Спортивні підсумки квітня

18-19 квітня 2012 року в місті Гребінка проходили змагання з легкої атлетики в залік обласної Спартакіади школярів. Брали участь команди 17 районів та міст Полтавської області. Команда Кобеляцького району, яка була представлена учнями Бутенківської ЗОШ — переможцями районної Спартакіади, посіла 10 місце. Готував команду до змагань вчитель Микола Мигуля.

24 квітня 2012 року в місті Полтава проходили зональні змагання з футболу Всеукраїнського турніру на призи клубу «Шкіряний м’яч». Брали участь команди дітей 2000 та 2001 років народження. Крім господарів, брали участь команди Кобеляцького та Новосанжарського районів. У віковій категорії 2000 р. н. команда Кобеляцького району поступилася господарям майданчика з рахунком 2:0, а потім перемогла команду з Нових Санжар з рахунком 7:0 і посіла 2 місце. Готував команду тренер Кобеляцької ДЮСШ Богдан Фомін. Команда дітей Кобеляцького району 2001 р. н. поступилася в обох поєдинках: полтавчанам —1:4, новосанжарським футболістам — 0:3. Готував команду тренер Кобеляцької ДЮСШ Ярослав Дмитренко. 26 квітня на футбольному полі стадіону «Колос» проходили аналогічні змагання, але серед юнаків 1998 та 1999 р. н. І тут господарі довели свою перевагу. Команда юнаків Кобеляцького району 1998 р. н. перемогла однолітків з Нових Санжар з рахунком 7:1 і пробилася до фінальної частини змагань. Готував команду тренер Кобеляцької ДЮСШ Олексій Жук. Команда юнаків 1999 року народження здобула перемоги над полтавчанами з рахунком 2:0, а потім з великим рахунком 6:1 перемогла гостей з Нових Санжар і теж вийшла до фінальної частини змагань. Готував команду тренер Кобеляцької ДЮСШ Ярослав Дмитренко.

27 та 28 квітня 2012 року на футбольному полі Кобеляцького НВК № 1 проходили змагання з футболу районної Спартакіади школярів серед загальноосвітніх шкіл району. До фінальної частини змагань серед ЗОШ І-ІІІ ступенів вийшли команди Кобеляцького НВК № 1, Білицької ЗОШ № 1 та Орлицької ЗОШ. В одноколовому турнірі команди розігрували місця з першого по третє. Перше місце посіла команда Кобеляцького НВК № 1 (директор Яків Постольник, учитель Олег Данко), друге — у команди Білицької ЗОШ № 1 (директор Олена Іванченко, учитель Сергій Жук) і третє місце посіла команда Орлицької ЗОШ (директор Аркадій Чуйко, вчитель Михайло Лянник). Кращим воротарем визнаний Владислав Власенко (Кобеляцький НВК № 1), кращим захисником — Михайло Кисюк (Орлицька ЗОШ), кращим нападником — Артем Пастухов (Кобеляцький НВК № 1), а кращим гравцем — Руслан Радченко (Білицька ЗОШ № 1). А всього у футбольному турнірі брали участь команди 10 шкіл. Другого дня естафету продовжили команди шкіл 1-2 ступенів. Тут з 14 команд, які боролися за право зіграти у фіналі, до заключної стадії змагань дійшли команди Перегонівської, Бродщинської, Білицької ЗОШ № 3 та Кобеляцької школи-інтернату. Змагання проходили за системою півфінальних поєдинків та матчів за третє та перше місця. Перше місце посіла команда Кобеляцької школи-інтернату (директор Валентина Шпорт, учитель Володимир Фесик), друге місце — у команди Бродщинської ЗОШ (директор Ольга Яріз, учитель Сергій Митько) і на третьому місці команда Перегонівської ЗОШ (директор Людмила Гончаренко, учитель В’ячеслав Калитка). Кращим воротарем визнаний Денис Дацюк (Кобеляцька школа-інтернат), захисником — Роман Каблучка (Перегонівська ЗОШ), нападником — Анатолій Шабельник (Перегонівська ЗОШ), а кращим гравцем — Сергій Підгорний (Бродщинська ЗОШ).

Підсумки районної спартакіади серед загальноосвітніх шкіл

Протягом жовтня — квітня 2011-2012 навчального року проходили змагання районної Спартакіади школярів, у яких взяли участь 12 ЗОШ І-ІІІ ступенів, 23 ЗОШ І-ІІ ступенів, Аграрний ліцей та Кобеляцька школа-інтернат. Програма змагань складалася з 14 видів програми для ЗОШ І-ІІІ ступенів та 12 видів — для ЗОШ І-ІІ ступенів. У 14 видах програми взяла участь Білицька ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів (директор Олена Іванченко, вчителі фізичної культури Сергій Жук та Юрій Комлєв); у 12 — Бродщинська ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Ольга Яріз, вчитель фізичної культури Сергій Митько). Лише в одному виді програми не взяли участі команди Перегонівської, Кобеляцької № 3, Білицької № 4 ЗОШ І-ІІ ступенів, Кобеляцького НВК № 1, Кобеляцької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, у двох — команди Комендантівської, Білицької №2, Павлівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Іванівської, Озерської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перше загальнокомандне місце серед ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла Кобеляцька ЗОШ № 2 (директор Світлана Грінько, вчителі фізичної культури: Володимир Дорошенко, Олексій Колінько, Максим Крикун, Олег Золотухін), яка набрала 326 очок. Друге місце — у Кобеляцького НВК № 1 (директор Яків Постольник, вчителі фізичної культури: Борис Андронов, Олег Данко, Роман Гузченко), яка має в своєму активі 302 очки. Третє місце, набравши рівно 300 очок, посіла Бутенківська ЗОШ (директор Григорій Журавель, вчителі фізичної культури Микола Мигуля та Микола Дрига).

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів перше місце посіла Бродщинська ЗОШ (директор Ольга Яріз, вчитель фізичної культури Сергій Митько), яка набрала 223 очка. Друге місце — Кіровська ЗОШ (директор Людмила Сім’яник, учитель фізичної культури Валентина Лісна) — 199 очок, і третє місце, відставши на два очки, — 197 — посіла Білицька ЗОШ № 2 (директор Іван Данько, вчитель фізичної культури Володимир Мороз). Директори та вчителі фізичної культури шкіл-переможців та призерів районної Спартакіади відзначені грамотами відділу освіти. Хочеться висловити щирі слова подяки директорам шкіл, учителям фізичної культури, які, незважаючи на проблеми і труднощі, пов’язані з добиранням до місця змагань, погодними умовами, малим контингентом учнів у школі, активно брали участь у районній Спартакіаді. Щире спасибі адресуємо і батькам учнів, які виділяли кошти для поїздок дітей на районні змагання.

Кобелячанин переміг у Кременчуці

29 квітня 2012 року в місті Кременчук проходили традиційні змагання Чемпіонату Автозаводського району з жиму штанги лежачи. У турнірі брали участь представники багатьох міст та районів області, а також міста Світловодськ Кіровоградської області. Команда Кобеляцької ДЮСШ (тренер Роман Горбенко) теж брала участь в цих змаганнях. Ігор Таранушич у ваговій категорії до 59 кг посів 1 місце, Юлія Калашнікова у ваговій категорії до 63 кг була другою, Роман Півовар у ваговій категорії до 74 кг був третім. Крім них також виступали: Євгеній Дендеберя (5 місце), Олег Шрамко (7 місце), Анатолій Кіптілий (9 місце), Анатолій Новописьменний (4 місце), Андрій Червоний (9 місце), Владислав Моргун (11 місце), Ростислав Телятник (12 місце).

12  травня  стартує  І  ліга,  в  цих  змаганнях  виявили  бажання  приймати  участь  12  команд.  Від  участі  в  змаганнях  відмовився  лише  кобеляцький  «Будекспрес».  В  І  турі  зустрічатимуться  такі  пари  команд:  «Спартак» Рибалки - «Бутенки»,  «Колос» Павлівка - «Іванівка», «Дашківка» - «Динамо» Кобеляки, «Лан» Шенгури - «Сокіл» Білики, «Урожай» Мідянівка - «Спарта» Лутовинівка,  «Дрижина» Др. Гребля - «Червоні Квіти».  Початок  матчів  о  17 годині.

Автор: Георгій Горгола, інструктор-методист ДЮСШ

8 травня 2012, 16:33 | Кобеляки | Спорт і здоров'я