Баранович (к). Уже стартові хвилини гри показали, що «Зоря» — суперник не з найважчих, з нею можна і потрібно грати. І бажано вигравати. Перший же момент виник уже на другій хвилині гри. Це Віталій Баранович пробивав з кута воротарської, але воротар м’яч забрав. На жаль, у цьому епізоді Віталій отримав травму і дуже швидко змушений був прохати заміну. Замість нього вийшов юний Сергій Сонник. Перший тайм так і минув за повної переваги «Стандарту». Але м’яч у ворота не йшов. Одного разу, після дальнього пострілу Владислава Мокляка, круглий вдарився у стійку і вилетів у поле. У інших епізодах своїх партнерів виручав голкіпер «Зорі».
Але у таймі другому ситуація змінилася. Кардинально змінити її зміг Владислав Олійник, який у перерві замінив Сергія Романа. Спочатку Влад вийшов сам на сам із воротарем і потужним пострілом з улюбленої лівої прошив ближній кут воріт — 1:0! Трибуни радісно аплодують. За кілька хвилин уже Владислав Мокляк перекидає голкіпера, але м’яч знову підло б’ється у стійку і вилітає у поле. А ось Олійнику у черговій атаці вдається подвоїти рахунок. Він знову пробиває з лівої, м’яч б’ється у дальню стійку і від неї залітає у ворота — 2:0! Стадіон шаленіє, вболівальники навперебій хвалять Олійника. «Оце вийшов на заміну, так вийшов!». А той за кілька хвилин організовує і третій гол. Вискакує сам на сам із голкіпером гостей і відпасовує у центр на зовсім вільного Влада Мокляка. Той з кількох метрів забиває — 3:0! Уболівальникам процес починає подобатися усе більше.  Вони вимагають продовження. І воно слідує. Олег Міщенко виходить сам на сам із воротарем суперників і легко його переграє — 4:0! Це перемога! І яка перемога!
І нехай скептики потім будуть говорити, що «Зоря» виявилася надто слабким суперником, що команда у нас іще надто молода і «сира». І за перемогами ще будуть поразки. Нехай. Може, воно й так. Але зараз є гарний привід порадіти за наших хлопців, які нарешті показали красивий і результативний футбол і здобули таку потрібну перемогу. Надалі «Стандарт» очікують матчі з куди сильнішими суперниками, але будемо сподіватися, що нашим футболістам під силу відібрати очки навіть у когось з фаворитів.