«Темп» програє і… виграє

Команда із Сухої Маячки минулих вихідних провела два поєдинки. У першому з них вона поступилася, натомість виграла другий і забезпечила собі чемпіонство у другій лізі за два тури до фінішу.

«Темп» міг стати чемпіоном іще у суботу. Але несподівано поступився своїм добрим сусідам із галущиногреблянської «Юності». Футболісти із Сухої Маячки вже у першому таймі «горіли» з рахунком 5:0. У другому таймі вони дещо вирівняли ситуацію, але врешті-решт таки поступилися — 8:6. А «Юність» вкотре довела, що має неабиякий характер та є грозою фаворитів — у другому колі команда обіграла і «Темп», і «Зорю-2».

Втім, довго сумувати сухомаячківським футболістам не довелося. Вже у неділю у перенесеному поєдинку із «Метеором» вони оформили чемпіонство. Рівної гри, на превеликий жаль уболівальників, не вийшло. «Темп» вів у рахунку протягом усього поєдинку, традиційно забивав багато голів і дивував технікою своїх нападників. Цього разу на вістрі атак найчастіше опинявся справжній віртуоз Максим Калюжний. Зазвичай він більше асистує партнерам, але тепер і сам відзначився чотири рази. Стільки ж голів забив і капітан «Темпу» Анатолій Троян. Його команда, зрештою, перемогла з рахунком 10:3. І поїхала додому святкувати чемпіонство. Ні, теоретично «Зоря-2» іще може наздогнати суперника за очками. Але відіграти за два тури фору +51 у різниці м’ячів їй, мабуть, не під силу.

Сама «Зоря-2» у поточному турі зазнала другої поразки поспіль. Тепер від команди «Чкалова» з рахунком 3:2. Чкаловська команда на чолі із харизматичним Павлом Маником видала непогану серію із трьох перемог поспіль. Але у наступному турі вона може перерватися, адже новосанжарцям доведеться зустрітися із чемпіоном.

«Метеор» поступився «Темпу», але напередодні розгромив «Будівельник» з рахунком 9:0. Юній новосанжарській команді достатньо одного очка, щоб гарантувати собі третю сходинку турнірної таблиці і «бронзу» другої ліги. Але це очко іще потрібно набрати. Так, у наступному турі «метеорам» протистоятиме така ж молода і технічна команда — «Зоря-3».

До речі, у цьому турі юніори з Руденківки продовжили демонструвати красивий комбінаційний футбол. Щоправда, іноді загравалися, тому ледь не втратили перемогу у матчі із «Вороною». На останніх секундах зустрічі форвард лелюхівців Юрій Нездойминога вкотре вийшов сам на сам, але забити свій третій гол у зустрічі не зумів. У підсумку його команда поступилася 4:5. «Зоря-3» здобуває свою шосту перемогу у турнірі. Найбільш видовищний гол у її складі забив Дмитро Забора, який прийняв м’яча у штрафній, підкинув його над голкіпером, який кинувся у ноги, а потім головою спрямував круглого у порожні ворота.

Цього тижня дві крупні поразки записав на свій рахунок «Чкаловець». Але у команди із Великого Кобелячка, по-перше, захворіло пів основного складу, а по-друге футболісти «Чкаловця» є наймолодшими на турнірі. Тому і поступаються, часто із крупним рахунком. Але почекаймо сезон-другий. І ці хлопці обов’язково заграють. І вже вони будуть забивати комусь десяток-другий м’ячів.
У першій лізі цього тижня гучних сенсацій не було. Увагу привертають хіба що кілька крупних рахунків. Так, «Зоря-1» продовжила громити своїх суперників. У цьому турі дісталося «Авангарду», який програв чемпіонам з рахунком 13:1. У складі «Зорі-1» забивали усі її ударні форварди. Особливо відзначився Михайло Булиш, який вразив ворота суперників п’ять разів.

Розгромила свого суперника і «Сила ради». «Динамо» вийшло на гру проти неї без жодної заміни і у результаті пропустило повний кошик голів. Підсумковий рахунок — 16:3 на користь «Сили ради, форвард команди Андрій Томілін забив п’ять м’ячів.

Найбільш цікавим поєдинком першої ліги була зустріч між «Стандартом» та «Маяком». Новосанжарці вже на початку першого тайму вели у рахунку — 2:0. Після цього кілька разів випробували на міцність стійки та поперечину воріт суперника. Здавалося, що суперник буде розгромлений. Але лише здавалося. Ще до перерви «Маяк» не лише зрівняв рахунок, але і вийшов уперед. Причому останній гол своєї команди Олександр Ганжа провів головою у «дев’ятку». У другому таймі боротьба була не менш принциповою, але попереду тепер був вже «Маяк». Команда, зрештою, перемогла з рахунком 6:4 і продовжила боротьбу за третю сходинку турнірної таблиці.

Цікавою обіцяє бути боротьба за виживання у першій лізі. У поточному турі «Чиста криниця» поступилася «Ворсклі» — 2:6, а «Колос» програв «Ніці» — 0:5. Наразі у «Чистої криниці» та «Колоса» лишилося по 13 очок. У обох команд є два тури для тогою щоб скористатися шансом і залишитись у вищій лізі.