Чергова колегія Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася на базі Миргородського та Гадяцького лісгоспів за участі начальника управління Юрія Тараненка, головних лісничих, інженерів лісових культур, начальників та майстрів лісових розсадників.
Учасники ознайомилися з веденням лісонасіннєвої справи, розсадництва та лісовідтворення на підприємствах Миргородського та Гадяцького лісгоспу. Під час роботи колегії, завідувач сектору лісовідновлення облуправління Наталія Гриневич акцентувала основну увагу присутніх на питаннях оптимізації лісокультурного виробництва за рахунок упровадження комплексної механізації при виконанні лісокультурних робіт, активізації роботи по безумовному виконанню завдань Галузевої програми розвитку лісонасіннєвої справи та забезпеченню лісгоспів земельними ділянками під заліснення.
У Комишнянському лісництві Миргородського лісгоспу було продемонстровано агротехніку створення та вирощування лісових культур дуба звичайного на зрубах із застосуванням рубача коридорів РКР-1,5 по догляду за лісовими культурами. Лісівники ознайомилися із літнім залісенням дубових зрубів сіянцями дуба звичайного із закритою кореневою системою.
Надзвичайно велику увагу було приділено питанням агротехніки вирощування захисних лісових насаджень на невгіддях. Присутні оглянули молодняк соснового лісу – близько 250 гектарів, поблизу села Великі Сорочинці. Адже особливої уваги лісівників потребують такі молоді насадження, як у плані подальшого проведення лісогосподарських, так і лісозахисних заходів. Крім того, наголошено на питаннях агротехніки вирощування садивного матеріалу. А в Гоголівському лісорозсаднику було продемонстровано майстер-клас із осіннього посіву листяних порід.
Головний лісничий Гадяцького лісгоспу Ігор Федяй ознайомив присутніх із агротехнікою створення і вирощування лісових культур при залісенні соснових зрубів із використанням культиватора КЛБ —1,7 по догляду за лісовими культурами.
Крім основного питання, також було розглянуто стан боротьби з шкідниками і хворобами лісу на підвідомчих підприємствах, діяльність лісогосподарських підприємств щодо заготівлі продукції побічного користування лісу та хід виконання планів будівництва лісових доріг.
Заключна частина колегії відбулася в самому лісу, на місці колишнього базування партизанського загону. Оскільки таке живе спілкування із колегами, безпосередній огляд лісокультурних об’єктів надихає лісівників на плідну працю, адже не дарма говорять: «Краще раз побачити,ніж сто разів почути».