Заробітна плата працівників Кобеляцького району

У листопаді 2009 року середньомісячна номінальна заробітна плата, нарахована на одного штатного працівника, дорівнювала 1396 гривень та на 2, 5 відсотка була меншою ніж у відповідному періоді минулого року. Кількість штатних працівників на підприємствах, в установах та організаціях по колу звітуючих організацій) у листопаді 2009 року становила 7589 осіб. Оплачено у листопаді минулого року одному штатному працівнику в середньому 148 людино-годин, з них відпрацьовано 141 людино-година. Нарахування за одну оплачену годину у листопаді 2009 року становили 9,41 грн., що на 4,2 відсотка більше порівняно з жовтнем. За рівнем середньомісячної заробітної плати першість утримували працівники державного управління, оптової та роздрібної торгівлі, торгівлі транспортними засобами та послуг з ремонту. Найменш оплачуваними залишаються працівники колективних громадських та особистих послуг, охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Автор: Начальник відділу статистики у Кобеляцькому районі Надія Виноградна


7 січня 2010, 23:45 | Кобеляки | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації