Вхід | Реєстрація

Вибираємо джинси

Вибираємо джинси

Джинси - наш улюблений одяг. У них завжди можна виглядати одягненою непогано, до місця, продемонструвати свій смак і ставлення до життя. По тому, які джинси ти вибираєш, можна багато що сказати про тебе. Відразу видно, якому стилю в одязі ти віддаєш перевагу, чи вмієш цей одяг носити і наскільки ти уважна до деталей.

Важливо вміти вибирати джинси, щоб покупка радувала тебе як можна довше. Існує кілька принципових моментів — на них варто звернути увагу.

Крій. Загальне правило таке: різкі прямі лінії, широкий пояс і стрілки підходять худеньким дівчатам, округлі і м’які — повненьким. У реальності все набагато складніше: потрібно враховувати тип фігури, будову стегон, довжину ніг.

Джинси-кльош, всупереч існуючому переконанню, ідуть далеко не всім. Зазвичай вони просто підкреслюють об’єм сідниць і укорочують ноги. Якщо сумніваєшся у тому, що саме вибрати, купуй прямі, середньої ширини, зі строчками й іншими цікавими деталями — вони йдуть майже всім.

Тканина. Матеріали бувають різні — вельвет, оксамит, полегшений джинс, стретч — всього і не перелічиш. Вибираючи тканину, звертай увагу на те, як вона буде витягатися згодом, і на те, як вона взагалі буде носитися. Вельвет завжди сильно витягується, ущільнена джинса - вкрай рідко. Зрозумій, якого ефекту ти хочеш досягти, і підбирай тканину з урахуванням її властивостей.

Колір. Світлі штани повнять, це факт, особливо вельветові. Але які ж вони стильні і зручні! Вибирай ті, в яких ти здаєшся собі тростинкою — вони повинні застібатися насилу. Темно-сині — оптимальний варіант: завжди в моді і не так брудняться. Блакитні — для прихильниць класики або для створення романтичного образу.
Розмір. Важливо: розмір по ширині (1-а цифра на бирці, позначається літерою W) і довжині (2-га цифра, буква L). Здається, що другий розмір не такий важливий – підвернемо і справа з кінцем. Нічого подібного! Якщо різниця між твоїм розміром і розміром джинсів складе більше 2-х одиниць, сидіти будуть жахливо: коліно виявиться рівно посередині гомілки. Ширина враховує всі твої вигини,  і якщо ти вважаєш, що куди краще влізти з милом в 27-й, ніж носити свій 29-й — ти не права. Купи проміжний і заспокойся — вони розтягнуться, але не дуже сильно.

Вид ззаду. Останнім часом у виробників з’явилася тенденція шити штани з маленькими, дуже низько розташованими кишенями. Це підходить тільки тим дівчатам, у кого жирових відкладень або немає взагалі, або вони скупчуються на талії. Тим же, чиї сідниці хоча б злегка більші ідеальної форми, у таких штанах робити нічого. Маленькі кишені збільшать і без того немаленьку п’яту точку, а низькі додадуть пару сантиметрів прямо під нею. Крім того, сідниці у нових штанях не повинна здаватися пласкими. Не варто думати, що джинси розтягнуться — це просто не твій фасон.

Талія. Чим нижче — тим краще? Нічого подібного! Якщо твої сідниці починаються прямо від попереку — має сенс взяти розмір побільше і модель з талією вище. Також це стосується животика:  сильно нависаюче над талією «пузко» виглядає не дуже красиво. Інший важливий момент — довжина ніг. Якщо ноги в тебе короткі, про занижену талію краще забути.


Автор: «ЕХО з регіону»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації