Під дощем і після олів’є

Черговий тур чемпіонату району з міні-футболу, крім суто турнірних запитань, мав відповісти ще на одне: чи відновились футболісти після щедрого новорічного застілля?
Матчі розпочались у неділю і проходили під акомпанемент нудного зимового дощу. Мокре поле і післясвяткова важкість у ногах та головах мали накласти відбиток на перебіг боротьби. Навіть самі футболісти й ті вряди-годи скаржились на відсутність легкості у своїх діях.
Хоча гра футболістів із Кірового приємно вразила своєю швидкістю і динамікою. У матчі проти спортсменів із Канав їм удавалось практично все: і швидкісні проходи, і грамотна гра в обороні, і потужні удари по воротах. Не було лише одного — реалізації створених моментів. Уже до середини першого тайму вони могли вести із розгромним рахунком. Якби забивали. Дуже старався їх молодий форвард Олександр Фещенко. Він і обводив, і паси вчасно віддавав, і відкривався. Але забити так і не зміг. Натомість відзначився захисник кіровчан Віктор Гончар. Він відкрив рахунок у матчі. А згодом забив свій другий гол. Допомогли йому й партнери по команді Владислав Голіков та Роман Байрак. Вони записали на власний рахунок по голу. Футболісти із Канав спромоглися лише «розмочити» рахунок.
Потім на майданчик вийшли футболісти «Ветмедицини» і Дашківки. Дуже довго жодній із команд не вдавалось забити хоча б один гол. І вже здавалось, що поєдинок так і завершиться безгольовою нічиєю. Аж доки футболістам із Дашківки не вдалась красива «трьохходівка», яку чітко завершив Володимир Барабаш. Медики кинулись відігруватись і досить швидко зрівняли рахунок. До кінця матчу залишались лічені хвилини. Аж ось дашківчани отримали право на штрафний удар. До м’яча підійшов усе той же Барабаш. У цей момент хтось із уболівальників порадив: «Бий, м’яч же слизький». І хоча штрафний був призначений майже в центрі поля, Володимир зважився на прямий удар по воротах. І вдарив. М’яч зрикошетив від когось із захисників і влетів у сітку. Суперники знову спробували відігратись, але надійно грав воротар Дашківки Олег Іщенко. 2:1 — перемогу святкували сільські футболісти.

Кононенко бив, Бажан бив, а Волочай забив

А ось у грі між «Проциками» і «Буциками» очікуваної напруженої боротьби глядачі на побачили. У першому таймі ветерани дали надто багато простору і свободи форвардам суперників і Безуглий з партнерами повели 4:0. У другому таймі «Процики» заграли більш жорстко та щільно і зуміли вирівняти хід гри. Вони навіть відквитали один гол. Безуглий здалеку пробив, м’яч вдарився в ногу когось із «Проциків» і «свічкою» піднявся вгору. «Кутовий»,?— закричали глядачі. Напевне так подумав і голкіпер. А м’яч тим часом по чудернацькій траєкторії опустився у сітку воріт.
Наступними на поле вийшли «Колос» і Маленькі сови». У складі останніх не було їх беззаперечних лідерів братів Няйків. «Ну, зараз «сови» полетять у вирій, точніше, їх понесуть»,?— так песимісти пророкували розгромну поразку. Але не так сталося, як пророкувалося. «Сови» зібрались і дали справжній бій фаворитам. Матч пройшов у дуже напруженій боротьбі з великою кількістю порушень правил. «Колосяни» повели з рахунком 2:0. Та у другому таймі Олег Маньківський здійснив красивий сольний прохід і завершив його чітким ударом. Миттєво ожили і зашуміли глядачі. Але тут в дію вступило правило командних фолів. «Сови» перевищили ліміт порушень і в їх ворота раз за разом почали призначати пенальті. Перший із них пробивав Ігор Кононенко. Воротар відбив. Потім Олег Бажан влучив у перекладину. Третій пенальті взявся пробивати Євген Волочай, та знову Анатолій Кропивка відбив його удар. Але Женя першим устиг на добивання. 3:1 — важка перемога лідера.

Турнірна таблиця відкритої  першості  Кобеляцької  районної  організації ВФСТ «Колос»  з  міні - футболу сезону  2011 - 2012 років