Кінець боротьби за чемпіонство?

У 10-му турі першості Нових Санжар з міні-футболу «Сила ради» поступилася «Маяку». І вже на цілих 8 очок відстала від свого головного конкурента у боротьбі за чемпіонство — «Зорі-1».
Сама «Зоря-1» у суботньому поєдинку впевнено розібралася із «Колосом» — 9:3. Руденківські футболісти не просто забивали голи у ворота суперників, вони ще й виводили своїх партнерів на лідерські позиції у гонці бомбардирів. Зробивши дубль, список голеадорів продовжує очолювати Владислав Олійник, на рахунку якого вже 18 точних ударів. Але на п’яти йому вже наступають не лише суперники, але й партнери по команді — Владислав Мокляк, Михайло Булиш та Артем Співак, кожен з яких забив понад десяток голів.
У другому суботньому поєдинку «Стандарт» обіграв «Чисту криницю» — 5:1. Новосанжарська команда, схоже, вийшла з ігрової кризи і починає набирати форму та очки.
У неділю «Динамо» розібралося із «Ворсклою» — 4:1, а «Ніка» мінімально перемогла «Авангард» — 2:1. Але найбільш цікавим був поєдинок між «Силою ради» та «Маяком». Цікавим передусім тим, що гра у ньому склалася зовсім не так, як очікували новосанжарські уболівальники. Уже в першому таймі Олег Шерешило та Ігор Варич по разу розписалися у воротах «Сили» — 2:0. Новосанжарські футболісти кинулися відіграватися і створили кілька моментів для взяття воріт, але м’яч того дня у ворота не йшов.
А на початку другого тайму Сергій Соломашенко, перериваючи простріл, зрізав м’яч у власні ворота — 3:0. За кілька хвилин він же потужним ударом один м’яч відіграв — 3:1. Ще за хвилину «Сила ради» розкатала контратаку, на завершення якої той же Соломашенко вистрілив у поперечину. Тут же «Маяк» видав серію своїх контратак, у одній з яких Артур Щудро забив ще один гол у ворота суперників — 4:1. Найвидовищнішим моментом матчу став удар через себе форварда «Маяка» Олега Шерешила. Але м’яч потрапив у стійку і вилетів у поле. Та і чотирьох голів цілком вистачило для перемоги. А «Сила ради» перед грою із «Зорею-1», яка відбудеться у наступному турі, опинилася у зовсім невигідній ситуації. Адже відіграти 8 очок відставання у руденківської команди теоретично можливо, а от практично — дуже складно.
У другій лізі минулого тижня відбулося цілих шість поєдинків. «Чкалова» та «Чкаловець» двічі зустрічалися протягом двох днів, зігравши і  матч поточного туру, і відкладену гру 1?го туру. Юні футболісти із Великого Кобелячка у обох іграх показували цікавий комбінаційний футбол, але все ж таки поступалися більш досвідченому супернику — 5:2 та 9:3.
А очолювати другу лігу продовжила «Зоря-2», яка у не дуже видовищному поєдинку переграла «Ворону-2» — 2:0. Серед руденківських футболістів варто виділити Григорія Руденка, який у другому таймі став у ворота своєї команди і зробив кілька блискучих сейвів.
«Темп» далеко не відпустив свого конкурента. Хоча у першому таймі сухомаячківські футболісти могли не раз пропустити від «Зорі-3». Але руденківські футболісти не забивали із дуже вигідних позицій і у другому таймі поплатилися за погану реалізацію. «Темп» за кілька хвилин забив тричі, «Зоря-3» відіграла лише один м’яч — 3:1. У наступному турі «Темп» зустрінеться із «Зорею-2». У разі перемоги сухомаячківська команда зможе наздогнати свого конкурента, у разі поразки — відпустить його на відстань у 6 очок.
У інших поєдинках другої ліги було зафіксовано кілька цікавих результатів. Дебютант першості «Будівельник» у 1?му турі поступився «Юності» із розгромним рахунком — 14:5. Але за дев’ять турів команда набралаcя досвіду і почала грати у зовсім інший футбол. Це і дозволило «Будівельнику» тепер уже впевнено перемогти ту ж «Юність» — 4:1. У пристанційнівської команди дублем відзначився Дмитро Наваріч. Один із його м’ячів, забитий зльоту у «дев’ятку» з-за меж штрафного майданчика, по праву може претендувати на один з кращих голів усього чемпіонату.
А гра між «Вороною» та «Метеором» може претендувати на звання «камбек чемпіонату». У першому таймі після гола Сергія Трохименка та дубля Юрія Нездойминоги лелюхівські футболісти впевнено вели — 3:0. Але вже до перерви зуміли втратити свою перевагу і дозволити супернику зрівняти рахунок — 3:3. А на початку другого тайму метеорівець Юрій Муха забив четвертий м’яч і приніс своїй команді вольову перемогу — 4:3.
У наступному турі волею календаря відбудуться два центральних поєдинки у обох лігах. 15?го січня о 12:00 «Сила ради» зустрінеться із «Зорею-1», а вже о 13:00 «Темп» зіграє із «Зорею-2». Так в один день боротьба за чемпіонство може завершитись. А може розгорітися з новою силою. На це ми і будемо сподіватися. Адже коли все зрозуміло заздалегідь, дивитись футбол зовсім нецікаво.