Вхід | Реєстрація

Володимир Проскура: «Прийшов новий начальник і розворушив осине гніздо»

Володимир Проскура: «Прийшов новий начальник і розворушив осине гніздо»
Завідуючий відділом культури та туризму Кобеляцької РДА дав інтерв’ю для «ЕХО». Він вважає, що проти нього організована змова за участю співробітників Центру культури і дозвілля та… гомосексуалістів із наркоманами.
Завдяки електронним та друкованим засобам інформації Володимир Проскура, скромний чиновник районного масштабу, в один момент став знаменитим. Зараз досить набрати у «гуглі» «Володимир Прос…», як пошукова система вже видає повне прізвище героя скандальної публікації та його «історичну» фразу про відкушений ніс. Хоча, як для посадовця, така популярність досить сумнівного ґатунку.
У суботу нам удалося зустрітися із Володимиром Костянтиновичем. Він люб’язно погодився розповісти про своє бачення події, описаної в публікації «Я тебе щас нос откушу…» та причин, котрі призвели до скандального інциденту.
З перших хвилин стало зрозуміло, що Володимир Проскура вирішив скористатися тактикою «найкраща оборона — атака». Тому він висловив свої претензії «ЕХО» відносно того, що опублікували інтерв’ю з Ольгою Павелець. Також посадовець пообіцяв пролити світло і на минуле самої Ольги. І навіть нагадав автору цієї публікації про його безславний похід у козацтво. У чому, до речі, він (автор) у свій час публічно покаявся. Та все ж більша частина нашої розмови була, як кажуть, «по суті». Нижче ми друкуємо інтерв’ю із Проскурою. Хоча одразу попереджаємо, що воно публікується зі скороченнями. Адже в деяких своїх висловлюваннях Володимир Костянтинович, напевне, вже звично для себе, переступив межі дозволеного законом, заявив, що «змовники», які плетуть проти нього інтриги, є гомосексуалістами, наркоманами і … мають інтимні стосунки зі співробітниками правоохоронних органів. Надрукувавши інтерв’ю без купюр, ми б ризикували отримати судові позови про захист честі, гідності та ділової репутації.

«Вранці я оголошую Павелець, що вона в мене не працює, а ввечері вона прийшла з диктофоном»
— Отже, Володимире Костянтиновичу, ми хотіли б почути Ваш коментар ситуації, описаної в статті «Я тобі щас нос откушу, «б…дь». До цього моменту говорили лише свідки та Ольга Павелець, яка надала редакції скандальну інформацію. Заради об’єктивності хотілося б почути і Вашу точку зору.
— У мене до Вас зустрічне запитання: де Ваша журналістська етика? Чому ви друкуєте статтю, не поспілкувавшись зі мною?
— Це не завжди можна зробити відразу. Інколи люди взагалі відмовляються від коментарів, інколи ховаються. Зараз же ми з Вами говоримо…
— Чому Ви порушили закон про пресу, чому не «пропікали» матюки на запису?
— У газетній публікації нецензурної лексики немає. А Інтернет не є друкованим засобом масової інформації.
— Ну добре, мій адвокат зараз вивчає цю справу…
— Давайте, зрештою, до суті…
— Давайте. Ось ви в статті заявляєте, що Ольга Павелець є працівником відділу культури. А звідки Ви взяли, що вона там працює?
— Є ж відповідні документи.
— Є її заява, на котрій я, завідуючий відділом культури, поставив візу «Не затверджую». Ми будемо проводити службове розслідування на предмет того, як Павелець потрапила на роботу, як оформила собі доступ до звукової апаратури, котра коштує десятки тисяч. Пізніше мені на підпис принесли іншу Олину заяву і я її знову не підписав. Крім того, згадайте, як у свій час убирали Ольшницького, убирали Журавля. (Від редакції: колишні очільники кобеляцької культури).
— Але там були зовсім ніші обставини.
— Так, зараз працює інша схема. Вранці я оголошую Павелець, що вона у нас не працює, а ввечері вона приходить з диктофоном.
— Але що вона ввечері робила у приміщенні у такому разі?
— А вона вже півроку незрозуміло чим займається. До речі, Ольга й у Гадяцькому районі «нашуміла».

«Йде боротьба за владу, за це крісло»
— Ну, ми можемо припустити, що Ольга Павелець Вас спровокувала. Але ж суть самої розмови, вживання нецензурної лексики, погрози…
— Я й дитині своїй можу сказати: «Йди сюда, бо вб’ю». А взагалі, історія не в Ользі. А історія в тому, що якраз напередодні цього скандалу я оголосив головному бухгалтеру, що вона буде звільнена, відправлена на пенсію. Директор Городецька отримала якраз від мене догану. Її вся музична еліта району підозрює, що Ольшницький і Журавель — її робота. Вона «різко» заховалась на лікарняний. Коли Ольшницького і Журавля «брали», вона теж була на лікарняному. Йде боротьба за владу, за оце крісло. А якими методами: чи грошима, чи диктофоном — це друге питання. Для всього Кобеляцького району я можу оголосити: я дуже цією посадою не дорожу. Я дорожу культурою, я люблю культуру! І Анатолію Олексійовичу (Від редакції: Анатолій Таранушич — голова РДА) я пообіцяв, що підніму культуру. Бачите ж, субота, неділя, а я працюю. І хочу займатися культурою, а не оцим всім сміттям. А для цього мені потрібна команда людей, з якими можна працювати. А не з тими, хто палиці в колеса вставляє. До речі, при підтримці преси.
— Преса нікого не підтримує.
— Ой, не потрібно мені цього казати. Все ж видно. Чому Ви не пишете нічого хорошого про роботу відділу культури, а лише бруд виливаєте? Чомусь Ви віддаєте перевагу спілкуванню з людьми із нетрадиційною сексуальною орієнтацією.
— Володимире Костянтиновичу, я б попросив Вас бути обережнішим у висловлюваннях. Ви ризикуєте натрапити на черговий судовий позов.
— Це не судовий позов. Всі прекрасно знають, хто такий Горденко, хто така Павелець.
— Ми не перевіряємо сексуальну орієнтацію людей. Це їх особиста справа. Скажіть краще, якщо буде встановлена автентичність диктофонного запису…
— От якщо підтвердять, тоді й задасте запитання. Уже підтверджено, що побоїв на Ользі не було. Є свідки, що після розмови зі мною у неї навіть зачіска не зіпсувалась.
— Ну тоді, можливо, останнє запитання. Ви говорите, що робота заввідділом культури важка і невдячна. І платять за неї «копійки». І водночас стверджуєте, що у Кобеляцькому районі йде жорстока боротьба за цю посаду. За що боротися — за «копійчану» роботу від зорі до зорі? Не бачу в цьому логіки і резону.
— Пані Городецька вже багато років бачить себе у цьому кріслі. І я його їй навіть уступлю. Тільки перед цим Ви краще, аніж бруд лити, прослідкуйте, що за останній рік в районній культурі відбулось: які колективи Проскура підняв, на які конкурси їздив, яких людей підготував до сцени. Подивіться, які артисти у Кобеляки приїжджають — «зірки» світового масштабу їдуть!
А згадайте, що було в кобеляцькій культурі до мого приходу в район. Так, прийшов новий начальник і розворушив осине гніздо. Тут же звикли до кумівства, до панібратства, коли разом «працюють» одні родичі. Звичайно, мені все це не сподобалося, мені потрібні професіонали.
І найголовніше. Я прямо заявив Валентині Городецькій: або я, або вона. У наступному році атестація Будинку культури. Він її не пройде. Тому що замість 18 колективів тут працює лише три. Ще в грудні я віддав Городецькій наказ створювати нові колективи. Але вона не відреагувала. Більше того, кобелячани проігнорували обласний огляд Будинків культури. За це я оголосив Городецькій догану…
Отже, за версією Володимира Проскури, проти нього організована спецоперація, у якій Ольга Павелець виступила лише виконавцем.
Між тим, щодо скандального інциденту розпочалося службове розслідування спеціальною комісією Кобеляцької РДА. Зацікавились ситуацією і помічники народного депутата України Юрія Кармазіна.

Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО з регіону»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
28 вересня 2011, 16:19 | Кобеляки | Культура та освіта


1. Nick / 28 вересня 2011, 17:39
P.S. До речі, ніхто не задавався питанням скільки коштує новий "апарат" у РЦКД і у якому магазині він купувався?
2. іва / 28 вересня 2011, 18:48
щось густенько у кобиляках на одному квадратному сантиметрі гомосексуалістів, наркоманів й інтриганів!
у проскури істерія - це точно!
хапається з останніх сил за крісло, поливає брудом усіх поголовно.
а сам прям ангел з німбом - невинне дитя природи!! якби усі кого він безпідставно принизив подали в суд, вийшло б немало.
не заглиблюючись у науку психологію, але там є такий синдром: якщо людина хоче приховати якісь вади у собі, то починає їх шукати в оточуючих - і знаходить:), про що одразу ж повідомляє усім навкруг, цим ніби убезпечуючи себе.
3. New York / 28 вересня 2011, 19:54
Видалено за порушення п.2.1 Правил користування сайтом

4. людинк@ / 28 вересня 2011, 20:55
Бідненький пан Проскура. Все село напало,ледве відгавкався))))))))
5. Зевс / 28 вересня 2011, 21:51
Костянтинович, ти молодець! Тримайся! Всерівно всим хорошим не будеш! Чим більше шуму про людину, тим вона значиміша.
6. Зевс / 28 вересня 2011, 22:30
Олю, якщо ж твій "вищестоящий" такий поганий, не погодив твою кандидатуру(мав підстави)і ти знала про це, так чому ж ти так завзято лізла на цю роботу всупереч йому....
Людина, яка поважає себе, знайде іншу роботу. Так в чому ж справа?
7. Nick / 29 вересня 2011, 06:15
До речі, з приводу визначень: звукорежисер - людина, яка придумує звукове оформлення міроприємства; звукооператор - людина, яка забезпечує якісне звучання, того, що придумав звукорежисер; звукотехнік - це людина, яка підключає "апарат", паяє шнури, словом забезпечує безперебійну роботу звукового комплексу на рівні "заліза"; програміст - пише програми, до налаштування звуку відношення не має.
В принципі, якщо немає елементарних понять по електриці, звукорежисер може спалити "апарат", так як і звукооператор.
Далі, звукорежисер, по визначенню, повинен уміти працювати з програмами обробки звуку - це його робочий інструмент і те що у неї є такі програми це не дивно і ще нічого не значить.. А тупий наїзд про монтаж запису тільки через те що є такі програми нагадав анекдот: Судять чоловіка за самогоноваріння, - У вас при обшуку було знайдено самогонний апарат, значить ви варите самогон;
- Тоді судіть мене ще й за згвалтування
- Чому
- Так апарат же є!
8. АнтиПроскура / 29 вересня 2011, 12:47
Видалено за порушення п.2.1 Правил користування сайтом
9. АнтиПроскура / 29 вересня 2011, 13:21
Видалено за порушення п.2.1 Правил користування сайтом
10. Nick / 29 вересня 2011, 14:32
ніразу не реклама :) і це не "приїжджали", а приїдуть. Питання звучить так: які зірки ПРИЇЖДЖАЛИ? Які колективи підняв? Кого до сцени підготовив?
50 грн. квиток? Санкт-Петербурзький Державний Театр Оперети? І тільки в Кобеляках? :))))
11. Павелець Ольга / 29 вересня 2011, 16:13
12. Микола Гузченко пише:
«Так і не стало зрозуміло, чи спалили апарат»


На рахунок справності апаратури - приходьте завтра на 15 год. в РЦКД. Відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти, - самі все побачите і почуєте.
12. Семен / 30 вересня 2011, 13:14
В.П., "бери шинель-иди домой"! Навколо тебе оточуючі люди страждають від безпідставних звинувачень, хамства, злоби..., які ти роздаєш наліво та направо. Годі таких "зразків" культури!!
13. Зевс / 30 вересня 2011, 14:28
Олю, якщо ж твій "вищестоящий" такий поганий, не погодив твою кандидатуру(мав підстави)і ти знала про це, так чому ж ти так завзято лізла на цю роботу всупереч йому....
Людина, яка поважає себе, знайде іншу роботу. Так в чому ж справа?
ЧЕКАЄМО ВІДПОВІДІ!!!!!!!
14. Сусід / 30 вересня 2011, 14:36
Павелець, не корч із себе пай-дівчинку! Це нікому не потрібно. Про твоє "виховання"))))) знають всі Кобеляки. Проскура просто відпочиває!
15. Олег / 30 вересня 2011, 17:29
Нудно і нецікаво! Втрачається рейтинг! Треба щось додати! Шоумени вперед!!!!
16. Саня / 30 вересня 2011, 17:51
Согласен ! Не сайт - а сборник помоев !!!! Дешовка !!!!
17. іва / 1 жовтня 2011, 10:53
26. Саня пише:
«Не сайт - а сборник помоев !!!! »

А висновок з цього напрошується такий: комусь дуже вигідно тягнути всіх до своєї вигрібної ями, у якій погряз по самісінькі ніздрі, - це щоб відволікти увагу від головного. Нагадую головне: дівчина стає жертвою фізичних і моральних знущань свого керівника. Тобто, якщо прибрати усі особистості, - то йдеться про те, що одна людина дозволяє собі принижувати іншу, погрожувати їй розправою!!!
Якби ми в кіно спостерігали таку історію або ж в книжці її вичитали, то наші симпатії були б на чиєму боці?
18. Микола Гузченко / 1 жовтня 2011, 11:26
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
22. Зевс пише:
«Олю, якщо ж твій "вищестоящий" такий поганий, не погодив твою кандидатуру(мав підстави)і ти знала про це, так чому ж ти так завзято лізла на цю роботу всупереч йому.... »

А хулі не ясно? Будинок культури у скруті - немає звукорежисера. Людей, здатних робити цю роботу, в Кобеляках практично немає. От вона прийшла на допомогу. Бо любить культуру понад усе на світі, не мислить свого життя без цієї роботи, бо згодна за мізерну платню денно і нощно сидіти над шнурами і колонками, щоб нести людям прекрасне, світле, вічне...
22. Зевс пише:
«Людина, яка поважає себе, знайде іншу роботу. Так в чому ж справа? »

Справа в тому, що вона прийшла працювати не до нього у хлів, а в будинок культури, котрий належить громаді. І слугувати вона повинна громаді, а не начальству. А те, що культурою в районі тимчасово керує хворий начальник, - то це ж таке діло... Так вона ще й бореться з ним, а це аж ніяк не принизливо - це благородно. Вона прям, хулі тут мєлочиться, як Жанна д’Арк!

А от до ясновельможного пана контрадмірала таки є питаннячко:
По п’яні начудив, зганьбив себе, владу і козацтво. Вся громада вважає його хамом, вважає його недостойним цієї роботи, підлеглі зневажають і ненавидять.
«Людина, яка поважає себе, знайде іншу роботу. Так в чому ж справа?
ЧЕКАЄМО ВІДПОВІДІ!!!!!!! »

19. Саня / 1 жовтня 2011, 11:26
Писака Горденко - від тебе вже всім тошнить !!!!
20. Іван / 1 жовтня 2011, 11:48
13. ПРОСКУРА В.К. пише:
«ШАНОВНЫЙ»

13. ПРОСКУРА В.К. пише:
«Сан-Петербурзького»

13. ПРОСКУРА В.К. пише:
«преїдуть по мойому запрошенню »

13. ПРОСКУРА В.К. пише:
«в ново - відреставрованому театрі »

Це капець. Яка безграмотність!
21. ЛІН / 1 жовтня 2011, 12:11
30. Іван пише:
«3. ПРОСКУРА В.К. пише: «Сан-Петербурзького»»


Сан - це, мабуть, від "санвузол" чи від російського "чин"? чи від японського суфікса, що означає "поважний"???:)
22. Іван / 1 жовтня 2011, 13:04
Народ!!! Я незрозумів а хто тут уже вирішив підписуватися моїм ім'ям??? Чи свого нема???
23. Іван / 1 жовтня 2011, 13:15
32. Іван пише:
«Народ!!! Я незрозумів а хто тут уже вирішив підписуватися моїм ім'ям??? Чи свого нема??? »

А ти що, один на світі білому? =)
24. Іван / 1 жовтня 2011, 15:15
34. Іван пише:
«А реєстрацію на сайті для чого придумали? Чи не для таких випадків? »

Так зареєструйся, хто тобі заважає?
25. ЛІН / 1 жовтня 2011, 15:59
1
35. ЛІН, Анатолій, Іван, Саня, іва, Олег, Зевс пише:
«Я можу під вашими іменами що завгодно писати і виставляти вас ідіотами а ви під моїм не можете. Бо мій нік зареєстровано. Бе бе бе.»


Повна дурня! Перетворили актуальне обговорення на парад ідіотизму!
26. Ваня / 1 жовтня 2011, 17:57
37. Іван пише:
«Як два пальці об асфальт. А ти Ваню тепер видумуй собі нікнейм. »

А навіщо ж тепер видумувати? Дякую, що понапрягався. Мені менше роботи. От що значить, коли людині робити нічого :)
27. учасник шоу \\\\\\\\\\\\\\\" Я вмію співати\\\\\\\\\\\\\\\" / 6 жовтня 2011, 13:08
а за такі висказування можно і схлопотити по-повній ...
28. Микола Гузченко / 13 жовтня 2011, 13:10
А контрадмірала таке як вигнали. Лишилося почекати, доки хтось звернеться до Даші з письмовим проханням висвітлити подробиці.
До речі, в ланцюжку "Срібний-Ольшницький-Журавль-Проскура" кожен наступний дєятєль був набагато хєровішим за попереднього. З острахом чекаю імені наступного начальника культури. Гірше за Проскуру важко уявити.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації