Вхід | Реєстрація

Анатолій Ратаєв: «До мене з обшуком приїхали повні бакалаври»

Анатолій Ратаєв: «До мене з обшуком приїхали повні бакалаври»
Схоже, що відгомін скандального «круглого столу», на якому його учасники висловили чимало претензій до роботи правоохоронних органів дійшов і до стін районної ради.
У всякому випадку засідання постійної комісії з питань депутатської етики, місцевого самоврядування та забезпечення законності і правопорядку, яке відбулося в понеділок 14 грудня стало своєрідним продовженням «круглого столу» двотижневої давнини. У всякому випадку, дійові особи були ті ж. Цього разу головував на зібранні керівник згаданої комісії Володимир Кішінський. Крім нього, владу уособлював і голова Кобеляцької райради Володимир Жуков.
Голова комісії зачитав звернення, прийняте фракцією БЮТ. Бютівці запропонували розглянути підняті на «круглому столі» питання на засіданні комісії, Президії райради і на самій сесії. З якою метою і на яких підставах це потрібно робити — «біло-сердечна» фракція чітко не сформулювала. Та, незважаючи на деяку туманність звернення, його почали розглядати. Зачитав Кішінський і чергове звернення батьків зниклих дівчат.
Леонід Митько, як представник батьків одразу ж проінформував депутатів, що вже 9 судів різних інстанцій визнали бездіяльність кобеляцької міліції та прокуратури при розслідуванні тієї загадкової та резонансної справи. Але ніхто й не думає реагувати на всі ті суддівські ухвали та постанови.
Суддя Володимир Зацеркляний знову говорив довго і пристрасно. Цього разу він вже заявив, що має задокументовані факти численних правопорушень з боку кобеляцьких міліціонерів. Зокрема, він зачитав довідку судвиконавця про невідповідність номера човнового двигуна, який зберігається в кімнаті речових доказів номеру, який вказаний у відповідній кримінальній справі. Згадав служитель Феміди і про підприємця, якому міліціонери нібито здавали конфісковану рибу. А потім цей же бізнесмен нібито заявив судвиконавцю, що ніякої риби не приймав, просто на прохання правоохоронців видав їм потрібну довідку. За словами Зацеркляного, по даному факту повинні були вжиті міри реагування. Але кобеляцька прокуратура відмовилась це робити. Тут Зацеркляний акцентував: «Прокуратура відмовилась порушувати кримінальну справу тому, що в міліції не закінчили власну службову перевірку. Так вони ж її ніколи не закінчать!»
Після виступу судді слова попросив письменник Анатолій Ратаєв. Він розповів про те, як кобеляцькі міліціонери приїхали після того злополучного «круглого столу» обшукувати його хату. Ратаєв сказав: «Ось постанова про огляд мого помешкання (показує присутнім). Там чорним по білому вказана адреса — вулиця Соснова, 4. Але я живу по вулиці Сосновій, 7. До мене приїхали повні бакалаври. Освіта в них така. Я їм сказав: «Їдьте в Кобеляки, виправляйте помилку в постанові. Натомість вони таки увірвались в хату. І замість огляду провели повноцінний обшук».
Голова райради Володимир Жуков запропонував винести питання про роботу кобеляцьких правоохоронців на розгляд сесії і запросити в район спеціальні комісії, які перевірять роботу місцевих міліціонерів.
Своєрідним підсумком став виступ кобелячанина Олександра Андрейка. Він вчергове нагадав, як його кілька років «футболять» суди і прокуратури по справі каліцтва його сина. Нагадав про «кругову поруку», яка створена між судами і прокуратурою. Згадав і про незавидну роль судді Зацеркляного в затягуванні розгляду своєї справи. Володимир Костянтинович одразу ж вибачився перед Андрейком.
В кінці-кінців, комісія все ж вирішила включити міліцейсько-суддівсько-прокурорське питання в повістку денну чергової сесії райради.

Автор: Ігор Філоненко, ЕХО з регіону

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
18 грудня 2009, 13:41 | Кобеляки | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації