Вхід | Реєстрація

«Призов тільки починається — юнаки різко тікають на заробітки»

Минулого понеділка відбулась чергова апаратна нарада. На ній говорили про врожаї 2012 року та результати весняного призову.

Замість голови райдержадміністрації Анатолія Таранушича апаратну нараду провів його заступник Валерій Коломієць. Перш ніж розпочати апаратну він поздоровив квітами та гарними словами Віталія Детюка, котрий днем раніше святкував іменини. Також грамотами та квітами привітав з наступаючим Днем донора п’ятьох почесних донорів міста. Як було зазначено, кожен з них здав більше двадцяти літрів крові.
Голова районної ради Юрій Тагадюк зауважив, що будь-хто з нас може стати донором і цим самим врятувати чиєсь життя.

Після вітальної частини приступили до розгляду порядку денного. Першим питанням був стан сільськогосподарських товаровиробників району до збирання ранніх зернових культур врожаю 2012 року. Начальник управління агропромислового розвитку Тетяна Чердак повідомила, що в районі завершено посів ярих культур на площі 46,3 тисяч гектарів, у тому числі ранніх зернових 3,8 тисяч гектарів.

— Варто відмітити, — каже Тетяна Андріївна, — що техніка, яка знаходиться в користуванні господарств, за останні роки значно оновлена. На даний час кількість комбайнів достатня для того, щоб власними силами, без залучення зернозбиральної техніки з інших районів, провести збирання ранніх зернових культур за 10-13 днів при нормальних погодніх умовах.

Важливим питанням, на яке, зі слів Тетяни Чердак, потрібно звернути особливу увагу в період підготовки до жнив, є стан доріг. Проблемним також залишається питання росту цін на нафтопродукти та запчастини. Також не вирішеними залишаються закупівельні ціни на зерно нового врожаю.

Валерій Коломієць поцікавився, які прогнози щодо ранніх зернових може озвучити начальник агропромислового розвитку? Вона відповіла, що прогнози невтішні. Адже погода не сприяє тому, аби повноцінно зібрати урожай.

— На жаль, сільське господарство — це найбільш ризикована галузь, — констатувала Тетяна Чердак.

Наступним було питання про підсумки проведення весняного призову громадян району на строкову службу. Районний військовий комісар Сергій Каплатий повідомив, що весною 2012 року не призивалися на військову строкову службу призовники, які не мали базової середньої освіти, перебували на обліку у наркологічному або психоневрологічному диспансерах, мали три і більше хронічних захворювань, а також перебували на обліку в органах міліції, під слідством або притягалися до кримінальної відповідальності. Згідно зі слів військового комісара, план відправок молодого поповнення у війська, Кобеляцьким районом виконано на сто відсотків як по кількісним, так і по якісним показникам. До лав Збройних Сил України та інших військових формувань відправлено 32 призовника району. З них: шестеро до повітряних сил, чотирнадцять в частини центрального підпорядкування, семеро до Внутрішніх військ МВС України, четверо  в частини безпосереднього підпорядкування СВ та один до військово-морських сил.

Юрій Тагадюк поцікавився, до скількох років триває призов юнаків до армії. Сергій Каплатий відповів, що до 25.

— Тільки шкода, що як тільки-но розпочинається призов до армії, більшість юнаків різко тікають на заробітки: хто до Києва, хто до Москви, а хто в Данію. Тому знайти ми їх не можемо, — скаржиться військовий комісар.

Завершили апаратну нараду декількома постановочними питаннями. І через сорок хвилин всі присутні розійшлися у своїх робочих справах.


Автор: Дарія СТАРОСТІНА, «ЕХО з регіону»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
15 червня 2012, 17:30 | Кобеляки | Політика


1. Бувалий / 15 червня 2012, 23:00
Автор пише: "Завершили апаратну нараду декількома постановочними питаннями". Може хто мені пояснить, це в РДА щось нове, з розряду режисерських проб, чи я чогось уже не доганяю у продвинутих дашиних термінах?
2. Гість / 15 червня 2012, 23:19
А що таке постановочні питання? Теж цікаво)
3. New York / 16 червня 2012, 06:43
Хи-ги! Заголовок цікавий. Але стаття про інше — про нараду. Мені здається неправильним об’єднувати кілька різних тем під заголовком однієї з них. Це стосується не тільки Даші, а й усіх інших журналістів "Ехо".
4. водій / 16 червня 2012, 10:30
Ще чуть чуть не буде і Даші, так що облизуйтесь тим що єсть. По суті зауваження в сотку ясен пень, просто треба розуміти що така сяка писанина це не причина, а наслідок. А причина інша, і куди вагоміша
5. Дарія / 16 червня 2012, 10:49
4. водій пише:
«Ще чуть чуть не буде і Даші»

А можна поцікавитись, куди Даша дінеться?
6. водій / 16 червня 2012, 13:06
знайде альтернативу де її робота цінитиметься
7. Бувалий / 16 червня 2012, 13:21
5. Дарія пише:
«А можна поцікавитись, куди Даша дінеться?»

Така зухвала самовпевненість ніяк Вам, Даріє, не личить. Це замість того, щоб визнати свої чергові ляпи-"даринки", або хоч спробувати якось адекватно відреагувати на критику.
8. Микола Гузченко / 16 червня 2012, 13:51
7. Бувалий пише:
«Така зухвала самовпевненість ніяк Вам не личить.»

Як же ж тільки приємно бачити здраву людину...
9. Дарія / 16 червня 2012, 13:53
6. водій пише:
«знайде альтернативу де її робота цінитиметься »

Дякую за відповідь
10. водій / 16 червня 2012, 15:58
Дякую за відповідь
на здоров"я
Але уточню що я мав наувазі незациклювання на писанині, та і на кобеляках також.

Можливо писанина просто не ваше. Це як грузовиком намагатися розігнатись по трассі 190 км.ч. Зате грузовик буде супер машиною, якщо треба перевезти вантаж декілька тонн.

Реальна історія. Один чудило, в ніч, поїхав "на точку" до кореша накрасти троуарної плитки собі додому. У його роспорядженні був москвич 412. Навантаживши за ніч плиткою весь салон москвича під саму кришу, приїхав він додому майже під утро, з добрячим ухмелом (могорич розпили зі сторожем). Будучи "втомленим" роботяга забив на ту плитку, кинув москвича під дверима, і пішов спати. В обід його будить жінка, і просить вийти на двір дещо побачити. А побачив він свого москвича, у якого згорбатилась криша, а дно навпаки - просіло до землі, дверки з"їхались навхрест. Жінка каже стояв собі стояв, і в один момент хрусь... получився ромб, а вона від тріскоту чуть не упісялась. У чувака також остаток похмелу кудись дівся. Ну а плитку вже так сяк розгрузили.
11. Дарія / 16 червня 2012, 16:07
10. водій пише:
«Можливо писанина просто не ваше»

Навпаки, мені це дуже подобається...
12. водій / 16 червня 2012, 16:07
Кстаті, ви зверніть увагу на дуже часту особливість нашого народу. Ти зроби мені добре діло, а я поставлю тобі могорич, який розіп"ю напополам з тобою. І не виключено що навіть із твоєю закускою. І саме главное шо спрацьовує...
13. водій / 16 червня 2012, 16:09
Навпаки, мені це дуже подобається...
тоді вчитись вчитись і ще раз вчитись, як велів великий вовка іліч
14. Читайло / 17 червня 2012, 15:15
Еге!.. Стосовно "писанини", старатись треба, якось шаблонно воно виходить, як у нашій "районці"... Читачеві це швидко набридне...
15. водій / 17 червня 2012, 23:58
Кстати у Дарии для подучения стартовая почва есть. Ну как бы сказать, не пусто. То что иногда ошибки проскакивают, так это облажание главного редактора, который должен все это фильтровать. За одни ошибки лажается один автор, за другие другой, но главный редактор лажается за всё, потому что он всё это должен был всё отфильтровать.

Дело журналиста изложить суть, смысл, построить порядок изложения. Сделать статью, а не готовое для выхода чтиво.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації