За його словами, об'єкти комунальної теплоенергетики області майже на 100% готові до опалювального сезону. На сьогодні підготували 690 котелень та 672 км теплових мереж.
Соціальні заклади регіону будуть з теплом вчасно. «У випадку різкого зниження температури повітря, можна буде забезпечити подачу теплоносія споживачам», - запевнив Тонков.
У житловій сфері продовжують роботу з оформленням паспортів готовності житлових будинків кооперативів та ОСББ. Усі паспорти оформили лише в Кременчуці та Комсомольську.
Що ж до встановлення в котельнях засобів обліку відпуску теплової енергії, на сьогодні ними забезпечили 50% об'єктів комунальної власності. Процес гальмує не лише питання фінансів, а й неготовність вітчизняних виробників 100-відсотково забезпечити власною продукцією потреби ЖКГ. Адже встановлювати лічильники рекомендовано лише українського виробництва.
На засіданні колегії також розглянули питання теплозабезпечення трьох «проблемних» населених пунктів Полтавського району. У Терешках із 333 квартир, лише 14 не перейшло на індивідуальне опалення, у Супрунівці з 441 квартири, його залишилося встановити в 6. Кошти на ці роботи виділять з бюджету сільських рад, тож питання обіцяють вирішити. А от у Розсошенцях «висить» борг по розрахунках за теплоносії у 568 тис. грн. Тож може виникнути питання з заключенням договорів та отриманням лімітів на газ. Аби якось вирішити проблему, на погашення боргів ЖЕКу планують виділити близько 200 тис. грн бюджетних коштів із району та сільської ради.