Вхід | Реєстрація

Восени будьте уважніші на дорогах

Державтоінспекція Кобеляцького району попереджує:

Водії! Звертайте увагу на погодні умови, будьте уважними за кермом свого автомобіля особливо в темний час доби та коли проїжджаєте поблизу навчальних закладів.

Пішоходи! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, обмежте своє пересування з настанням сутінок в умовах поганої видимості по проїжджій частині дороги. Переходьте дорогу у визначених для цього місцях, де видимість становить не менше 100 м., у кожному напрямку, для власної безпеки одягайте одяг з світловідображаючими елементами.

Пам'ятайте: Ваша безпека на вулицях залежить від Вас самих.

Діти! Будьте уважними на проїжджій частині дороги. Бережіть своє життя, бо Ви — майбутнє нашої держави.


Автор: Анатолій Хацкевич, інспектор з дізнання Кобеляцького РВ ст. л-нт міліції


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Суспільство
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації