«Сила ради» виграє, «Зоря» стає чемпіоном

14-й тур міні-футбольної першості Нових Санжар запам’ятався новосанжарським дербі, у якому вирішувалася доля другого місця. А ще у цьому турі «Зоря-1» достроково забезпечила собі чергове — третє поспіль — міні-футбольне чемпіонство.
Найцікавішим матчем цього туру мала стати зустріч між новосанжарськими «Нікою» та «Силою ради». Обидві команди протягом цього чемпіонату почергово займали друге місце. Тепер, у очній дуелі за п’ять турів до кінця чемпіонату, новосанжарські футболісти мали вирішити: хто ж з них більш заслуговує на міні-футбольне «срібло»? Перед грою уболівальники «Ніки» були переповнені оптимізмом. Адже команда у попередньому турі зіграла унічию 4:4 із лідером — руденківською «Зорею-1». Зіграла унічию, а мала усі шанси перемогти. Тому і на цю гру виходила тільки за перемогою.
Але перший тайм протистояння пройшов у одні ворота. І були це ворота «Ніки». «Сила ради» грала зібрано, точно і швидко. А всередині тайму і гол забила красивий. Роман Неберя підхопив м’яч, трохи пройшов із ним і вистрілив з-за меж штрафного майданчика. Круглий вдарився у стійку і відскочив у ворота — 1:0! «Ніка» спробувала перехопити ініціативу, але гра у пас у команди чомусь не йшла. А «Сила ради», змарнувавши перед цим кілька моментів, таки забила вдруге. Той-таки Роман Неберя м’яким пасом знайшов у штрафній суперника форварда Костянтина Кривулю. Той пробив у дотик — і м’яч вдруге сколихнув сітку за спиною голкіпера «Ніки» — 2:0! Незабаром «Сила ради» організувала і третій м’яч. Євген Гусак виконав усе у власному стилі — технічно та видовищно. Прийняв м’яч, перекинув його через захисника і, не давши круглому опуститися на газон, пробив із улюбленої лівої. М’яч у «дев’ятці» — 3:0!
Футболісти «Ніки» пішли на перерву не у найкращому настрої. Але на перших же хвилинах другого тайму показали свій бійцівський характер. Віталій Гарець продерся між двома захисниками і пробив по воротах. Голкіпер «Сили» Вадим Шовковий удар відбив, але з добиванням того ж Гарця впоратися вже не зумів — 3:1. Увесь другий тайм проходив у напруженій та нервовій боротьбі. «Сила ради» дещо згорнула свої атакувальні дії та зосередилась на обороні. «Ніка» шукала шансу для того, щоб скоротити, а потім і зрівняти рахунок. Усередині тайму, після пасу до штрафної «Сили ради», захисник зіграв рукою і суддя поставив пенальті. В’ячеслав Пеляк його впевнено реалізував і відрив скоротився до мінімуму — 3:2. Кінцівка видалася нервовою, але голів більше не принесла. «Сила ради» перемагає, обходить «Ніку» та виходить на друге місце турнірної таблиці.
Як не дивно, найбільше раділи перемозі свого принципового суперника футболісти «Зорі-1». Адже у разі виграшу «Сили ради» вони достроково забезпечували собі чемпіонство. «Сила» перемогла, отже «Зоря-1» за чотири тури до кінця вже оформила третє поспіль чемпіонство. Команда відзначила це впевненою перемогою над «Ворсклою» — 11:2. Тепер, коли у команди вже в кишені чемпіонське «золото», руденчанам лишається потурбуватися лише про те, щоб їхній форвард став кращим бомбардиром чемпіонату. У цьому турі Влад Олійник відзначився двічі і довів свій рахунок до 25 забитих голів.
Його головний переслідувач — Сергій Сонник із «Стандарту» — у цьому турі також забив двічі (тепер у нього 22 м’ячі) і допоміг своїй команді перемогти «Авангард» — 5:3. Не дуже стабільні у цьому році футболісти «Динамо» цього разу порадували перемогою над «Чистою криницею» — 8:3. А «Маяк» здобув вольову перемогу над «Колосом» — 4:2.
У другій лізі трійка лідерів синхронно отримала перемоги і ще більше відірвалася від когорти переслідувачів. «Темп» після місячного простою добре розім’явся на «Чкаловці» — 10:1. Із таким самим рахунком «Зоря-2» обіграла «Будівельник», який того дня знову виступав без лідерів — Наваріча та Сіміона — 10:1. У складі «Зорі-2» хет-триком відзначився Григорій «Мессі» Руденко. Здається, його барселонському прототипу час починати непокоїтись. Новосанжарський «Метеор» примусив своїх уболівальників понервувати. Адже перший тайм він програв «Юності» з рахунком 3:1. Але у другому зібрався і влаштував справжній кам-бек у англійському стилі — 3:3, 3:4, 4:4, 4:7! «Метеор» перемагає і надійно закріпляється на третій сходинці таблиці.
Продовжує дивувати «Ворона-2». У цьому турі лелюхівсько-кунцівська команда обіграла швидкісних футболістів «Зорі-3» — 8:3. У складі «Вороної» знову демонстрував свою блискучу техніку та результативність Олег Голота, який у цьому матчі відзначився покером. А от перша «Ворона», схоже, потрапила у затяжну кризу. Її форвард Юрій Нездойминога знову не забив, а команда поступилася «Чкаловому» — 1:5.