Під знаком сенсації

Кілька результатів поточного туру міні-футбольної першості Нових Санжар стали доволі несподіваними. Найбільш сенсаційною виявилася перемога «Зорі-3» над своїми земляками із «Зорі-2».

Вистачало запеклих матчів і у першій лізі. «Авангард» наприкінці другого тайму обігрував «Чисту криницю» з рахунком 3:1, але довести матч до переможного кінця не зумів. Але не тому, що драбинівські футболісти зрівняли рахунок. За дві хвилини до кінця поєдинку гравець «Чистої криниці» Микола Потягов у ігровому зіткненні отримав травму. Його партнери винесли гравця за межі майданчика і повезли до лікарні. Матч при цьому так і не був дограний, тому офіційно результат гри ще не затверджений. Рішення щодо матчу прийме контрольно-дисциплінарний комітет.

У грі «Стандарту» та «Колоса» обійшлося без травм, а от результат поєдинку став непередбачуваним. Рахунок відкрили новосанжарці зусиллями свого кращого бомбардира Сергія Сонника — 1:0. За кілька хвилин він же потужним ударом влучив у стійку. Але потім «Стандарт» втратив ініціативу, а «Колос» видав цілу серію небезпечних атак. У одній з них Ігор Писаренко рахунок зрівняв — 1:1, потім Євген Писаренко вивів своїх партнерів уперед — 2:1. «Стандарт» спробував переломити хід поєдинку і зрівняти рахунок, але натомість пропустив іще кілька контратак суперника. Євген Писаренко іще двічі розписався у воротах новосанжарців і приніс своїй команді четверту перемогу в сезоні — 4:1.

Міліцейське «Динамо» спробувало втрутитися у боротьбу за третю сходинку. Для того, аби не втратити шанс потрапити до призерів, міліціонерам потрібно було обіграти одного з конкурентів — «Ніку». Довгий час на майданчику точилася практично рівна боротьба. І один м’яч міг перевернути хід поєдинку на користь «динамівців». Але, зрештою, досвідчені «газовики» забили ще кілька голів і святкували перемогу, яка залишила їх на третій сходинці — 5:2.

«Зоря-1» уже у статусі чемпіонів обіграла «Маяк». Руденківські футболісти грали у своєму стилі — багато тримали м’яч, намагалися видати пас до вірного та вивести партнера практично на порожні ворота. Цього разу найбільше виводили капітана — Владислава Мокляка, який відзначився хет-триком і довів лік забитим м’ячам до цифри 22. Схоже, що він іще зможе поборотися за звання кращого бомбардира і зі своїм партнером Владиславом Олійником (25 голів), і зі «стандартівцем» Сергієм Сонником (23).
«Сила ради» зберегла дистанцію від «Ніки» у два очки, обігравши у поточному турі «Ворсклу». Новосанжарці забили забрідчанам шість м’ячів на різний смак, натомість свої ворота зберегли нерозпечатаними — 6:0.

У другій лізі тур виявився багатим на цікаві поєдинки та непередбачувані результати. З трійки лідерів перемогу одержав лише «Темп», який без проблем розібрався із «Будівельником» — 13:2. Кращий бомбардир другої ліги Іван Павленко забив у грі п’ять м’ячів і перейшов уже за четвертий десяток. У нього тепер 41 гол у нинішній першості.

Наразі у Івана змінився переслідувач. Юрій Нездойминога зробив покер у матчі своєї «Вороної» із земляками з «Вороної-2». М’ячі Юрія принесли команді перемогу з рахунком 4:2, а його вивели на другий рядок гонки бомбардирів із 31 м’ячем.

У грі «Метеора» та «Чкалового» очікували якщо не на гольову феєрію, то, принаймні, на кілька забитих у обидві сторони м’ячів. Натомість долю гри вирішив один-єдиний точний удар «чкаловця» Ігоря Байбари, який приніс своїй команді перемогу зі скромним рахунком — 1:0. У «Метеора» ще залишився відрив від четвертого місця у п’ять очок, але команді слід зібратися, щоб зберегти за собою «бронзове» місце.

А от боротьба за чемпіонство у другій лізі, схоже, вже завершилася. І, як не дивно, завершити боротьбу за перше місце руденківській команді «Зоря-2» допомогла… руденківська команда, щоправда, «Зоря-3». У першому колі юніори без варіантів поступилися своїм більш досвідченим землякам. Тому тепер будь-що прагнули взяти реванш. Ні про який договірний матч мови й бути не могло — і гра це підтвердила. Увесь перший тайм швидкісні гравці «Зорі-3» перегравали ветеранистих опонентів. Вони створювали момент за моментом, але до пори, до часу не забивали. Перед самою перервою пішли і голи. Спочатку Ростислав Коробкін та Ігор Дігтяр розіграли триходову комбінацію і останній ударом у порожні ворота відкрив рахунок — 1:0. За кілька хвилин Владислав Гук скористався пасом Дмитра Забари і також не схибив — 2:0. Сенсація?

Здавалось, що ні. Адже у другому таймі футболісти «Зорі-2» зібралися і досить швидко відквитали два м’ячі. Але моментів біля їх власних воріт також не поменшало. І в одній з атак Владислав Гук знову замкнув дальню стійку і приніс своїй команді вольову перемогу — 3:2. «Зоря-3» перемагає земляків і фактично віддає чемпіонство «Темпу». І вже наступних вихідних сухомаячківська команда зможе забезпечити собі «золото» другої ліги.