Ялинкові традиції пирятинців
Якими є ялинкові традиції пирятинців, - ми поцікавилися у них напередодні Новорічних свят.
Олександр, 34 роки:
- У нас склалася така традиція: щороку 31 грудня я купляю на місцевому ринку сосну висотою метрів 2. Потім ми разом з дружиною та сином її наряджаємо. До речі, ще маленька традиція – кожного року до тих ялинкових іграшок, які в нас уже є, обов’язково купуємо символ наступного року – цьогоріч ним стане тигр. Наша новорічна ялинка стоїть аж до свята Водохреща.
Марія Іванівна, 69 років:
- Останні роки Новий рік я зустрічаю без ялинки. Живу сама, тож немає кому купувати ту ялинку, я ж – не донесу з базару. Ото хіба-що якусь гілочку ялинкову чи соснову поставлю, та й усе. І, взагалі, Новий рік – для мене не свято. Адже його прихід означає, що ще на один рік я постаріла…
Олена, 28 років:
- Я поки-що не маю власної сім’ї, дітей, проте Новорічні свята дуже люблю. Щороку вдома наряджала «живу», хоч і невеличку, ялинку. Цього ж року придбала штучну і поставила її, прикрасивши ялинковими іграшками, заздалегідь – майже за місяць до Нового року. Крім того, прибрала своє помешкання дощиком, гірляндами – аби новорічний настрій був не лише у новорічну ніч, а протримався набагато довше.
Людмила Василівна, 52 роки:
- Новий рік у нашій сім’ї завжди був найкращим святом. Ялинка, бенгальські вогні, Дід Мороз, Снігуронька, подарунки під ялинкою – все це завжди було і радувало нас, наших дітей, а тепер і онуків. Тож цих традицій притримуємося й зараз. Наряджаємо велику красиву вічнозелену ялинку, готуємо багатий святковий стіл. Зустрічати Новий рік до нас приходять діти з онуками, тому свято у сімейному колі проходить весело і запам’ятовується на цілий рік.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Пирятин | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном