В Автозаводському районі Кременчука телетюнери встановлюватимуть безоплатно (фото)

В Автозаводському районі Кременчука телетюнери встановлюватимуть безоплатно

Мешканцям Автозаводського району телетюнери, які безоплатно надає держава, будуть встановлювати безкоштовно. З відповідною ініціативою виступив голова районної ради Володимир Коваленко.

Така ідея у керівника райради виникла після того, як на минулому тижні стало відомо, що мешканці Автозаводського району вже отримали 653 телетюнери для прийому цифрового телебачення. А всього за словами начальника управління  праці та соцзахисту населення Автозаводського району Лідії Глоби до кінця року їх мають отримати 9350 осіб. Серед них не всі спроможні підключити пристрій та не всім можуть допомогти у цьому рідні. Отже добру справу, розпочату державою, було вирішено довести до логічного завершення.

На пропозицію допомогти у цьому відкликнувся депутат Полтавської обласної ради від Автозаводського району, директор ВПУ №7 Микола Несен. Саме в його кабінеті в ході робочої наради минулого тижня обговорили деталі реалізації проекту. Було вирішено, що у вищому професійному училище із старшокурсників створять три бригади по 5 учнів кожна, які за заявами бажаючих виїжджатимуть та безкоштовно підключатимуть телетюнери тим, хто не може з ним впоратися самостійно. Бригади обслуговуватимуть відповідно Молодіжний, Нагірну частину та Центр міста.

А 3-го вересня після завершення урочистої лінійки у ВПУ №7 з приводу початку нового навчального року, 15 учнів п’ятого курсу, яких включили до складу бригад по встановленню телетюнерів, зібрали на інструктаж та зустріч з ініціаторами проекту в учбовій аудиторії. На ній голова Автозаводської райради Володимир Коваленко звернув їх увагу на соціальну значимість майбутньої роботи, призвав бути уважними при допомозі ветеранам, та пообіцяв, що райвиконком компенсує учням проїзд до місця виконання робіт.

«Тим, хто не може самостійно встановити телетюнер, пропонуємо давати заявку в управління соцзахисту Автозаводського району за телефоном 79-10-24. З вами погодять час виконання робіт та вишлють бригаду. У хлопців буде відповідне посвідчення, - пояснив Володимир Коваленко механізм отримання безоплатної послуги по підключенню телетюнерів.

Як пояснив директор ВПУ Микола Несен, до робочих груп включено кращих учнів 5-го курсу, які добре розуміються у цій справі та вже мають робочу професію – «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Наразі вони освоюють другу робочу спеціальність – «електромеханік засобів автоматики та приладів технологічного устаткування» та одночасно отримують неповну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за спеціальністю «монтаж та обслуговування електромашин і апаратів». Керівником трьох бригад призначено викладача спеціальних дисциплін ВПУ №7 Юрія Кисельова.


Автор: Віктор Крук

4 вересня 2012, 18:20 | Кременчук | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації