Вхід | Реєстрація

Валерій Асадчев: «Агітація недоречна взагалі!»

Валерій Асадчев: «Агітація недоречна взагалі!»
12 грудня у Новосанжарському районі побував голова Полтавської державної адміністрації Валерій Асадчев. Він приїздив просто поговорити із жителями одного з новосанжарських сіл і майже не проводив агітації.
На зустріч із жителями села Руденківка, яка відбувалася у місцевій школі, голова облдержадміністрації приїхав по-простому — без костюму та краватки, у майже домашньому светрі. Зайшовши до зали, Валерій Асадчев продемонстрував бажання бути ближче до людей — зняв мікрофон із високої сцени, відмовився від пропозиції сісти і всю зустріч провів на ногах. Свої дії Валерій Михайлович пояснив стійкою нелюбов’ю до високих президій, які лишилися у спадок від радянських часів.
— Я не приїхав вас агітувати!, — одразу підкреслив Валерій Асадчев. — Я думаю, що агітація недоречна взагалі! Тому що не вірю, що можна, як раніше, «натаскати» людину на вибори. «Давайте, всі разом із гармошкою» — це вже не діє. Але все одно до виборів треба ставитися дуже обережно. Нашу столицю «опустили» при нинішньому, обраному киянами, мерові. Тому, як бачите, вибори — дуже чутлива річ.
Натомість голова ОДА запропонував присутнім у залі просто поговорити. Спершу говорив він сам. Переважно — про свою роботу на нинішній посаді. Пригадав Валерій Михайлович, як їхав із Києва до Полтави і був неприємно вражений… бур’янами, які росли понад дорогою. Тому новопризначений губернатор першим ділом зайнявся їх ліквідацією в області
Розповідав Валерій Асадчев багато і цікаво — про успіхи аграрного сектору області, про побудову нових елеваторів та перевалочних пунктів для зерна, про перспективи виходу Полтавщини на міжнародні ринки. Під час чергової цікавої розповіді до залу увійшов Новосанжарський селищний голова Андрій Река.
— Ось кращий голова в Україні, — одразу прокоментував Валерій Асадчев. — Нам би такого в Полтаву. У нас же зараз нікому навести порядок. Кукоба відмовляється повертатися у мери — говорить, що вже старий. Лишаєшся тільки ти (Звертаючись до Андрія Реки).
Зовсім утриматись від агітації Валерій Асадчев все-таки не зміг. Точніше, від антиагітації. Зокрема, голова ОДА розкритикував дії під час кризи Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Пройшовся Валерій Михайлович і по деяких інших кандидатах. І підсумував.
— Якщо ти балотуєшся у Президенти, то розкажи про те, що ти вже зробив для країни, а не про те, що ти зробиш, якщо виграєш!
Після досить-таки тривалого монологу Валерій Асадчев запропонував присутнім задавати питання. Першим до мікрофону вийти визвався Андрій Река. Він запросив губернатора відвідати в Нових Санжарах будівництво п’ятиповерхівки по вулиці Шевченка, яке мають завершити до кінця року.
— А поцікавитись я хотів тим, коли у нашому районі вирішиться питання голови РДА?, — запитав новосанжарський селищний голова.
Коментуючи запрошення, Валерій Асадчев розповів про вирішення питання із незавершеними будівництвами у Полтаві та регіонах області. А потім відповів і на запитання.
— Я завжди оцінюю діяльність людини по її справах. Тому вважаю, що Микола Долина, перебуваючи на посаді голови РДА, був на своєму місці. Я знаю, що вже є рішення Вищого суду про відміну рішення сесії районної ради про недовіру. І думаю, що відповідний Указ буде підписаний в Секретаріаті Президента, справедливість восторжествує і Микола Іванович повернеться на своє місце, —висловив переконання губернатор.
Після цього Валерій Асадчев відповів ще на кілька запитань своїх співрозмовників. Зокрема, пообіцяв посприяти виділенню коштів на ремонт місцевої школи. Поспілкувався керівник області і з Руденківським сільським головою Сергієм Головком, який розповів про проблеми громади. Після завершення зустрічі Валерій Асадчев разом з Андрієм Рекою відвідав будівництво п’ятиповерхівки у Нових Санжарах і високо оцінив якість та швидкість завершення робіт.

Автор: Володимир Паршевлюк, ЕХО з регіону

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
18 грудня 2009, 10:59 | Нові Cанжари | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації