Вхід | Реєстрація

Ющенко: у Полтаві розвиток української книги профінансовано на 1 млн. грн.

Президент України Віктор Ющенко, виступаючи на Конгресі української інтелігенції, наголосив, що розвиток держави неможливий без національного самоусвідомлення. «Сьогодні вбивство нації відбувається, коли нація забуває свою мову, історію, національну культуру. Раз ви не нація, у вас ніколи не буде своєї держави», - каже Ющенко. Зокрема, Ющенко констатував, що урядом не фінансується українська культура і розвиток української книги. Він навів приклад, що тільки у Полтаві розвиток української книги за рахунок місцевих коштів профінансований на 1 мільйон гривень, а у Тимошенко – прем’єр-міністра України, яка контролює весь бюджет, – на 1 мільйон 200 тисяч гривень. «Так хто більше патріот – вона чи Асадчев – губернатор Полтавщини?», - наголосив Ющенко.
Президент зауважив, що національне становлення починається з питання мови. «Коли я бачу на рекламі: «дві мови – одна держава», то я бачу одне - таким шляхом ми втрачаємо і націю, і державу. Давайте скажемо, що у нас 3 історії і 4 церкви - це те, що реінтегрує націю», - наголосив Президент.
При цьому він відзначив, що Глава уряду не приділяє увагу національному становленню. «Найбільше, що я бачу в Тимошенко національного – це один раз на рік надягти національну сорочку і з галицьким акцентом сказати: «Любі мої»», - зауважив Президент.
«Те, що вона не дає гроші на культуру, - це проблема не фінансів, а її системи цінностей», - додав Ющенко.

Автор: www.regionnews.poltava.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації