22 січня у Кобеляках відбувся зональний етап обласного огляду-конкурсу команд КВК. За право змагатися у півфіналі боролися шість команд.
Протягом двох днів у районному Центрі культури та дозвілля було досить гамірно. У понеділок там відбувались районні змагання КВК серед школярів. Тоді команда під назвою «Джек-пот» виборола честь представляти Кобеляцький район на зональному етапі обласного огляду-конкурсу команд КВК. А у вівторок команди зустрілися у Кобеляках, аби визначити, хто з них боротиметься за перемогу вже у півфіналі конкурсу.
Спершу ведуча представила присутнім учасників. Загалом, команд було шість. І всі вони приїхали з різних куточків Полтавської області. «Боря», для прикладу, з міста Комсомольськ. Наступною представили кобеляцьку команду «Джек-пот». «Браво» приїхали з Нових Санжар, «Барбара Стрейзенд» — з Кременчуцького району, «Дворовые ребята» представляли Козельщинський район, а «Шок-фм» — Кременчук.
Далі глядачам оголосили склад журі. Серед п’ятьох членів журі був і редактор Полтавської ліги КВК. А головою журі була Надія Чернобель, директор обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Далі членів команди привітав голова Кобеляцької РДА Анатолій Таранушич і змагання розпочалися. Учасникам побажали «ні пуху, ні пера». А вони, у свою чергу, дружно вигукнули: «К черту!»
Перший конкурс носив назву «Візитка». Згідно жеребкування стартувала комсомольська команда «Боря». Вони жартували, танцювали й співали. Та найбільше глядачі сміялися з мініатюр у їхньому виконанні. Одна з них носила назву «Людина з військомату під прикриттям». Жартували вони і про Януковича, і про комсомольський секонд хенд.
Другими на сцену вийшли кобелячани. «Джек-пот» тішив глядачів сценками про новорічні свята і шкільне кохання.
— Коханий, ти казав, що для тебе я цілий світ!
— Так, казав. Та з часом мої знання з географії значно розширились.
Також цікаво дівчата презентували сценку про дієти. Одна з них, тримаючи в руках батон, запропонувала свій, найкращий варіант схуднення.
— Жувати все підряд і сподіватися на чудо.
Досить активною групою підтримки заручилася команда «Браво» із Нових Санжар, які вийшли на сцену наступними. Поки учасники готувалися до виступу, уболівальники без упину скандували: «Браво! Браво!».
Ця команда також смішила глядачів та членів журі жартами про школу, соціальні мережі та черги в дитячих садках.
— У них здоровий колір обличчя і гарний сон. Але їх залишилося так мало! Та їх легко можна впізнати серед інших. Сільські діти, не зареєстровані «Вконтакті»!
Помітно молодшою серед решти учасників була команда «Барбара Стрейзенд». З перших хвилин вони завоювали симпатію присутніх. У своїх виступах діти досить часто грали ролі дорослих.
— Мамо, купи мені котика, — прозвучало в одній з мініатюр.
— Доню, та він буде гадити по всіх кутках.
— Тоді купи тигрика!
— Коли він виросте, доню, тоді по кутках гадити будемо ми.
«Шок-фм» із Кременчука, з’явившись на сцені, заявили, що вони будуть просто шокувати своїм гумором. Із впевненістю сказати, чи вдалося їм це, неможливо. Адже у кожної з команд були вдалі жарти і всі виступи дуже різнилися. У когось смішити глядачів виходило краще, а в когось, на жаль, гірше.
Отже, після першого етапу конкурсу журі оголосили про результати. Найкращою виявилась новосанжарська команда «Браво», яка набрала в сумі 5,8 бала. За ними команда «Боря» з кількістю 5,4 бала. А кобеляцька команда у цьому конкурсі набрала 4,6 бала.
Наступне змагання мало назву «Біатлон». Кожна з команд для участі у ньому підготувала по п’ятнадцять жартів про шкільне життя. Гадаємо, тут також членам журі було вкрай важко обрати переможця, адже більшість з учасників добре підготувались до цього етапу конкурсу.
— Учитель української мови, проходячи повз кабінет трудовика, наступив на гвіздок. Таких дієприкметникових зворотів трудовик ще ніколи не чув, — зачитав перший жарт капітан команди «Джек-пот» Денис Омельяненко. Або ж, «М’яч тільки-но летів у вікно директора, а діти вже грали у хованки».
У «Браво» також були досить вдалі жарти.
— Божевільна вчителька географії захопила світ. Вона заховала глобус у підвалі.
Або ж соціальна реклама, яка також прозвучала у їхньому виконанні.
— Представляємо вам нові батарейки під назвою «Діти прокурора». Шукайте у всіх магазинах країни! «Діти прокурора» — ніколи не сядуть.
Учасники команди «Барбара Стрейзенд» асоціювали школу з вагітністю і це виглядало досить кумедно, зважаючи на їхній зовсім юний вік.
— Школа, як вагітність. Триває дев’ять місяців, а починає нудити вже на другому тижні.
Зрештою, кращими на цьому етапі змагань КВК журі назвали команду «Браво».
І нарешті — третій конкурс, домашнє завдання, який називався «Школа моєї мрії». Кожна команда, в основному, за допомогою коротких гумористичних мініатюр, намагалася якомога смішніше показати школу своєї мрії. А наймолодша команда «Барбара Стрейзенд» насамкінець свого виступу влаштувала землетрус, тупаючи ногами та високо стрибаючи по сцені. І попрохала членів журі оцінити такий землетрус за семибальною шкалою. Після виступу всіх команд, члени журі назвали першими в конкурсі команду «Боря».
Нарешті, настав час підводити підсумки та оголошувати переможця. Для цього члени журі піднялися на сцену, а команди, у свою чергу, вишикувались в один ряд. За словами членів журі, за підсумками набраних балів третіми виявилася кобеляцька команда «Джек-пот», які в загальній кількості набрали 10 балів, другими — новосанжарське «Браво» з кількістю 12 балів, а першими — «Боря» з Комсомольська, які набрали 12,3 бала. Саме ця команда і виборола честь брати участь у півфіналі обласного огляду-конкурсу команд КВК.
Фото зі змагань можна переглянути у нашій фотогалереї