Як живеться поштовому зв’язку на Пирятинщині після реорганізації
«Особливих змін ми не відчули,– говорить вона. - Усе, як було,– так і залишилося. Звичайно ж, відразу після часткової зміни діяльності на нашому підприємстві - було нелегко. Пристосовувалися до нових графіків та форм роботи. Проте – це все позаду. Сьогодні вся робота налагоджена й проходить у звичному режимі. Об’єм робіт залишився на колишньому рівні. Пресу привозять до Пирятина та розвозять по селах вчасно. У міському центральному відділенні поштового зв`язку нині працює три оператори та вісім листонош – жодного працівника не скоротили. По сільських населених пунктах функціонують усі відділення, які працювали й до реорганізації. На сьогодні у районі діють 21 сільське та 3 міських відділення поштового зв’язку, в яких працює 89 осіб. Усі відділення, які раніше були забезпечені теплом в осінньо-зимовий період, будуть опалюватися й у цьому році».
Пересічні ж мешканці Пирятина нарікають на черги, які збираються біля двох віконечок у приміщенні міського відділення зв’язку, що знаходиться по вулиці Червоноармійській. Усе ж таки, клієнтів потрібно заохочувати, а не змушувати їх шукати альтернативу. Кому захочеться стояти півгодини або годину в черзі, щоб заплатити за комунальні послуги чи купити марку й відправити листа рідним або друзям? Слід зауважити, що місто наше не поменшало від того, що Пирятинський район приєднали як підрозділ до Лубенського Центру поштового зв’язку, і кількість жителів також не стала меншою – у Пирятині, за інформацією начальника відділу статистики Тетяни Шамари, станом на 1 серпня цього року проживала 16 131 особа.
Отже, хотілося б, щоб побажання пирятинців були враховані керівництвом УДППЗ «Укрпошта» та по можливості вирішені.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Пирятин | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном