Вхід | Реєстрація

Камо грядеши?

Куди йдеш, Україно? На схід чи на захід? На захід чи на схід? На той захід, який тебе не надто і чекає? Чи на той схід, який не дуже хоче з тобою розлучатися? Ти ж маєш кудись іти. Двадцяти трьох років мало б вистачити для того, щоб ти обрала собі напрямок і нарешті почала рухатись. А ти все нерішуче тупцюєш на місці, обережно позираючи то ліворуч, то праворуч. А раптом там не пробачать?! А що, як там не зрозуміють? А час іде.

Цього року нарешті настав той момент, коли тупцювати на місці далі вже не вийде. Політична ситуація поставила Україну перед прямим вибором: або віддати перевагу східному напрямку розвитку і піти до Митного Союзу (читай: до Росії), або обрати напрямок західний і зробити усе, щоб потрапити до Європейського Союзу (читай: до Європи). З одного боку, здається, що вибір цілком очевидний. Україна — європейська держава (принаймні, за географічним розташуванням), тому їй сам Бог велів йти до ЄС. Проте на практиці не все так просто. Адже є ще Москва. Велика матінка Росія, на яку постійно змушений озиратися наш президент. Наш східний сусід усіма силами допомагає нам зробити вибір. То зупиняє наші товари на митниці, то погрожує, що після підписання угоди між Україною та ЄС усю українську продукцію на кордоні будуть перевіряти ще ретельніше. Що й казати, чинять росіяни як справжні брати та друзі. Зрозуміло, що їм не хочеться втратити Україну як економічного партнера, але навіщо ж вдаватися до такого відвертого шантажу?

Про що це ми? А, так схід чи захід, Митний чи Європейський союз? Президент на це питання однозначно відповісти не може. Тому доручає цю відповідальну місію українцям. Не якимсь там обраним депутатам чи міністрам, а простим пересічним громадянами країни. Нам з вами. Принаймні, Віктор Янукович переконаний, що курс України має бути затверджений всенародним референдумом. А це значить, що свою роль у цьому виборі зіграють і новосанжарці, і кобелячани, і козельщани з царичанами. Інше питання, наскільки вони готові до такого вибору? Наше опитування, яке ми провели цього тижня, показало, що значна частина новосанжарців має досить приблизне уявлення про усі ці союзи. Людям складно судити про якісь переваги східного чи західного партнерства. Але право голосу на референдумі буде у всіх.

Більшість новосанжарців схиляються до думки, що Україна має підписати угоду із Європейським Союзом. Це відверто радує. А є такі, який більше до вподоби Союз Митний. Мало того, є ще такі, які б з радістю проголосували за реанімацію ще одного союзу — Радянського. Ностальгія — річ, із якою складно боротися.

Буде референдум чи не буде, а якщо буде, то коли, — наразі невідомо. Та зрозуміло одне: який би напрямок не обрала Україна, їй конче необхідно змінюватися всередині. Лише тоді вона буде привабливою для зовнішніх партнерів — східних, західних, північних чи південних. А поки ми тільки наївно сподіваємось, що нас приєднають до котрогось із Союзів і ми нарешті заживемо багато і щасливо, нічого цього не трапиться.

Камо грядеши? Куди йдеш? Куди усі ми йдемо? І чи йдемо хоч кудись?..


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
6 вересня 2013, 09:34 | Полтавщина | Редакційна


1. Микола Гузченко / 11 вересня 2013, 10:58
А мініатюрна Швейцарія уже двісті років клала на всі на світі союзи і теж нікуди не йде. І нічого. Живуть краще за всіх. Коли народ на щось здатний - йому не обов’язково кудись вступати.
2. New Y / 11 вересня 2013, 14:06
Мало того, є ще такі, які б з радістю проголосували за реанімацію ще одного союзу — Радянського. Ностальгія — річ, із якою складно боротися.

Знаєш, і дійсно важко. Особливо, коли країна й досі живе на вже руїнах того, що було створено при есесесер.
Людей позбавили (читай розікрали) старого, а нового нічого не дали. От вони й ностальгують. І цілком закономірно.
3. Майстер / 11 вересня 2013, 15:59
1. Микола Гузченко пише:
«Коли народ на щось здатний - йому не обов’язково кудись вступати.»

Золоті слова. Шкода, що до українців це поки що не доходить. Вони досі вірять, що досить кудись вступити - і життя одразу налагодиться. Радянсько-колгоспна спадковість Може, щастя Швейцарії у тому, що вона ніколи не була частиною СРСР?
4. шофер / 11 вересня 2013, 21:41
2. New Y пише: «Людей позбавили (читай розікрали) старого, а нового нічого не дали»
Людям дали їхню долю у власні руки, і у власне розпорядження. Щоб вони мали змогу все нове зробити собі самим, як їхня душа бажає. Раніше купи пачку носків за 3 рубля, та продай за 4-ри, ти куркуль, спеукулянт, ворог народу, в мить тебе за ришито.

Інша справа що люди не знають як тим користуватися..... їм як і раніше подавай колгосп, зарплату, та жигулі по черзі, котру треба чекати років х.з. скільки. Ви за таким старим сумуєте? Манав я таке старе.
5. New York / 12 вересня 2013, 22:58
Я ж не намагаюсь доказати, що при комунярстві було добре. Я просто розумію людей, які за ним сумують. Тому що, водій, не всі хочуть носками торгувати. Хтось хоче бути вчитилем, хтось швачкою, а хтось двірником на свіжому повітрі трудитись.
6. шофер / 13 вересня 2013, 00:15
5. New York пише: «не всі хочуть носками торгувати. Хтось хоче бути вчитилем, хтось швачкою, а хтось двірником на свіжому повітрі трудитись.»
Взагалі то ти правий... якось мені не подумалося за цих людей. Нехай вони мене вибачать.
7. Микола Гузченко / 15 вересня 2013, 13:51
3. Майстер пише:
«Радянсько-колгоспна спадковість Може, щастя Швейцарії у тому, що вона ніколи не була частиною СРСР?»

Традиційна біда з причинно-наслідковим зв’язком. Звалювати всі біди на Совок - це таке ж безглуздя, як і чекати манни від ЄС. Прибалтика теж у Союзі була, і Польща з Чехією майже теж. Але навіть тоді вони жили краще за нас. За сьогодні вже й мовчу.
Коли народ здатен на щось, ніяка спадковість і ніяке минуле йому не заважає. Якщо народ має паскудну історію - значить такий народ. Та ж Швейцарія так зуміла себе поставити, що навіть могутній Гітлер не посмів туди рипнутись. А Німеччина через 22 роки після нищівної поразки у війні (стільки ж пройшло після розвалу СРСР) вже випускала ось такі Порші:
Посилання на www.youtube.com
Хоча ні, Порші почали випускати через 3 роки після поразки...
Посилання на www.youtube.com
8. New York / 15 вересня 2013, 17:48
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
7. Микола Гузченко пише:
«Коли народ здатен на щось, ніяка спадковість і ніяке минуле йому не заважає. Якщо народ має паскудну історію - значить такий народ.»

Абсолютно точно і правильно.
Я фігєю. Люди знають історію (чи роблять вигляд, що знають), і зовсім не вміють використовувати ці знання і робити висновки.
До союза жили хуйово, при союзі жили хуйово, зараж живем хуйово. Який висновок з цього слідує? Правильно! СССР, сука, винуватий! ))) Ну і Росія ще тоже. )
9. шофер / 15 вересня 2013, 22:15
У мене є запропонування.

Давайте... спочатку пригадаємо, а потім переглянемо, російський художній фільм "Курочка Ряба".

Дуже настоятельно прошу переглянути цей фільм: Посилання на rutracker.org
10. шофер / 15 вересня 2013, 22:17
Моє запропонування зовсім не флуд, і на 100% стосується тематики як цієї статті, так і всих каментів.
11. stogryven / 16 вересня 2013, 20:02
7. Микола Гузченко пише:
«Та ж Швейцарія так зуміла себе поставити, що навіть могутній Гітлер не посмів туди рипнутись.»

Ну я б сказав що це занадто голосно сказано. Для тих хто трішки підзабув історичну роль Швейцарії, я нагадаю, що Швейцарія була спонсором Гітлерметчини в другій світовій війні. Хоча і неприймала масової участі в бойових діях, про те надавала не абияку допомогу окупантам. Так шо сильно хвалитися там нічим. Та і Чехія не так далеко від нас заїхала.
7. Микола Гузченко пише:
«Порші почали випускати через 3 роки після поразки...»

Ну... ми теж непогані Літаки випускаемо (АН). (хоча можна було б і краще)
Ви з паном Нью, начебто теж десь звідси...))) З того ж народу. Так шо, або ви теж гімнюки, або і серед гімна ростуть квіти. Можна ж простимулювати це?! Ви ж не думаєте, що укри та єври з різного мяса зроблені?
12. Микола Гузченко / 16 вересня 2013, 22:51
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
11. stogryven пише:
«Так шо сильно хвалитися там нічим.»

Ну да. Хулі там такого.
Швейцарія, сука, в Другій світовій - це геній дипломатичного, стратегічного і військового мистецтва. Вони зробили неможливе. Один Редут чого вартий.

11. stogryven пише:
«Та і Чехія не так далеко від нас заїхала. »

Ну да. А 50 000 українців (це лише офіційно) там сидять, бо чехи їх звідти не випускають.
11. stogryven пише:
« ми теж непогані Літаки випускаемо (АН)»

Ну да. Разів 30 літав літаками. Сплошні АНи.
11. stogryven пише:
«або ви теж гімнюки, або...»

Ну да. Ми - частина гімняного народу. Імовірність того, що ми не гімно, - невелика.
11. stogryven пише:
«Ви ж не думаєте, що укри та єври з різного мяса зроблені?»

Думаємо.
13. stogryven / 16 вересня 2013, 23:30
Розірвав просто в пух і прах. Я аж упісявся окропом.)))
А тепер по порядку.
Редут - це звісно круто, про те саму Швейцарію це б не врятувало якби генерали рейху були такими ж відважними. Та й це заслуга, скоріше конкретних осіб а не всієї країни.
Що до Чехії, то там напевно більшою мірою, йде мова про етнічних Українців. Які мігрували туди ще за царя. До речі з матеріалів вікіпедії - станом на 2010 рік, Українців там було більше 100000.
Ан-2 производился в СССР, Польше и продолжает выпускаться в КНР. Всего было построено более 18 тыс. Ан-2. Экспортировался в 26 странах мира. До появления самолёта Ан-3 был самым большим в мире одномоторным бипланом. Занесён в Книгу рекордов Гиннесса как единственный в мире самолёт, который выпускается уже более 60 лет.(ну є ж чим хвалитися. (матеріал із вікіпедії))
Колись ймовірність того що земля кругла була близькою до нуля
А с приводу мяса - так я хотів би порадити, глибше вивчити історію держави, по якій ти власне і робиш висновки. Не думав що тобі прйдеться пояснювати, що з точки зору квантової фізики, ти чі я, навіть від куска лайна нічим не відрізняемося. І Даки та Шведи теж.

Змінено 16.09.2013, 23:55
14. Микола Гузченко / 17 вересня 2013, 01:04
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
13. stogryven пише:
«це б не врятувало якби генерали рейху були такими ж відважними. Та й це заслуга, скоріше конкретних осіб а не всієї країни.»

Ага, єслі би да каби... Яка різниця, чия там була заслуга? Країна, народ показав результат. Чи тобі здається, що то у них випадково отак хуяк - і вийшло?
13. stogryven пише:
«йде мова про етнічних Українців. Які мігрували туди ще за царя.»

Ну да, за царя. Був у травні в Чехії. Сплошні руїни, і кожен чех мріє про білоруський паспорт. І українська мова на кожному кутку. Ще царська.
13. stogryven пише:
«единственный в мире самолёт, который выпускается уже более 60 лет.(ну є ж чим хвалитися.»

Ну да. Компанію йому мабуть складає УАЗ-452. Ще одна гордість.
13. stogryven пише:
«з точки зору квантової фізики, ти чі я, навіть від куска лайна нічим не відрізняемося.»

Пиздьож ні про шо. З точки зору квантової фізики кобеляцький "Колос" нічим не відрізняється від "Манчестер Юнайтед". От тільки історія у кожного клубу своя.
15. stogryven / 17 вересня 2013, 07:09
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
14. Микола Гузченко пише:
« Чи тобі здається, що то у них випадково отак хуяк - і вийшло?»

Ні не думаю. Я думаю що вони охуєнно скористалися своїм географічним положенням і врятували свої сраки поки сосідів насипом в гроби складали. А ще думаю, що якби не та угода, яку вклали після славнозвісного Редута, друга світова могла б закінчитися ще в 41шому році.(імхо)
14. Микола Гузченко пише:
« "Колос" нічим не відрізняється від "Манчестер Юнайтед". От тільки історія у кожного клубу своя.»

Ну це ти вже зовсім загнув... Якби в Колосі крутилося таке бабло як в Манчестері, то можна було б прикупити парочку Марадон та чорношкірих спринтерів і думаю не хуйово б вони грали. А хтось би сидів біля тєліка с пивом і чіпсами і кричав - Кобеляки вперед!
16. шофер / 17 вересня 2013, 09:13
На кожному боці, є і позитиви, і негаиви.
Інша справа, хто що хоче бачити, на боці тому, чи на цьому.
Хто на чому прагне ставити знаки оклику - а це вже залежить ввід особи і тільки.
Ось про що, вам обом слід докумекати.
17. stogryven / 17 вересня 2013, 09:24
16. шофер пише:
«Ось про що, вам обом слід докумекати»

А в тебе родичів в Молдавії немає?
18. шофер / 17 вересня 2013, 12:33
я начисто Українець, усі мої коріння тутешні, при наймні до третього (прабаби прадіди), про них я все добре знаю
19. Микола Гузченко / 17 вересня 2013, 12:34
15. stogryven пише:
«якби не та угода, ... друга світова могла б закінчитися ще в 41шому році.(імхо)»

Якби не та угода, Швейцарію б окупували за тиждень чи два, і все (імхо). Найстрашніше, що може зробити людина в розмові про історію, - це сказати "якби". Нема вже ніякого "якби". Може тому в них все і вийшло, що вони не про "якби" думали, а тверезо дивилися на речі які є зараз, а не які якби були? А стосовно рятування срак - то Союз теж не надто переймався долею сусідів, підписуючи Пакт про ненапад.
15. stogryven пише:
«Якби в Колосі крутилося таке бабло»

Чекай, ми ж про квантову фізику... Зараз і там, і тут на поле виходить 11 мужиків. І вони ж ніби з одного м’яса зроблені, так? Але одні можуть грати, а інші - ні.
20. stogryven / 17 вересня 2013, 13:30
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Та ладно тобі Колян... Ти ж розумієш, що там мясо зібране з різних куточків планети. В тім то й річ що справа не в мясі а в мотивації і розумному упрвлінні.
А Швейцарія своїм Національним редутом, загрожувала не скільки проблемною окупацією, скільки великими проблемами в страгічно важливому транспортному звязку основних сил націонал-соціалістів Німеччини та Італії.
Якби план редут все таки був виконаний - Фашисти мали б проблеми в транспортному звязку Німеччина - Італія та майже повна відсутність можливості, фінансувати свой збройні сили. Бо на той час Америкоси вже підтирали сраки гітлермарками. От і роби висновки.
21. шофер / 17 вересня 2013, 17:20
19. Микола Гузченко пише:
«Чекай, ми ж про квантову фізику... Зараз і там, і тут на поле виходить 11 мужиків. І вони ж ніби з одного м’яса зроблені, так? Але одні можуть грати, а інші - ні.»
я під столом ))))
22. Микола Гузченко / 17 вересня 2013, 18:01
20. stogryven пише:
« В тім то й річ що справа не в мясі»

А навіщо тоді його збирати з різних куточків планети, якщо справа не в ньому?
20. stogryven пише:
«Фашисти мали б проблеми в транспортному звязку Німеччина - Італія та майже повна відсутність можливості, фінансувати свой збройні сили.»

Ну от. Я ж і кажу:
7. Микола Гузченко пише:
«Швейцарія так зуміла себе поставити, що навіть могутній Гітлер не посмів туди рипнутись.»

23. stogryven / 17 вересня 2013, 22:23
21. шофер пише:
«я під столом )))»

А я це зрозумів ще з першого твого коментаря. І шо ти там робиш?
24. stogryven / 18 вересня 2013, 07:46
22. Микола Гузченко пише:
«А навіщо тоді його збирати з різних куточків планети, якщо справа не в ньому?»

22. Микола Гузченко пише:
«Ну от. Я ж і кажу:»

Та ну тебе..) Між іншим коментар до статті:
Пан президент влучно підкреслив, що референдум проводитимуть тільки тоді, коли стоятиме питання саме ВСТУПУ до того чи йншого союзу. Так шо референдум нам не світить мабуть найближчі 10 років. Якось так...
25. New York / 19 вересня 2013, 21:20
Стогривень, у Манчестер вливають страшні гроші тому що це ахуєнний клуб, а не він є ахуєнним тому що туди вливають гроші. Інакше ніяк. Бо інакше з любого далбайоба можна було б зробити генія, тупо заплативши за його навчання в Гарварді... Знову ж таки проблема з причино-наслідком, про який вже писав десь тут Микола.
І європейці дійсно не такі як ми. Так само, як араби не такі, як європейці. А африканці не такі, як араби... У нас тут свої правила, уявлення про хороше і погане, свій менталітет. А історія, як справедливий і об’єктивний учитель, ставить оцінку за діяльність того чи іншого народу. Наша оцінка низька. І цілком закономірно.
Все дуже просто і банально.
26. Чудо Юдо / 19 вересня 2013, 21:46
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Шановні, не здається лі вам, що ви рівняєте самі знаєте що із пальцем? Це я про "Манчестер" і "Колос". У футболі, як і в будь-якому іншому виді спорту мають бути фаворити і аутсайдери. Це ОБОВ’ЯЗКОВА умова. І Всі отакі місцеві "Колоси" потрібні лише для того, щоб у них випадково знаходилися місцеві сільські Шевченки, ті що Андрії, Рональдіньї, Руні і т.п., закохувалися у футбол, починаючи грати на сраних районних полях, розвивалися і в результаті їх купляли всякі "Манчестери" за мільйони. І така структура не лише в Україні, а в європейських країнах також — чи у них там одні "Манчестери" і всі команди займають перші місця у таблицях? Хотілось би на це подивитися.
У своїх намаганнях показати які хохли гімняні дехто зіскакує на трохи маразматичні порівняння. А якщо взяти до уваги, що вже що ж, а футбол в Україні таки на дуже дебелому рівні — навіть національна збірна затикає за пояс доволі немало європейських — то давайте не будемо :)

8. New York пише:
«До союза жили хуйово, при союзі жили хуйово, зараж живем хуйово. Який висновок з цього слідує?»

«Шеф, все пропало! Все пропало!!!» (с)

А взагалі багато українців настільки звикли озвучувати думку «у нас все погано, а "там" - все заїбісь"», що їх уже «заносить». Два роки назад, пам’ятаю на цьому ж сайті читав статтю Володимира Паршевлюка про санжарку яка виїхала жити у Лівію. Боже, як же він її розхваляв, возвишав, возвеличував. Боже, як же там жити чудово, які ж там люди чудові, милі та приємні, пукають метеликами і пісяють веселкою, куди там сраній Україні?!..
Рік назад, коли я дивися відео, де лівійські повстанці якомусь хлопчику засунули металічну жердину самі розумієте куди я увірився, що таки там люди дійсно милі та приємні, куди там сраним українцям?..
27. шофер / 19 вересня 2013, 23:44
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
8. New York пише: «До союза жили хуйово, при союзі жили хуйово, зараж живем хуйово. Який висновок з цього слідує?»
Доля правди дуже велика, та всеж таки тут є поправка. На сьогодні, у порівнянні із часами СССР та до нього, відсоток населення котре не жаліється на життя, збільшився у рази. Інша справа, що задоволених людей не чути. Вони не видні. Пригадайте іншу статтю цього ж автора - добре чи погано. Чоловік не міг зорієнтуватися - ось по дорозі розїздять Прадо та Х5, ось малеча зі смартфонами по 4.000, а ось нещасні цявкають за долю негідницю, котра ніяк не хоче їм посміхатися, хоч ти її застрели.

Моя думка - зараз, період становлення. Результатом цього становлення стали чіткі лінії диискримінації між відстоками населення. Між тими у кого виходить, хто все ловить на ходу та встигає, і тими хто втратив орієнтацію від змін, та розгубився. Раніше, цієї різниці було менше, точніше майже не було.

Правда також є у і тому, що окрім дискримінації, це становлення сильно зіпсувало людей. Та засуджувати їх не справедливо. У більшості випадків, у них немає вибору, якщо вони хочуть "пробитися".

І ще одна є правда. Вона у тому, що майже увесь відсоток підвищення комфорту життя, люди здобули собі самі, без держави. Ті самі приватні торгові марки, сервіси, послуги, і т.д. А от же, не все так погано. Інша справа - що ми хочемо бачити, у всьому різноманітті. Знову ж.
28. шофер / 19 вересня 2013, 23:49
У вас є мобільний звязок? Це не державна заслуга... це приватність. Люди самі собі.

У вас є шикарні супермаркети? По харчуванню, по побутовці. Це не державна заслуга... це приватність. Люди самі собі.

Цей список можна продовжувати скільки завгодно.
29. шофер / 19 вересня 2013, 23:53
Пстає питання - а що нам зробила держава? Відповіть проста, і не бачу сенсу її озвучувати.
Так от, усі ці досягнення, ми здобули під важелем держави. А як би нам ще і держава не заважала... ой не знаю, якими були б на сьогодні умови нашого проживання.
От такий ми кончений ні на що не здатний вид.
30. шофер / 19 вересня 2013, 23:54
під важелем держави
під тиском та завадами, хотів сказати (гниленько у мене із ук. мовою - не судіть вибачайте)
31. шофер / 20 вересня 2013, 00:07
Ось вам проїзжа частина дороги. Державного призначення. На ній ями по пояс, колії по коліна. Мінтовські вічно голодні пики, без найменших признаків хоч якоїсь моралі та ччесті. Що це? Це держава.

А ось вам шикарна сучасна АЗС, де вам посміхаються. Ось вам магазин, коло якого парковка викладена плиткою, та поручні із полірованої нержавійки. Що це? Це приватність. Це те, що люди досягли самі для себе. При оцій державі - знову ж.

А ось вам ціни, на тій же АЗС та у тих же магазинах. Що це? Це також держава. Її митні та податкові закони, відносини з країнами сусідами, і т.д.

Так шо не треба на наш народ бочку котить. А не нравиться, то все просто - брись нах.
Своїм нудінням, ви нічого не поміняєте. На відміну від тих, хто щось таки міняє, про кого я згадав вище.
Хіба що поміняєте враження та думку про себе.
32. шофер / 20 вересня 2013, 00:15
Єдине чого наші люди ніяк не досягнуть, так це потрібного рівня агресії, та розуміння що сила за ними. Ось наша велика біда.

Ми все ніяк не можемо здобути оцих якостей, при котрих влада нас буде боятися, і хоча б просто нам не заважатиме. Не треба для нас нічого робити. Взагалі нічого. Ми самі все для себе зробимо. Просто не іпіть нам мозги, хоча б. І ви вже будете супер владою.
33. Микола Гузченко / 20 вересня 2013, 01:16
26. Чудо Юдо пише:
«У своїх намаганнях показати які хохли гімняні дехто зіскакує на трохи маразматичні порівняння.»

Ти трохи не допер. Тут ішлося не про "у нас" і "у них", а про те, що одні одинадцять дядьків можуть досягати успіхів, а інші одинадцять ніби таких самих дядьків - ні. Для легшого сприйняття замість "МЮ" читай "Ворскла".
34. stogryven / 20 вересня 2013, 02:44
Чім далі в ліс - тим більше хмизу...
35. stogryven / 20 вересня 2013, 04:20
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
New York пише:
«Стогривень, у Манчестер вливають страшні гроші тому що це ахуєнний клуб, а не він є ахуєнним тому що туди вливають гроші. Інакше ніяк. Бо інакше з любого далбайоба можна було б зробити генія, тупо заплативши за його навчання в Гарварді... »

Ти охуєнно помиляешся! Все якраз навпаки!
"В 1902 году команда была на грани банкротства, имея задолженность в размере более 2500 фунтов. Стадион «Бэнк Стрит» даже был закрыт судебными приставами. От закрытия клуб спас Джон Генри Дейвис, управляющий пивоваренного завода Манчестера, который вложил в команду солидные по тем временам инвестиции. С 26 апреля 1902 года клуб изменил название и стал официально называться «Манчестер Юнайтед». Одновременно поменялись клубные цвета — с зелёного и золотого на красный и белый.

В последующее десятилетие «Манчестер Юнайтед» не смог выиграть новых трофеев, а в 1922 году вылетел во Второй дивизион. В 1925 году «Юнайтед» вернулся в Первый дивизион, но боролся лишь за попадание в первую половину турнирной таблицы, и вновь вылетел во Второй дивизион в 1931 году. За восемь лет, предшествовавших Второй мировой войне, «Юнайтед» постоянно перемещался между дивизионами, а в 1934 году занял самую низшую в своей истории позицию в чемпионате — 20-е место во Втором дивизионе. После смерти в октябре 1927 года Джона Генри Дейвиса, бывшего основным инвестором клуба, финансовое положение «Манчестер Юнайтед» резко ухудшилось, и к концу 1931 года клуб был на грани банкротства. Команду спас местный бизнесмен Джеймс Уильям Гибсон, погасивший долги клуба и ставший его новым председателем. Предвоенный сезон 1938/39 клуб завершил на 14-м месте в Первом дивизионе"
докладніше тут Посилання на ru.wikipedia.org

Змінено 20.09.2013, 04:46
36. stogryven / 20 вересня 2013, 04:42
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Не з будь якого далбайоба - можна зробити генія. Але з будь якого далбайоба, можна зробити нормального члена суспільства. І якщо ви з Миколою кажете про якусь міфічну особливість цілого народу (нації) То напевно маєте на увазі, що вони досягли цього разом, а не думаючи кожен тільки про себе. А у нас, звісно, все трохи по іншому. У нас якийсь кавелик відвалится від кучі і вже думає що не так воняє... Особливо коли його хтось підняв і в чисту хату приніс. В такому сприйнятті Української реальності, ви ніхуя не оригінальні! Саме сприйняття оточуючого середовища і робить нас тими - ким ми є. Наведу маленький приклад: Іде мужик і бачить кучу навозу і починає матюкатися на все горло - Шо за хуйня! Який довбойоб її тут лишив і т.д. А поруч проходе фермер і думає - от довбойоб... і вся його сімья довбойоби. А міг би підійти і сказати - розумієш..? ми це гімно по земелькі розкидаємо, щоб картопелька гарна там виросла. Бо це добриво гарне. І наступного разу, мужик вже зовсім по іншому буде сприймати кучу лайна. Я наприклад, думаю, що в нас більшість не довбойоби а просто малознаючі. Хоча без довбойобів, впевнений, і в Швейцарії не обійшлося... Боюсь навіть спитати... Може ви думаєте, що ми всі пішли від мавп? Просто Даки від горил, а ми від шимпанзе?

Змінено 20.09.2013, 11:18
37. Ясен / 21 вересня 2013, 06:11
36. stogryven пише:
« Боюсь навіть спитати... Може ви думаєте, що ми всі пішли від мавп? Просто Даки від горил, а ми від шимпанзе?»

У всьому винні сперматозоїди!Одні рухаються швидко,раз і фініш.А інші...
38. New York / 21 вересня 2013, 21:03
36. stogryven пише:
«ви з Миколою кажете про якусь міфічну особливість цілого народу (нації)»

Знаєш, до того, як я пожив за кордоном, я теж думав, що усі люди рівні і однакові. Люди не хочуть цього визнавати навіть тоді, коли усі показники вказують на це. А все тому що це неприємно. Неприємно визнавати, що чужа "Ворскла" грає краще, ніж "Колос", в якому граєш ти. І це при тому, що ти — найкращий форвард "Колоса", ахуєнно граєш, і невдачі клубу аж ніяк не через тебе.
Об’єктивною оцінкою діяльності будь-якої групи людей (фут.команди, фірми, держави) є її результат.
Результат невтішний.
39. шофер / 21 вересня 2013, 21:41
Від того що суспільство проблемне та багато у чому недосконале (мяко кажучи), ніхто не відмовляється. Просто якщо на цьому робити знак оклику, від того не зміниться нічого. Нічого у кращу сторону.

І ще є такий момент. Із тих хто все таки любить виділяти цю проблему, кожен робить це із різним мотивом. Одні про це говорять як про досаду, другі із насолодою, за для посмішки. Так от других тут більше.
40. шофер / 21 вересня 2013, 21:42
І оті другі, це ті, кого треба було прибити ще маленькими.
41. Микола Гузченко / 22 вересня 2013, 11:01
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
36. stogryven пише:
«Боюсь навіть спитати... Може ви думаєте, що ми всі пішли від мавп? Просто Даки від горил, а ми від шимпанзе? »

Блять,ну шо за дебільна манія перетворити розмову в піздьож ні про шо? Які, сука, горили? Які, блять, шимпанзе? Шо це за постановка питання така?
Насрать на те, хто від кого пішов. Вагу має один-єдиний показник: життя бабушок. Кожна бабушка повинна жити достойно незалежно від того, чи є у неї багаті родичі. Вона повинна смачно жрать, якісно і безпечно лікуватися, мати вдома унітаз, ванну, посудомийну і пральну машини, і їздити вона повинна на власній Тойоті.
А якщо бабушки в державі доживають віку в злиднях - то похуй всі на світі обізяни, даки і висмоктане з пальця славетне минуле.
P.S. Ваділа, сходи нахуй.
42. шофер / 22 вересня 2013, 11:48
Не злись Миколо. Зверни увагу, що ні на кого конкретно я не вказував, а говорив узагальнено. Тоб то, актуальність моїх слів до себе, ти спалив сам.

Правда чи вперше, твої емоції та твій язик тебе видають.
43. шофер / 22 вересня 2013, 11:52
Вже скільки всього зрозуміло про твої наболівші проблеми.. із думкою про котрі ти засипаєш та прокидаєшся ось уже скільки років.
44. stogryven / 22 вересня 2013, 17:26
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
38. New York пише:
«Об’єктивною оцінкою діяльності будь-якої групи людей є її результат.
Результат невтішний.»

41. Микола Гузченко пише:
«А якщо бабушки в державі доживають віку в злиднях - то похуй всі на світі обізяни, даки і висмоктане з пальця славетне минуле»

Та все правильно ви кажете... Але "констатировать факти" може любый ваділа. Розумію що з гори більш організованого суспільства, все виглядає ще гірше. Я як і всі, хочу жити добре. Та більше хочу шоб було добре там де я живу а не їхати до добреживучих. Я пропоную реальне рішення. Зберемо якнайбільше розуміючих (Коляни, Сашки, Яріки, Вови, Стьопи), І створимо партію. Наведемо порядок. Слабо?

Змінено 22.09.2013, 18:31
45. шофер / 22 вересня 2013, 23:32
44. stogryven пише: « Я пропоную реальне рішення. Зберемо якнайбільше розуміючих (Коляни, Сашки, Яріки, Вови, Стьопи), І створимо партію. Наведемо порядок. Слабо? »
От як би такі жарти проскакували чим по частіше. Гляди колись і справді так сталоося би.
46. Чудо Юдо / 22 вересня 2013, 23:41
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
44. stogryven пише:
«Слабо?»

Ясен пень слабо. Триндіти, що ми херово живемо - це одне, а робити щось щоб ми так не жили - зовсім інше. Ні, звісно, робити для себе можемо. Якщо не зовсім ліниві мудаки. А потрудитися для інших - це вже ні, це складно і забере всі сили, час і ресурси. А коли ще й тобі почнуть за твої ж труди виказувати, мовляв, ну да, непогано працюєш, але ж міг би і краще. Так, ми тепер заробляємо на скількись гривень більше, лікарні стали кращі і в освіті не такий бедлам але ж це хуйня, давай краще! Де наші сучасні авто, гарні будинки, халявні кредити, ефективні біржі і одностатеві сім’ї врешті-решт??? Давай роби, бо якщо не будеш - ми оберемо того політика, який більше тебе обіцяє (і пофігу, що він нас наїбе, ми через це вже проходили не раз). І це я не лише про інших - мені також слабо, чесно признаюся.

Так, щось мене далеко занесло, вибачте... не потрібно далеко. Можна для початку простіше: вважаєте себе розумнішими і більш здатними до реальних справ? Он, бачите, справа на сайті банер із ведмедиком. Клацніть по ньому, перейдіть на сайт і киньте грошви. Може це хоч не слабо?
47. Чудо Юдо / 22 вересня 2013, 23:49
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
38. New York пише:
«Неприємно визнавати, що чужа "Ворскла" грає краще, ніж "Колос", в якому граєш ти. І це при тому, що ти — найкращий форвард "Колоса", ахуєнно граєш, і невдачі клубу аж ніяк не через тебе.»

А це вже, Ню, нескормно. «Я — офігенний, всі інші — дебіли». Негарно. Хоча далеко не оригінально: майже кожна людина так вважає. Інакше нафіга б вони все робили по своєму? Так що ти кращий від когось лише для себе. Але не цьому комусь, в його очах - ти дурень дурнем.

Або ж я знову туплю і щось не так зрозумів :)
48. stogryven / 23 вересня 2013, 05:11
46. Чудо Юдо пише:
«перейдіть на сайт і киньте грошви. Може це хоч не слабо?»

Зроблено!)
49. New York / 23 вересня 2013, 08:56
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
44. stogryven пише:
«Я пропоную реальне рішення. Зберемо якнайбільше розуміючих (Коляни, Сашки, Яріки, Вови, Стьопи), І створимо партію. Наведемо порядок. Слабо?»

Партію?! В Україні?!
Коли я створю свою партію, то знайте, я вже довбойоб. Але ж я цього розуміти не буду. То хоч ви мені скажіть.
Це хуйня, а не рішення. В суспільстві зомбованих і корумпованих мудаків усім похуй буде така партія. Ми ж косу заплітати не будемо. І не будемо винити Росію у власній нічтожності. А нахуй же ми тоді потрібні?!
Чудо Юдо пише:
«Або ж я знову туплю і щось не так зрозумів :)»

То є так.
48. stogryven пише:
«Зроблено!)»

Скільки кинув, добрий молодєц?


Змінено 23.09.2013, 08:57
50. Чудо Юдо / 23 вересня 2013, 09:44
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
49. New York пише:
«Скільки кинув, добрий молодєц?»

А це вже не важливо. нехай навіть срану гривню - це відміняєш сам факт?

49. New York пише:
«Це хуйня, а не рішення. В суспільстві зомбованих і корумпованих мудаків усім похуй буде така партія.»

Так зроби так, щоб не стало корумпованих і зомбованих мудаків. Політикам це якраз під силу, навіть Коля он розповідав як потрібно діяти в політиці, щоб результатом була ефективність а не ефектність. А як ти ще думаєш змінювати суспільний устрій якоїсь нації, окрім як через політику та освіту? Може одягнеш рясу і почнеш проповідувати, а коли всі "увєрують" відразу настане рай на Україні?:)
51. шофер / 23 вересня 2013, 11:36
Дурина усі ці ваші каракулі. Он у мене за вікном уже другі сутки не втихає кошача серенада, їх там мабудь штук з 6...8. Вчора у вечері кинув петарду, годин 5 їх не було чути, з*явилася можливість заснути. Зараз уже піду із кулями. Поки що у прицілові будуть хвости.
52. Микола Гузченко / 23 вересня 2013, 19:57
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
50. Чудо Юдо пише:
«Коля он розповідав як потрібно діяти в політиці, щоб результатом була ефективність а не ефектність.»

Де?
44. stogryven пише:
«Слабо?»

Ну чому ж слабо. Років десять тому я теж вважав, що треба діяти. І був політично активною людиною. Навіть в партію одну вступив (це найчорніша пляма моєї біографії:). А школярем ходив до Ісипа зі своїми інфантильними ініціативами.
Але потім став як Паршевлюк - страшно розумним і надзвичайно відомим. І зрозумів дуже просту річ: бажання зробити харашо - це прекрасно, але цього дуже мало. Треба володіти відповідними знаннями і вміннями. Таких знань і вмінь немає ні у мене, ні у тебе, ні в перелічених тобою поважних панів.
А ще я впевнений, що в нашій країні неможливо щось змінити, бо трохи читав історію. Дуже багато було діячів, проти яких ми - дауни, але в них все одно нічого не вийшло.
46. Чудо Юдо пише:
«киньте грошви»

А оце - правда конструктив. Але гроші на книжки - це все в прірву. Краще сюди: Посилання на exo.in.ua
Реальна людина, реальна біда. Ось вона. Допомагати слабшим - оце дійсно корисна справа. Держава на них поклала хуй.
53. New York / 23 вересня 2013, 20:32
50. Чудо Юдо пише:
«А це вже не важливо.»

Окей. Неважливо. Тоді я кину 10 коп. Хвате?
54. Чудо Юдо / 23 вересня 2013, 21:22
53. New York пише:
«Окей. Неважливо. Тоді я кину 10 коп. Хвате?»

За інформацією цього ж таки сайту їм не вистачає 2 млн. грн. (4200 книжок по 400 грн. кожна... хоча як перемножити то виходить лише 1.680.000. Ладно, інше - на доставку нехай). Тож, Нью, якщо маєш 2.000.000 грн. то кидай — от тоді точно хвате. А якщо кидаєш менше, значить не хвате, яка б це сума не була. То який варіант: будемо мірятися хто більше кинув чи не кидатимемо взагалі?

52. Микола Гузченко пише:
«Де?»

От ти думаєш я оце зараз почну весь сайт лопатити і шукати? Під статтею того ж Паршевлюка ти написав, що розумні політики спочатку покращать економічне життя, а потім уже валятимуть Ленінів, а не навпаки (ну, це якщо коротко про зміст). Думка слушна, я згоден. Але ти спробував реалізувати колись — по ходу тобі ніфіга не сподобалося.

52. Микола Гузченко пише:
« Краще сюди: Посилання на exo.in.ua
Сюди точно передам. Я з голоду не здохну, а дай Бог там моїх 10 коп. якраз і "не хвата" :)
Чиновників пересаджати я не можу. І не хочу цим займатися. А от трохи допомогти тій чи іншій людині - можу. І інших спонукати до цього (вдало чи невдало) можу. Це поки що мій мінімальний внесок у кращу долю моєї Батьківщини (аж захлинувся від пафосу і нахлинувших високих почуттів :) )
55. stogryven / 23 вересня 2013, 22:59
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
52. Микола Гузченко пише:
«Навіть в партію одну вступив (це найчорніша пляма моєї біографії:).»


Я пропоную не вступати в якусь блядьську партію а створити принципово нову політичну силу з людей, які так охуєнно розібралися в нашому менталітеті, в історії... І з усього цього розроблять план змін, а не бекатимуть що з цього роя - не вийде "нічого".
"Всі знають, що це неможливо, але приходить невіглас, який про це незнає, якраз він і робить відкриття."(А.Енштейн)
Перше, що я б зробив, якби моя воля, Повернув би до дому таких розумників як ти. І закрив би кордони років на 50 (крім туристичних віз, строком до трьох місяців та не бідьше одного разу на 10 років.
Щоб наводили лад вдома, а не на все готовеньке втікали.

Змінено 23.09.2013, 23:03
56. stogryven / 24 вересня 2013, 06:19
Просто ще один погляд на бездоганну країну Посилання на norse.ru
57. New / 24 вересня 2013, 08:20
55. stogryven пише:
«все готовеньке»

Коля, він думає, що там для українців "все готовеньке". )))
Да будєт тобі ізвесно, шо нема на світі місць, де все готовеньке. Скрізь треба працювати, а інколи й вйобувати. Різниця в пристосованості країни для життя простих людей. А також в зарплаті, якої хватає не тільки на підтримку життєдіяльеності одного організму.
55. stogryven пише:
«закрив би кордони років на 50 (крім туристичних віз, строком до трьох місяців та не бідьше одного разу на 10 років.
Щоб наводили лад вдома»

Прорвало гімно. Новий Сталін нарисувався. Правильно, Україні якраз цього і не вистачає.
58. New / 24 вересня 2013, 08:22
Адже якщо людина не їде за кордон, то обов’язково займається тим, що наводить лад "вдома".
59. Микола Гузченко / 24 вересня 2013, 12:35
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
58. New пише:
«якщо людина не їде за кордон, то обов’язково ... наводить лад "вдома".»

Ніхуя ти не понімаєш. Лад вдома наводиться сам по собі просто за рахунок твоєї присутності там. Он Стогривень сидить і на перший погляд ніхуя не робить, а воно ні - його біологічні процеси спрямовані на наведення ладу.
55. stogryven пише:
«створити принципово нову політичну силу з людей, які так охуєнно розібралися в нашому менталітеті, в історії...»

Не бачиш, блять, чувак у всьому розібрався.
60. stogryven / 24 вересня 2013, 12:54
52. Микола Гузченко пише:
«А ще я впевнений, що в нашій країні неможливо щось змінити, бо трохи читав історію.»

25. New York пише:
«І європейці дійсно не такі як ми. Так само, як араби не такі, як європейці. А африканці не такі, як араби... У нас тут свої правила, уявлення про хороше і погане, свій менталітет»

Я ж не про себе!
61. шофер / 24 вересня 2013, 13:04
в той же час, генія від божевільного, відрізняє лише фактор успіху
62. шофер / 24 вересня 2013, 13:05
в той же час, є така штука як горе від ума
63. stogryven / 24 вересня 2013, 13:07
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
59. Микола Гузченко пише:
« Он Стогривень сидить і на перший погляд ніхуя не робить, »

Я би на твоєму місці не був таки категоричний. ЧОмусь мені здається, що в твоїх очах, алкоголік - це той хто валяється щодня під забором, а наркоман - Це той хто з передозом в реанімації лежить. І якщо ти щось зробив для Наведення ладу вдома, то про це мають всі знати і вже через тиждень всі мають жити охуєнно...

Змінено 24.09.2013, 13:10
64. Микола Гузченко / 24 вересня 2013, 13:12
Для відбудови країни ти не робиш абсолютно нічого. Зовсім-зовсім нічого. Анічогісінько. Мені навіть здається, що ти обкрадаєш неньку, не плятячи податків з шабашок.
65. stogryven / 24 вересня 2013, 13:23
Якби кожен зробив стільки ж, скільки й я - то Даки їздили б до нас на роботу кущі стригти!

Змінено 24.09.2013, 13:23
66. Нью / 24 вересня 2013, 16:18
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
59. Микола Гузченко пише:
«Ніхуя ти не понімаєш. Лад вдома наводиться сам по собі просто за рахунок твоєї присутності там.»

Точно! Як же я раніше цього не помітив!
Приїхав в Україну, дивлюсь, а вона з кожним днем все ахуєннішає і ахуєннішає...
Коля, кам ту ас! Подвоємо ефект.
67. Чудо Юдо / 24 вересня 2013, 21:20
Тьху, блін, знову все звелося до срачу.
Стогривень завів стару пісню: "Нефіг їм туди їздити і жирувати!" (де, блін, у коровниках та свинарниках з лопатами повними гімна вони там жирують???), а Колян із Нью завели свою стару: "От ми були у Європі - от там офігенно! А ви всі - пропащі, низи, гімно гімном і ніколи з нього не вилізете, ще й нас тут, такі-сякі, в цьому гімні топите!" (чомусь нагадуєте мені Золотого Тельця — той всі свої коментарі закінчував криками, що "хахлы - проклятая нация, все умрете в пламени, в нищете!!!!!!!!!" Знаки оклику він ставив в не меншій кількості після кожного свого речення).

Та я стьобаюся, не прийміть всерйоз:)
Хоча в кожному стьобі є доля...
68. шофер / 24 вересня 2013, 23:55
57. New пише: « Різниця в пристосованості країни для життя простих людей. А також в зарплаті, якої хватає не тільки на підтримку життєдіяльеності одного організму.»
Скільки у Данії отримує ІТ-програміст? Для інтересу.
69. Ярослав Гузченко / 25 вересня 2013, 00:03
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
55. stogryven пише:
«Щоб наводили лад вдома, а не на все готовеньке втікали. »

Ти мудак!
70. Микола Гузченко / 25 вересня 2013, 00:27
67. Чудо Юдо пише:
«знову все звелося до срачу.»

Це зайве підтвердження нашої з Нью правоти. Ну ніколи це не поміняється.
А правильна позиція в цьому спорі ось яка: кожному своє. Кожен має право на власну думку і власне життя. Кожна людина вільна, і єдине, що повинно цю волю обмежувати, - це закон. От і все.
65. stogryven пише:
«Якби кожен зробив стільки ж, скільки й я - то Даки їздили б до нас на роботу кущі стригти! »

Хе-хе... Якщо для тебе шлях порятунку країни виглядає отак:
55. stogryven пише:
«Перше, що я б зробив, якби моя воля, Повернув би до дому таких розумників як ти. І закрив би кордони років на 50 (крім туристичних віз, строком до трьох місяців та не бідьше одного разу на 10 років.»

, то мені навіть страшно уявити, що ж такого корисного ти вже зробив...
71. Микола Гузченко / 25 вересня 2013, 00:55
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Цікава, до речі, штука. Тут уже чоловік десять розумників було, які кричали, що треба заробітчан гнать назад додому. І жоден не зумів хоч якось пояснити нахуя. Навіщо це потрібно країні, в якій лише офіційно півмільйона безробітних?
Зате усі дружно оперують отакими от аргументами:
55. stogryven пише:
«Щоб наводили лад вдома, а не на все готовеньке втікали.
»

Їм спокою не дає те, що хтось там сидить, сука, жирує на всьому готовенькому.
72. stogryven / 25 вересня 2013, 01:24
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
69. Ярослав Гузченко пише:
«Ти мудак!»

ти би пальчики притримав... Ти знаєш, що коли я б"ю, то пробиваю наскрізь?

Змінено 25.09.2013, 02:19
73. stogryven / 25 вересня 2013, 02:09
Попустили мене ніже плінтуса... Хлопчики,.! Та шо ж ви такі вперті? Я ж не казав що ви там жируєте на всьому готовенькому... Я ж мав наувазі, "правильний" соціальний устрій. Де твої права цікавлять ще когось крім тебе. Де соціальна свідомість - не мрія а буденність... Де б ви не були, пацанчики - треба залишатися людьми.
А після закриття кордонів, наступний крок - це створення необхідних умов для позитивних перетворень. Більш детально про ці умови, коли домовимося про створення партії.))) Що за буквальщина їй богу..?

Змінено 25.09.2013, 08:11
74. Чудо Юдо / 25 вересня 2013, 11:04
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
73. stogryven пише:
«А після закриття кордонів, наступний крок - це створення необхідних умов для позитивних перетворень.»

Імхо, все потрібно робити якраз у зворотньому порядку: спочатку робити умови для нормального життя в Україні, а потім вже самі заробітчани повернуться додому і їм ніфіга нікуди їхати не хотітиметься.
Не заробітчани винні в нашій біді, чому на них "виїжджати"?

71. Микола Гузченко пише:
«Їм спокою не дає те, що хтось там сидить, сука, жирує на всьому готовенькому. »

Коля, так ти ж сам провокуєш таку реакцію, при чому постійно. Ти сам, разом із Нью Йорком, РЕГУЛЯРНО у своїх коментах пишете, що от "там" - там офігенно, знаємо не по чуткам! Там дуже офігенно! А от "тут" - тут гімняно. Тут дуже гімняно! І як ви (аборигени) не старайтеся - у вас було, є і буде гімняно! І дітям вашим буде гімняно і внукам!
Щось типу того. І що ти чекаєш почути у відповідь? «Так, я гімно, моя країна гімно і як я не старатимуся і не вкалуватиму - все рівно я буду гімно...» — таке, чи що? Звісно, що ваші слова українців злять і створюють у їх уяві образи, немов вас там, у Європі, з хлібом-сіллю зустрічають, в ніжки цілують і ви повертаєте додому з перекошеними від огиди обличчями і вам навіть гидко дивитися на сраних українців, та що там, ступати на цю кляту землю гидко! :)
Ви навіть гляньте, хто і якими словами розпочав розмову під цією статтею :)
75. stogryven / 25 вересня 2013, 11:57
74. Чудо Юдо пише:
«все потрібно робити якраз у зворотньому порядку: спочатку робити умови для нормального життя в Україні, а потім вже самі заробітчани повернуться додому і їм ніфіга нікуди їхати не хотітиметься.»

Так то воно так... Але ж всі хто міг би щось зробити, чомусь втікають закордон. От і виходить що змінити нічого не можна...

Змінено 25.09.2013, 11:59
76. Микола Гузченко / 25 вересня 2013, 11:59
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
74. Чудо Юдо пише:
«як ви (аборигени) не старайтеся - у вас було, є і буде гімняно!»

Ну чому ж "ви"? Ми. Ми ж не відокремлюємо себе від співвітчизників. Коли йдеться про український народ - то значить і про мене як його представника. І ніхто з нас ніколи не писав, що кожен українець - гімно. Народ паскудний, а людей багато хороших є.
74. Чудо Юдо пише:
«Ви навіть гляньте, хто і якими словами розпочав розмову»

А що не так? Майстер шукає винних на стороні, а я пропоную глянути в дзеркало.
74. Чудо Юдо пише:
«ви повертаєте додому з перекошеними від огиди обличчями і вам навіть гидко дивитися на сраних українців, та що там, ступати на цю кляту землю гидко!»

Де хоч раз щось подібне було?!
72. stogryven пише:
«ти би пальчики притримав... Ти знаєш, що коли я б"ю, то пробиваю наскрізь?
»

Не сердься. Ти і правда мудак.
73. stogryven пише:
«Я ж не казав що ви там жируєте на всьому готовенькому...»

Це нічого не міняє. Логіка та сама:
1. Їм там харашо. Це погано.
2. Треба у них їхнє "харашо" забрать. Тоді нам всім стане харашо.
77. stogryven / 25 вересня 2013, 11:59
74. Чудо Юдо пише:
« і ви повертаєте додому з перекошеними від огиди обличчями і вам навіть гидко дивитися на сраних українців, та що там, ступати на цю кляту землю гидко! :)»

Щось в цьому є...
78. stogryven / 25 вересня 2013, 12:02
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
76. Микола Гузченко пише:
«Не сердься. Ти і правда мудак.»

Ви з Яріком не брати?
79. stogryven / 25 вересня 2013, 12:06
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
76. Микола Гузченко пише:
«1. Їм там харашо. Це погано.
2. Треба у них їхнє "харашо" забрать. Тоді нам всім стане харашо.»

Хуйово бути по-пояс деревяним...
80. Микола Гузченко / 25 вересня 2013, 12:51
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
79. stogryven пише:
«Хуйово бути по-пояс деревяним.»

Во-во. А щоб тобі було не так хуйово, спочатку подумай і придумай, а потім напиши, яка конкретна (окрім вгамування чиєїсь жаби) користь від насильного зганяння заробітчан в Україну. Хоч і на моєму прикладі. Тільки врахуй, що я їбав приймати участь в будь-якій розбудовницькій діяльності, бо то все до сраки. Що моє повернення дасть?
Тільки не треба тут розводити соплі про духовність і мораль - це чиновникам, викладачам, суддям, мєнтам і лікарям розкажеш.
81. есер / 25 вересня 2013, 14:37
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Обісрали одне одного...А ще партію зібралися створювати!То по-пояс деревяні,то мудаки!Ще одна достойна фракція в нашоому парламенті!
82. Чудо Юдо / 25 вересня 2013, 16:46
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
81. есер пише:
«То по-пояс деревяні,то мудаки!Ще одна достойна фракція в нашоому парламенті!»

Точно, зважаючи на новітню історію нашої країни там зараз отак все і робиться. Хороша аналогія.
83. шофер / 25 вересня 2013, 17:10
74. Чудо Юдо пише:
«Коля, так ти ж сам провокуєш таку реакцію, при чому постійно. Ти сам, разом із Нью Йорком, РЕГУЛЯРНО у своїх коментах пишете, що от "там" - там офігенно, знаємо не по чуткам! Там дуже офігенно! А от "тут" - тут гімняно. Тут дуже гімняно! І як ви (аборигени) не старайтеся - у вас було, є і буде гімняно! І дітям вашим буде гімняно і внукам!
Щось типу того. І що ти чекаєш почути у відповідь? «Так, я гімно, моя країна гімно і як я не старатимуся і не вкалуватиму - все рівно я буду гімно...» — таке, чи що? Звісно, що ваші слова українців злять і створюють у їх уяві образи, немов вас там, у Європі, з хлібом-сіллю зустрічають, в ніжки цілують і ви повертаєте додому з перекошеними від огиди обличчями і вам навіть гидко дивитися на сраних українців, та що там, ступати на цю кляту землю гидко! :)
Ви навіть гляньте, хто і якими словами розпочав розмову під цією статтею :)»
Чоловіче, як твоє імя? Мені хочеться звернутися до тебе за іменем.

Раз ти так заговорив, ось що мені хочеться тобі підсказати. У задоволеної собою людини, котра живе із відчуттям своєї повноцінності, без комплексів та зтурбованостей, поведінка ніколи не буває демонстративною. Понти, це завжди прикриття своїх комплексів. Це не моє ствердження, але я на 100% розумію його психологічне підгрунтя.

Не пригадаю де, не так давно, на цих сторінках, я приводив асоціацію цього Колюнчика із вгаданим персонажем "Васюнчика". Якому дали кермо Волги, щоб він повозив голову колгоспу. Може пригадаєш. Там, у персонажі того васюнчика, дуже добре намальований портрет оцього Миколи. Знайди пошуком, не пожалкуєш. Якщо знайдеш, залиш тут посилання іншим. І я також пошукаю.
84. шофер / 25 вересня 2013, 17:19
ага.... знайшов, камент №90 осьо: Посилання на exo.in.ua

Цитата:
90. водій пише:
«У колгосп на роботу ходив собі такий вася. Не платили йому ніякої гідної зарплати - так, пальці посмоктати. Адже у васі ні здатностей якихось, ні освіти. Іноді Вася приїздив на роботу великом - іноді, це тоді, коли йому хватало зарплати на клей щоб стару покршку заклеїти.

Та якось напився водій голови колгоспу, і васі довірили кермо волги, повозити начальника. Вася так зрадів, що кожну вільну хвилину не гаяв часу - айда на вулиці знайомого села, і давай усим жигулям та москвичам плювати на вікна та показувати язика.

От і стоїть питання - чим пояснюється така поведінка васі? Саме таким мені бачиться портрет поведінки тутешніх "мігрантів". »

85. шофер / 25 вересня 2013, 17:33
І от у чому мораль.
Справа не у тім, чого ти досяг, чи на чому ти погорів. Де і на чому ти заробляєш, кого поважаєш а кого ігноруєш. Справа не у тім який життєвий досвід ти отримав. Справа не у тім чи ти на велику приїхав на роботу, чи тобі дали кермо Волги. Справа у тім, як ти поводешся відносно інших людей.

Так от я знову за поведінку. Демонстративною, поведінка буває лише у людей морально принижених, котрі таким чином здобувають компенсацію. Миколина "компенсація", справді вже багатьом набридла.
86. stogryven / 25 вересня 2013, 18:12
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
80. Микола Гузченко пише:
«яка конкретна користь від насильного зганяння заробітчан в Україну. »

Про насильне зганяння заробітчан в Україну мова й нейшла! Є й інші способи їх повернути.
80. Микола Гузченко пише:
« Що моє повернення дасть?»

Звісно що при таких умовах, твоє повернення нічого не дасть. Ні тобі, ні мені. Звісно що приїхати і чекати на "родінє" поки все стане заїбісь - це долбоєбізм. Але я тобі цього і не пропонував. Звісно коли мова йде про майбутнє твоєї сім"ї, то пріоритет буде явно не користь величезної купи гімноїдів яких можна перевиховати.
І дещо не згодний з паном ЧудоЮдо вплані викликаних реакцій. На мою думку - це саме у мігрантів неадекватна реакція на наївних мудаків, які живуть мрією, що "ще нам браття усміхнется доля" І в більшій мірі, я схильний думати, що хлопці, просто, надто полюбляють тролювати. Хочеш вір а хочеш ні, та якщо тобі там справді заїбісь - то я щиро за тебе радий.

Змінено 25.09.2013, 18:28
87. шофер / 25 вересня 2013, 18:17
Ще одне асоціативне порівняння.

Клава та Свєта, дві подруги не розлий вода. Не випадково. Їх обїєднує спільна досада - хлопці не звертають на них уваги, у яку би позу на дорозі вони не ставали.

Та Клаві одного разу пофортило - їй на день народження подарували сто баксів Клава мерщій у салон краси, звідки вона виходить класною офігенною тьолкою )) Приходить вона у гості до подруги Свєти похвастатися, та пропонує сьогодні ж підти на дискотеку )) І от дівчата підійшли до клубу із танцями, навколо з*явилося багато хлопців, і Клава почала висловлювати свою думку що до зовнішності подруги Свєти. Мовляв он у тебе ніс як дзьоб у ворони, он у тебе щоки як у свині ))

У мене немає жодного сумніву, що усі ви здогадалися хто на цих сторінках є клавою а хто свєтою )) Добавлю лише те, що яки би я із боку побачив таку ситуацію, вмішуватися туди не став би, але насос, у гарячу руку свєти, підсунув би із задоволенням ))
88. Микола Гузченко / 25 вересня 2013, 18:42
86. stogryven пише:
«Про насильне зганяння заробітчан в Україну мова й нейшла! »

Ну да.
55. stogryven пише:
«Перше, що я б зробив, якби моя воля, Повернув би до дому таких розумників як ти. І закрив би кордони років на 50 (крім туристичних віз, строком до трьох місяців та не бідьше одного разу на 10 років.
Щоб наводили лад вдома, а не на все готовеньке втікали. »

Але це нічого, буває. Тепер ти вже знову немудак. )
89. stogryven / 25 вересня 2013, 18:46

87. шофер пише:
«Клава та Свєта, дві подруги не розлий вода. Не випадково. Їх обїєднує спільна досада - хлопці не звертають на них уваги, у яку би позу на дорозі вони не ставали.

Та Клаві одного разу пофортило - їй на день народження подарували сто баксів Клава мерщій у салон краси, звідки вона виходить класною офігенною тьолкою )) Приходить вона у гості до подруги Свєти похвастатися, та пропонує сьогодні ж підти на дискотеку )) І от дівчата підійшли до клубу із танцями, навколо з*явилося багато хлопців, і Клава почала висловлювати свою думку що до зовнішності подруги Свєти. Мовляв он у тебе ніс як дзьоб у ворони, он у тебе щоки як у свині ))»

Якби ти це вписав в хокку - ціни б тобі не було.)))
90. stogryven / 25 вересня 2013, 18:48
88. Микола Гузченко пише:
«Ну да.»

Бляяяяяя... Я перечитав п"ять разів те що сам написав... Де ж ти там натяк на насильство побачив?
91. stogryven / 25 вересня 2013, 18:50
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
86. stogryven пише:
« Є й інші способи їх повернути.»

Ти блять понімаєш чі нє?
92. Ярослав Гузченко / 25 вересня 2013, 19:22
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
86. stogryven пише:
« я схильний думати, що хлопці, просто, надто полюбляють тролювати»

Стоп-стоп-стоп! Хто тролює?)) Якщо хтось і робить це, то це ти! Пишеш рядочки, а потім кажеш, що не писав. І якщо все так заєбца і ти такий розумний, то скажи ж, на якого ти хера збираєшся їхати в Данію? Це називається ханжество!! Не будь мудаком.
93. Ярослав Гузченко / 25 вересня 2013, 19:25
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
stogryven пише:
«Якби кожен зробив стільки ж, скільки й я»

А не зробив ти аж ніхуя! То хто тролює?
94. Микола Гузченко / 25 вересня 2013, 20:06
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
91. stogryven пише:
«Ти блять понімаєш чі нє?»

Та ні.
55. stogryven пише:
«Повернув би до дому таких розумників як ти.»

73. stogryven пише:
«А після закриття кордонів, наступний крок - це створення необхідних умов для позитивних перетворень.»

Позитивні перетворення - це наступний після репатріації крок. Так? Так. А тепер розжуй мені, дурному, яким ненасильницьким методом ти зібрався повертати мігрантів? Тільки ж не забудь, що позитивні перетворення - це вже потім.
95. шофер / 25 вересня 2013, 20:08
А ще уточнення що до Клави та Свєти :) Коли Клава у присутності хлопців почала гадити на свою пордругу Свєту, вона зовсім не захотіла згадувати про те, що у Свєти смачніший борщ виходить )) В той час коли сама Клава, навіть картоплі начистити не вміє )) Не захотіла Клава звертати увагу на такі речі про Свєту, хоча знала про них ))
96. New York / 25 вересня 2013, 21:09
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Водій! )))) Ти ж недавно у пацанів пробачення просив.
Йобаний ти шизофренік )))))

3. водій пише отут Посилання на www.exo.in.ua
«Миколо, та твій брат Ярослав, хлопці вибачте мене.

Зараз коли жар стихнув, і замість емоцій почав працювати розсудок, я прокрутив все кіно заново, і відчув я мені стало дизкомфортно. Це зовсім не те що обізвати людину козлом чи подібно тому - окрім своєї слабоумності ти нічого тим не докажеш, у таких випадках. Та в даному випадку, у своїх репліках я справді перегнув палицю. Рідкісне відчуття, коли хочеться щоб тобі набили морду, аби тебе попустило.

Вибачте хлопці, якщо це можливо.

ps. В ідеалі, мені хотялося б забрати свої слова. У даному випадку, вітуальному, ви, сумісно із адміном, можете це зробити. Це запропонування.»
97. Чудо Юдо / 25 вересня 2013, 22:12
Блін, єслі шо, то я не понти мав на увазі, коли говорив, що Колян із Нью Йорком провокують народ. Їм дійсно гидко, бо вони наяву змогли порівняти. Нічим їм понтуватися. Просто вони, як на мене, занадто вже часто і відкрито гидують. Особливо Нью Йорк :)

А ваще троллізм переходить на новий рівень. Ростемо, хлопці, розвиваємося! :) Осінь холодна позаганяла народ за компи, дивись скоро в наших рядах побільшає
98. шофер / 25 вересня 2013, 22:56
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
97. Чудо Юдо пише: «Просто вони, як на мене, занадто вже часто і відкрито гидують.»
До тебе підходить дівчина, хоче познайомитися із метою серйозних відносин. Але вона тобі.. ну мяко кажучи противна. Питання - чи будеш ти їй вказувати на те, що у неї писок завеликий, що у неї цицьки висять по пузо? Так от якщо ти не ЧМО, то ні у якому разі такої поведінки ти собі не дозволеш, якою гидкою тобі не була би та дівчина. Ось що слід збагнути.
99. stogryven / 26 вересня 2013, 10:14
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
93. Ярослав Гузченко пише:
«А не зробив ти аж ніхуя!»

Ну нахуя ж ото пиздіти?
100. stogryven / 26 вересня 2013, 10:24
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
93. Ярослав Гузченко пише:
«А не зробив ти аж ніхуя!»

Ну нахуя ж ото пиздіти?
91. stogryven пише:
«І якщо все так заєбца і ти такий розумний, то скажи ж, на якого ти хера збираєшся їхати в Данію?»

Скоріше за все - по тій же причині, що й ви. Одне іншому не заважає. І втому ненависному вам камєнті, я почав з того, що "якби моя воля". Нажаль поки що, воля на те не моя, тому поїду в Данію.(звісно якщо все піде так як заплановано) Заодно особисто повмовляю Миколу, на створення партії.)))

Змінено 26.09.2013, 10:37
101. зона справедливості / 26 вересня 2013, 10:31
Доброго дня всім! У мене велике прохання до дописувачів коментаріїв до цієї статті. 99 коментаріїв суцільних образ одне одному та нецензури, яку просто гидко читати. Хлопці, якщо ви маєте якісь претензії один до одного, може зустрінетесь за келихом пива на нейтральній території і вирішите їх? Прохання також до адміністрації сайту просто блокувати таку переписку, де дорослі люди не можуть вирішити, хто з них крутіший і хто більше нецензури виплесне? Прошу прислухайтесь, будьте людьми....
102. stogryven / 26 вересня 2013, 10:32
94. Микола Гузченко пише:
« А тепер розжуй мені, дурному, яким ненасильницьким методом ти зібрався повертати мігрантів?»

Передвиборчої програми і статуту партії ще немає. Тому, що перше а що друге - це ми ще вирішимо, разом. "Одна голова добре а дві краще"(с) Якщо ти справді хочеш це обсудити візьми в братєльника мої контакти, і обсудимо віч-на-віч.)))
103. stogryven / 26 вересня 2013, 10:34
101. зона справедливості пише:
« просто гидко читати»

Так можна ж і не читати..?
104. Ярослав Гузченко / 26 вересня 2013, 11:11
99. stogryven пише:
«Ну нах ж ото п?»

Что ты сделал для Хип-Хопа в свои годы?
105. Микола Гузченко / 26 вересня 2013, 12:13
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
100. stogryven пише:
«я почав з того, що "якби моя воля"»

Ми помітили. Тобто скотство ти не робиш тільки тому, що неспроможний. Ну да, це краще.
100. stogryven пише:
«Одне іншому не заважає.»

Ну да. Якщо треба тобі - то це нормально. Якщо треба іншим - то пішли всі нахуй.
102. stogryven пише:
«що перше а що друге - це ми ще вирішимо, разом»

Тобто ти пиздів аби пиздіти?!
І ти ето... Так і не відповів на питання:
94. Микола Гузченко пише:
«яким ненасильницьким методом ти зібрався повертати мігрантів? Тільки ж не забудь, що позитивні перетворення - це вже потім.»

106. stogryven / 26 вересня 2013, 13:01
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
105. Микола Гузченко пише:
«Так і не відповів на питання:
94. Микола Гузченко пише:
«яким ненасильницьким методом ти зібрався повертати мігрантів? Тільки ж не забудь, що позитивні перетворення - це вже потім.»»

Добре... Спробую розжувати)))
По-перше: Вчитайся добре в той камєнт і ти побачиш, що повертати я зібрався не всіх підряд, а тільки таких розумників як ти.

По-друге:
100. stogryven пише:
«Одне іншому не заважає»

Мова не йшла про сьогодні. Все треба обміркувати і зібрати гарну команду.
По-третє:
80. Микола Гузченко пише:
«Тільки врахуй, що я їбав приймати участь в будь-якій розбудовницькій діяльності, бо то все до сраки.»

Ну що я тут можу тобі запропонувати..?
86. stogryven пише:
«Звісно що при таких умовах, твоє повернення нічого не дасть.»

На таких умовах, тут зараз майже вся країна. Ще один такий же тут непотрібен.
Якби моя воля - я повернув би тебе в такий спосіб, який би тебе влаштував (звісно в міру розумного) А це вже індивідуально!
107. stogryven / 26 вересня 2013, 13:09
А щодо закритих кордонів - то знайшлися б і такі умови при яких будьякій людині буде досить одного тижня на рік закордоном. Це можна порівняти з тим як батьки не пускають своє чадо надвір до друзів, поки та не почне себе гарно поводити. Та все ж, тримати весь час вдома не можна.

Змінено 26.09.2013, 13:24
108. Микола Гузченко / 26 вересня 2013, 20:47
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
106. stogryven пише:
«повертати я зібрався не всіх підряд, а тільки таких розумників як ти.»

А-а-а-а... Тобто тільки тих, у кого в паспорті в графі "розумник" стоїть галочка? Ну тоді да, тоді все ясно.
108. stogryven пише:
«буде досить одного тижня на рік закордоном»

Чекай, так було ж
55. stogryven пише:
«закрив би кордони років на 50 (крім туристичних віз, строком до трьох місяців та не бідьше одного разу на 10 років.»

Та я як подивлюсь, ти вже готовий політик! Пиздобольство і ліцемєріє плюс непогане володіння мовою - що ще треба? Ти будеш свій серед своїх у вітчизняному політикумі. І Партія по пояс дерев’яних і мудаків (об’єднана) гармонійно ввіллється до української еліти.
109. stogryven / 26 вересня 2013, 21:25
Там малася на увазі квота, три місяці на 10 років!!! Поняв?
110. New York / 26 вересня 2013, 21:53
Ха-а-а! За декілька років наших холліварів такого ще не було.
"Була б моя воля, я б таких розумників назад повернув"
"Та я й сам у Данію збираюсь".
Це просто якась квінтесенція ліцемєрія.

П.С. Дуже-дуже-дуже показовий випадок.
111. stogryven / 26 вересня 2013, 21:57
111. New York пише:
«Дуже-дуже-дуже показовий випадок.»

А ти чого досі знову не свалив за бугор? Більше не беруть?
112. stogryven / 26 вересня 2013, 22:20
Ще один по пояс деревяний.
Сьогодні влада не пропонує мені те, що запропонував би я - якби на те моя воля! Шо ж воно так туго входить?


Змінено 26.09.2013, 23:15
113. Микола Гузченкo / 27 вересня 2013, 12:59
110. stogryven пише:
«Там малася на увазі квота, три місяці на 10 років!!»

От лишенько... А мені чомусь здалося, що малося на увазі оце:
55. stogryven пише:
«строком до трьох місяців та не бідьше одного разу на 10 років.»

Ось теж гарно:
113. stogryven пише:
«влада не пропонує мені те, що запропонував би я »

А що ж ти запропонував би, якби твоя воля? А ось:
106. stogryven пише:
«Ну що я тут можу тобі запропонувати..? »

І прям одразу ж ось:
106. stogryven пише:
«я повернув би тебе в такий спосіб, який би тебе влаштував»

114. stogryven / 27 вересня 2013, 13:58
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
114. Микола Гузченкo пише:
«110. stogryven пише:
«Там малася на увазі квота, три місяці на 10 років!!»

От лишенько... А мені чомусь здалося, що малося на увазі оце:
55. stogryven пише:
«строком до трьох місяців та не бідьше одного разу на 10 років.»
»

Я думав ти розвиватимеш тему типу, з якої шляпи хтось буде обмежувати мою свободу тижнем на рік. А воно ні... Приколупався до малесенької неточності в формулюванні!
114. Микола Гузченкo пише:
«влада не пропонує мені те, що запропонував би я »

А що ж ти запропонував би, якби твоя воля? А ось:
106. stogryven пише:
«Ну що я тут можу тобі запропонувати..? »

І прям одразу ж ось:
106. stogryven пише:
«я повернув би тебе в такий спосіб, який би тебе влаштував»»

Збирати можливості з тих хто їбав займатися розбудовницькою діяльностю - дійсно до сраки! Ти ж не думаєш, що моя тобі пропозиція виглядала б так: Коля! повертайся будь ласка! Хочеш мати з.п. 20 000? На! Можеш навіть не працювати... Хочеш віллу на бєрєгу моря? на! Тільки будь тут... А то нам тут розумників-похуїстів не вистачає.
Так не буває)))
Хочеш щось отримати - маєш щось запропонувати!
Просто ще одна маленька неточність, на якій ти спекулюєш. Умови повернення мають влаштовувати обидві сторони.

Змінено 27.09.2013, 14:04
115. Микола Гузченко / 27 вересня 2013, 17:32
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
115. stogryven пише:
«Приколупався до малесенької неточності»

Яка нахуй неточність?! Це дві абсолютно різні речі! Віза, блять, раз на десять років і придуманий вже потім ліміт 3 місяці протягом десяти років - оце так малесенька неточність! Тим паче нахуя було тоді взагалі писати про якісь 10 років і про якісь 3 місяці, якщо насправді йшлося про тиждень на рік? А тиждень на рік - це менше ніж 2,5 місяці на 10 років. Так уже запиздівся, що аж читати противно.
115. stogryven пише:
«Ти ж не думаєш, що моя тобі пропозиція виглядала б так: ... Хочеш мати з.п. 20 000? На! Можеш навіть не працювати... Хочеш віллу на бєрєгу моря? на! Тільки будь тут.»

Тю, та якби вона навіть так виглядала, ти був би послан нахуй. Тим паче хто ж його зна, де цього разу криється "малесенька неточність".
116. stogryven / 27 вересня 2013, 18:39
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
116. Микола Гузченко пише:
« Це дві абсолютно різні речі! Віза, блять, раз на десять років і придуманий вже потім ліміт 3 місяці протягом десяти років - оце так малесенька неточність! Тим паче нахуя було тоді взагалі писати про якісь 10 років і про якісь 3 місяці, якщо насправді йшлося про тиждень на рік?»

Маю я тобі сказати Коля, що ти мочиш не по дитячому!
По-перше, мова йшла саме про ліміт. Я краще знаю, бо це моя вигадка. В моїх фантазіях, взагалі то, йшлося про 100 днів на 10 років, які я округлив до трьох місяців, для ліпшого сприйняття. І розділивши приблизно порівну знову округлив до тижнів, з тих же причин. Мова не може йти саме про тиждень на рік, оскільки ти можеш сьогодні поїхати на три місяці, а потім 9 років і 9 місяців сидіти вдома. От тобі і буде Лише один раз на 10 років. Якщо буде такий регламентний документ, то там будуть прописані саме календарні дні, а не тижні чи місяці.
116. Микола Гузченко пише:
«Тю, та якби вона навіть так виглядала, ти був би послан нахуй»

Це ТИ, тут вже запиздівся. Якщо буде така пропозиція, то в чергу до Українського посольства будуть стояти не тільки ВСІ громадяни України на чолі з тобою, а й пів Європи захочуть стати Українцями!!!))))))))

Змінено 27.09.2013, 18:53
117. Микола Гузченко / 27 вересня 2013, 19:23
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
117. stogryven пише:
«Якщо буде така пропозиція, то в чергу до Українського посольства будуть стояти не тільки ВСІ громадяни України на чолі з тобою, а й пів Європи захочуть стати Українцями!»

Хм... А ти значно дурніший, ніж здавалося спочатку. Уявляю. Приходить лист:
"Шановний М.Ю., пропоную Вам повернутися жити в Україну. Вам буде видана вілла на березі моря і зарплатня 20 тис. грн. Можна буде нічого не робити. Після Вашого повернення на Батьківщину кордони закриються і за межі країни Ви зможете виїхати раз на 10 років на термін до 3-х місяців. Ласкаво просимо додому. Будемо Вам дуже раді.
З повагою, лідер Партії по пояс дерев’яних і мудаків (об’єднаної) Стогривень."
Треба бути взагалі конченим далбайобом, щоб не послати нахуй автора такого листа.
118. stogryven / 27 вересня 2013, 19:36
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
118. Микола Гузченко пише:
«А ти значно дурніший, ніж здавалося спочатку»

Та куди вже мені до Вас!!!
118. Микола Гузченко пише:
«Треба бути взагалі конченим далбайобом, щоб не послати нахуй автора такого листа.»

Якщо тобі цього листа принесе В.Ф.Янукович, власною персогною. То побіжиш ти до посольства, тільки пятки буде видно.
П.С. ТролЯка 80ого рівня вже на межі. Скоро сцуко, буде до орфографії прийобуватися.

Змінено 28.09.2013, 02:01
119. Ясен / 28 вересня 2013, 07:16
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
116. Микола Гузченко пише:
«115. stogryven пише:
«Ти ж не думаєш, що моя тобі пропозиція виглядала б так: ... Хочеш мати з.п. 20 000? На! Можеш навіть не працювати... Хочеш віллу на бєрєгу моря? на! Тільки будь тут.»
Тю, та якби вона навіть так виглядала, ти був би послан нахуй. Тим паче хто ж його зна, де цього разу криється "малесенька неточність".»
Колю,ну ти й брехун!!!Ну, чесно нехотів приймати участь в вашій з Стогривень дуелі,бо скільки ляпати язиком не маю терпіння,але брехати так!!!Талантище!Не прибіг ти б лише в тому випадку,якщо б оті 20000 окупонилися і купити за них можна було пляшку пива,замість вілли були вила.Маленька неточність ,це коли людина (ти) так забрешеться ,що вже не знає де Lie,а де правда.Хоча, єдине зрозуміло ,ти патріот територій за межами України.Ну що ж кілька десятків тисяч років по нашій планеті ходили юрби "громадян світу" без візи,кордонів,з єдиною мімічною мовою.Майбутнє,це добре забуте минуле,чи як?
120. Микола Гузченко / 28 вересня 2013, 23:01
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
118. stogryven пише:
«побіжиш ти до посольства, тільки пятки буде видно.»

119. Ясен пише:
«Колю,ну ти й брехун!»

Ну як діти, їй-богу. Колись Ані Лорак розповіла повчальну історію. Коли вона була ще зовсім молодою співачкою, їй один олігарх і політик купив квартиру. Вона дуже зраділа і пішла туди жити разом з тодішнім бойфрендом. Але згодом виявилось, що олігарх купив квартиру не просто так, а щоб в ній її їбать. Довелось квартиру віддавать.
Те ж саме і з вашими теоріями. Нічого на світі не буває просто так. І щоб повестись на подібні пропозиції, треба бути пропащим далбайобом. Тим паче ні такою зарплатою, ні житлом мене не здивуєш.
118. stogryven пише:
«Скоро сцуко, буде до орфографії прийобуватися. »

Ну чого ж? Ти пишеш єрєсь в дусі ваділи, але досить грамотно.
121. Ясен / 29 вересня 2013, 10:12
120. Микола Гузченко пише:
«Ну як діти, їй-богу.»
Та ну...Це ж абстрактне припущення.Взамін коштів може бути інший засіб"підкупу".Основне ти пристосований до табуретки поряд з батареєю.Там де табуретка,туди й прагнеш.Але більшість задовольняється реаліями.Таке життя.
122. шофер / 29 вересня 2013, 10:13
От висловитися на укр. мові для ваділи справді не просто. Особливо коли це письмовий формат - складність примножується на багато крат.
123. шофер / 29 вересня 2013, 10:22
До речі, був випадок, нападав я мережі на дискуссію, де один із учасників майстерно привів з десяток (якщо не більше) російських слів, котрі на украхнську мову не мають перекладу, але в той же час доволі часті, змістовні, та зручні при розмові.

Дійшли до цікавого висновку:

Мова, в основному, характеризується двома показниками - звучністю за зручністю. Звучність, це відсоток голосних звуків у словах, від чого залежить приємність на слух, легкість розпізнавання слів. Зручність, це словарний запас, від чого залежить легкість у висловлюванні. Так от в плані звучності, російська та українська мови конкурують на рівних. А от у плані зручності - кацапам спілкуватися простіше, і мовляв саме по цій причині російська мова поширеніша.
124. stogryven / 29 вересня 2013, 11:35
121. Ясен пише:
«Та ну...Це ж абстрактне припущення.Взамін коштів може бути інший засіб"підкупу".Основне ти пристосований до табуретки поряд з батареєю.Там де табуретка,туди й прагнеш.Але більшість задовольняється реаліями.Таке життя.»

Підтримую. Ну прям з язика зняв (з пальців). Все так само теоретично, як те, шо ти порозумнішав коли пожив в над-ідеальній Данії.
125. stogryven / 29 вересня 2013, 18:03
Я на две неравных части
Разделил свою судьбу.
И разломанное счастье
Больше склеить не могу.
Можно жить, себя ругая,
Но, скажите, чья вина,
Что вокруг шумит другая,
Недоступная страна.

Мы останемся случайны,
Не отмыть клеймо бродяг,
Здесь сначала не скучают,
А потом - не говорят…

Не смотри назад, не надо,
Не заглядывай вперед.
Ночью сбудется прохлада,
Утро все-таки придет,
Просто время неизбежно
Уменьшает нашу жизнь,
И вчерашняя надежда
На веревочке бежит.

Мы останемся другими,
То, что было, не забыть,
Мы уже не станем ими,
Наши дети - может быть...

Эта жизнь - как сновиденье,
Жаль, проснуться мне нельзя.
Неведенье, невезенье,
Неизвестностью грозят.
Мы стареем, друг, стареем,
Научившись делать вид,
Что потери - не потери,
А знамения любви.

Мы останемся чужими,
Хоть сближайся много лет,
Просто мы с тобою жили
В той стране, которой нет.

И порой, себя ругая,
Я не знаю, чья вина,
Что вокруг...
Что вокруг шумит другая...
Непонятная страна.
(Петр Давыдов).
Посилання на stihi.ru
Шо ж вами сталося? Хлопци!

Змінено 29.09.2013, 18:03
126. Ярослав Гузченко / 30 вересня 2013, 10:16
Я знав, що існує полярне сяйво, я знав,яка природа цього явища... Знав собі та й знав. Але коли я побачив його на власні очі, то був вражений! І навіть не тим, що це надзвичайно гарно (хоча і цим, звісно ж), а тим, що ось я стою і власними очима бачу, як частинки сонячного вітру стикаються з магнітним полем Землі, породжуючи таке неймовірне видовище!! Заворожує те, що ось так просто і наглядно можна побачити такі тонкі матерії...
От і тут... Правда емоції трохи іншого плану, але схема така ж. Як же все-таки сильно не дає спокою людям чийсь успіх! Патологічно сильно! Прямо як тяжка хвороба!!! І непокоїть значно більше, ніж власні провали. От тільки питання чому? Просто гнила хохляцька натура, чи компенсація власної нікчемності? Хоча... другий варіант теж результат гнилості натури.
127. ЯЮГ / 30 вересня 2013, 10:21
126. Ярослав Гузченко пише:
« чийсь успіх»

Можна читати "коли комусь добре", "коли комусь краще, ніж їм"
128. Ясен / 30 вересня 2013, 12:53
126. Ярослав Гузченко пише:
«От і тут... Правда емоції трохи іншого плану, але схема така ж. Як же все-таки сильно не дає спокою людям чийсь успіх! Патологічно сильно! Прямо як тяжка хвороба!!! І непокоїть значно більше, ніж власні провали. От тільки питання чому? Просто гнила хохляцька натура, чи компенсація власної нікчемності? Хоча... другий варіант теж результат гнилості натури»
Ну ось,докотились!Яріку,хто ж кому заздрить?Ні ще інше.А чому заздрити є?Ау..у ,чи є серед Вас Герої України?Чи може хтось отримав нобелевську премію?Чи Ваш рекорд по штовханню ядра вже 30 років ніхто в світі неперевершив?Ні,оті Ваші успіхи,проста самозакоханість і пиха.Наприклад,в мене були провали,але наступні здобутки перекривали їх з запасом і похизуватись мені є чим також,але не буду,не павич.
129. stogryven / 30 вересня 2013, 13:35
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
126. Ярослав Гузченко пише:
«Як же все-таки сильно не дає спокою людям чийсь успіх! Патологічно сильно! Прямо як тяжка хвороба!!! І непокоїть значно більше, ніж власні провали. От тільки питання чому? Просто гнила хохляцька натура, чи компенсація власної нікчемності? Хоча... другий варіант теж результат гнилості натури.»

І хто ж тут мудак..? От шо ти мелеш? Заздрити сусіду в якого щось краще ніж в тебе - це "гнила натура" людської істоти а не хохлів! І це, до речі, є двигуном прогресу. Про які успіхи ти блєєш? В мене сусід, через дорогу, має декілька квіткових крамниць, які сам і вирощує. (не якийсь там барига) Має гарний будинок з дуже гарним ремонтом. Декілька власних авто. Має змогу, іноді відпочити закордоном. От він і є успішною людиною! Можливо іноді, я йому дещо заздрю - та більше, все таки поважаю. Хохлярська натура - це ставши рабом "прі дварє" Поливати лайном тих, хто до-недавна разом з тобою, порпався у смітті! І це дійсно по дитячому - на будь яку критику, відразу бовкнути - та ти просто заздриш! Видно, що навіть недуже суттєве покращення матеріального становища, дуже псує і без того несолодку, хохляцьку натуру.

Змінено 30.09.2013, 13:38
130. Ярослав Гузченко / 30 вересня 2013, 15:34
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ясен, я ж і не говорю про досягнення, тому і виправив "успіх" на "комусь добре". І про яку пиху йде мова? Я б сказав цинічність.. Але не в тому річ. Справа в тому, що коли відбувається оте "недуже суттєве покращення матеріального становища", то той у кого воно стається автоматично для інших стає "пихатим і самозакоханим" і із "зіпсваною і без того несолодкою хохляцькою натурою". І абсолютно неважливо як себе поводить "покращений". Ладно ми з братом, уже всі давно "зрозуміли", що ми два пихатих самозакоханих гандона, але я знаю чимало людей, які будучи в такій же ситуації, одразу отримують клеймо "зажрався". Цю пісню всі дуже добре знають. І я не говорю про заздрість. Це просто не дає людям спокою.
129. stogryven пише:
«І хто ж тут мудак..?»

69. Ярослав Гузченко пише:
«Ти мудак!»

Не змінилося нічого, можеш не перепитувати.
131. stogryven / 30 вересня 2013, 16:02
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
130. Ярослав Гузченко пише:
« І я не говорю про заздрість. Це просто не дає людям спокою.»

І зрозуміло чого!
Я уявляю собі: Поїхав Ярік на заробітки далеко закордон...
І пише на сторінках "Ехо" - От я хуярю тут як проклятий і заробляю за це, дуже непогані гроші. Можу дозволити собі по-подорожувати по Європі. Але інколи - довгими, самотніми вечорами на чужбині, я думаю про рідну Україну... І мені так болить, за кожного Українця, який працює, а інколи навіть вйобує не менше за мене... за такі копійки, шо навіть на функціонування одного організму, не завжди вистачає. І так хочеться всім допомогти... І я б із задоволенням повернувся додому... Я ж не від гарного життя туди поїхав.
А йому тут же відповідає Ясен - Та пішов ти нахуй. Ну ти бачив..! Болить йому за нас! У нас тут все заїбісь! Зажране ти падло!
Ти розумієш блять, про шо Я?!

Змінено 30.09.2013, 16:10
132. stogryven / 30 вересня 2013, 16:27
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
130. Ярослав Гузченко пише:
«Ти мудак!»

Тобі мабуть і "до-вітру" сходити не так просто, як обізвати мене мудаком... Я тут теж не пряники перебираю, але тебе я ще не обізвав...
133. Ярослав Гузченко / 30 вересня 2013, 17:12
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
131. stogryven пише:
« І так хочеться всім допомогти.»

Ха))) Так от бачиш же яка штука, що ВСІМ допомагати, я аніскілечки не зобов'язаний, а тим кому зобов'язаний, або хоча б тим, хто мені приємні і дорогі, я і так допомогаю по можливості. Ти б то міг і помовчати про це. Але штука навіть не в тому... А в тому, що сидить який небуть мудак і думає
131. stogryven пише:
« Сидить там довгими, самотніми вечорами на чужбині, і навть не думає про рідну Україну... А мені так болить, за кожного Українця, який працює, а інколи навіть вйобує не менше за мене... за такі копійки, шо навіть на функціонування одного організму, не завжди вистачає. Міг би, сука, всім допомогти... пиздував би краще ти додому»


І ще
129. stogryven пише:
« Поливати лайном тих, хто до-недавна разом з тобою, порпався у смітті!»

Це ж коли таке було??
134. stogryven / 30 вересня 2013, 17:31
3

Змінено 30.09.2013, 21:30
135. stogryven / 30 вересня 2013, 17:40
1

Змінено 30.09.2013, 21:30
136. New York / 30 вересня 2013, 22:04
Як думаєш, Стогривень, воврємя удалив?
137. stogryven / 30 вересня 2013, 22:48
Дивлячись для кого)
138. Микола Гузченко / 1 жовтня 2013, 01:15
129. stogryven пише:
« Заздрити сусіду в якого щось краще ніж в тебе - це "гнила натура" людської істоти а не хохлів! І це, до речі, є двигуном прогресу.»

Да, такої хєрні ще не доводилось чути. Цікаво, кому заздрив винахідник електрочайника. Або Колумб. Чи Коперник. Або Мєндєлєєв.
А заздрість заздрості рознь. Ти може чув про білу і чорну? Так от біла - це коли ти дивишся на сусідову хату і сам починаєш пахать, щоб досягти таких самих результатів. Біла заздрість хай і не має відношення до прогресу, але вона підганяє тих, хто відстає.
А чорна заздрість - це коли ти бачиш, що хтось живе там на всьому готовенькому, і якби твоя воля - то ти б повидьоргував отих розумників з їхнього затишного прихистку. А шоб знали! Чорна заздрість людину не красить.
125. stogryven пише:
«Шо ж вами сталося? Хлопци! »

А що, власне, сталося?
121. Ясен пише:
«Взамін коштів може бути інший засіб"підкупу"»

Ну й шо? Кожного можна підкупити. Можна ж яйця в двері - і всьо. Дешево і ефективно. Що це доводить?
І табуретки в теплі всі люблять. Кожен хоче і хатку затишну, і зарплатку повище, і роботку полегше. Що тут дивного? Що тут соромного? Чи може для когось з вас, милі мої, умови життя і праці не мають ніякого значення?
139. Ясен / 1 жовтня 2013, 05:21
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
138. Микола Гузченко пише:
«Ну й шо? Кожного можна підкупити. Можна ж яйця в двері - і всьо. Дешево і ефективно. Що це доводить?
І табуретки в теплі всі люблять. Кожен хоче і хатку затишну, і зарплатку повище, і роботку полегше. Що тут дивного? Що тут соромного? Чи може для когось з вас, милі мої, умови життя і праці не мають ніякого значення?»
Та безперечно мають.Але я говорю ось про це:
115. Микола Гузченко пише:
«115. stogryven пише:
«Ти ж не думаєш, що моя тобі пропозиція виглядала б так: ... Хочеш мати з.п. 20 000? На! Можеш навіть не працювати... Хочеш віллу на бєрєгу моря? на! Тільки будь тут.»
Тю, та якби вона навіть так виглядала, ти був би послан нахуй. Тим паче хто ж його зна, де цього разу криється "малесенька неточність".»

Ну брехня ж брехнюча!У кожного з нас є звилина,яка змушує мріяти про нездійсненне.Хто з вас,хоча б одного разу не мріяв про "спущене з неба солодке життя"?Є такі?Тому заробітна плата 20тис.чи 100тис.,вілла,яхта,чи просто табуретка біля батареї,це все для тебе.А ти говориш :"іди на х.."Колю,невірю.Та й даки,на твою думку кращі за нас,не тому,що у них багатша історія,чи культурний спадок,а тому що живуть краще за нас.Отже не пошлеш нікого ти на х...,а пригрюкотиш швиденько,ще й розштовхуватимеш інших бажаючих плечима.Я ніколи не був в Данії,але бував в інших європейських(нетільки) країнах,але лишитись там надовго ,попрацювати на дядька Сема,чи Ганса ,навіть думки невиникало.Ну немає в мене гастербайтерського гена.Тягне додому.Хоч тут все й погано,але все рідне.Можливо й мене ви з Яріком назвите муд...ком ,але прийде час коли оті ваші "здобутки,успіхи" вам набриднуть і ви писатимете зовсім інші коментарі.
140. шофер / 1 жовтня 2013, 09:23
Рідкий приклад, коли не дивлячись на кількість каментів за сотню, немає бажання припиняти їх читати, а навпаки, хочеться сказати "пишіть іще", тільки вже не для приколу, як зазвичай.

Особливо за заздрощі мені сподобалося, особливо за чорні та білі.Дещо добавити хочеться. Характер заздрощів, чорні та білі, залежить не тільки від гнилої чи позолоченої натури людини. На собі власне я у цьому переконався.

У моєму полі зору, є особа, котрій тупо пофортило, і добряче. Чимало привілегій життя йому дісталося. Але що бісить, що все за рахунок лукавого. З точки зору справедливості, йому ніяк не повинна припадати така вдача, а припала. Скрип зубами - все що у мені виникає щоразу коли згадую про цей приклад.

Є інший, знайомий, котрого я знаю вже понад 12 років, котрий весь цей час трудом та потом пробивався через життєві джунглі, і тільки зараз на горизонті почала виднітися справжня винагорода. Винагорода, яка першому навіть не снилася, але успіх цього знайомого, викликає у мене викоючно позитив. Так я йому заздрю, але, як замітив Микола, із думкою, що і я так хотів би (у сотню сказано). На вдміну від погляду на вдачу першого.

І от, я один і той самий, але почуття різні. То яка ж у мене натура?
141. шофер / 1 жовтня 2013, 09:27
Зауважте ще один момент. Чорні заздрощі, не будуть робити вашу натуру гнилою, якщо ви висловите їх відверто. У випадку чорного кольору, не заздрощі гнилять вашу натуру, а фактор їх приховування, фактор таємниці.
142. шофер / 1 жовтня 2013, 09:31
.....при умові що ці чорні заздрощі, знову ж, справедливі. Бо мене ще не так зрозуміють.
143. Шохфер / 1 жовтня 2013, 09:56
140. шофер пише:
«То яка ж у мене натура?»


Гнила у тебе натура, ГНИЛА! чуєш?! Второпав?
І у стогривень гнила і у ясена теж.
Ви на вірному шляху таваріщі...
144. Микола Гузченко / 1 жовтня 2013, 10:07
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
139. Ясен пише:
«Ну брехня ж брехнюча!»

Ну блять! Ти ж мене ні разу в житті не бачив, але краще за мене знаєш, що б я зробив. Спущеного з неба солодкого життя не існує (буває лише якщо вдало народишся). А якщо хтось пропонує мені те, чого не існує, - я на таку хєрню, природньо, не поведусь. Ну невже це так важко зрозуміти? Це все одно що сказати, а от якби тобі запропонували навчитись літати. Та теж послав би нахуй ідіота.
139. Ясен пише:
«Та й даки,на твою думку кращі за нас ... тому що живуть краще за нас.»

Так а хіба це не показник? Хоч я ніколи їх тут і не розхвалював, але вони дійсно кращі. Тим, що люблять людей і ставляться одне до одного з повагою. І роботи не бояться, навіть начальники. А хороше життя - це вже наслідок.
А народ їхній кращий за наш, бо зумів побудувати розвинену країну - і економічно, і соціально. А багата історія чи культурний спадок (важко об’єктивно оцінити, хто тут виграє) - це прекрасно, але це не робить людей щасливими.
139. Ясен пише:
«.Ну немає в мене гастербайтерського гена.Тягне додому.Хоч тут все й погано,але все рідне.Можливо й мене ви з Яріком назвите муд...ком»

Ну чому ж? Не можуть усі люди жити однаково, та й не повинні. І якщо людина живе і думає інакше аніж ми - вона зовсім не мудак. Чуже життя - це взагалі не наше собаче діло. Але і наше життя нікого не повинно непокоїти, бо воно нікому не шкодить. І коли наше мирне і чесне життя хтось сміє засуджувати - то він явно мудак.
А набридне нам чи ні - ти цього не знаєш, та й неважливо це. Набридне - ну й ладно.
145. New York / 1 жовтня 2013, 10:22
137. stogryven пише:
«Дивлячись для кого)»

Для Ярослава.
146. stogryven / 1 жовтня 2013, 11:56
145. New York пише:
«Для Ярослава.»

Це було для нього написано. І він встиг.
147. New York / 1 жовтня 2013, 12:20
146. stogryven пише:
«він встиг»

Це добре.
148. stogryven / 1 жовтня 2013, 12:22
147. New York пише:
«Це добре.»

+100
149. Ясен / 1 жовтня 2013, 12:36
144. Микола Гузченко пише:
« Чуже життя - це взагалі не наше собаче діло. Але і наше життя нікого не повинно непокоїти, бо воно нікому не шкодить.»

Все вірно.
144. Микола Гузченко пише:
«. Тим, що люблять людей і ставляться одне до одного з повагою. І»
І я за це.
150. stogryven / 1 жовтня 2013, 13:48
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
144. Микола Гузченко пише:
« І якщо людина живе і думає інакше аніж ми - вона зовсім не мудак.»

І я за це!
151. Микола Гузченко / 2 жовтня 2013, 10:09
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Як добре, що ви мене розумієте.
Так от нас і обурює, коли хтось заявляє, що йому краще за нас знати, де ми повинні жити і куди, з якою періодичністю і на який термін повинні їздити. І взагалі приміряє на себе роль суворого батька, який не пускає неслухняних дітлахів погуляти. Мовляв, вони ж далбайоби - так треба якогось мудреця тіпа мене, щоб наставив їх на вірний шлях.
А я радив би таким мудрецям зайнятися своїм життям і своєю сім’єю замість лізти не в своє собаче діло.
152. stogryven / 2 жовтня 2013, 11:41
І знову понос. Убийся об стіну.
153. Ярослав Гузченко / 2 жовтня 2013, 12:04
Нє, ну ти невміняємий! Без найменшої іронії, чи сарказму раджу тобі звернутися до спеціалістів...
154. stogryven / 2 жовтня 2013, 12:11
153. Ярослав Гузченко пише:
«Нє, ну ти невміняємий! Без найменшої іронії, чи сарказму раджу тобі звернутися до спеціалістів...»

Може ти мені підкажеш спеціаліста по мудакам? Мені вже й самому набридло весь час влізати в чуже життя, Компенсувати свою нікчемність таким чином. І мені набридло моє собаче життя з моїми собачими ділами. Був би тобі вельми вдячний.

Змінено 02.10.2013, 12:19
155. Ясен / 3 жовтня 2013, 03:08
Іде по тротуару дівча ,ножки кривющі,а в короткій спідниці.Я їй:"сонечко,ну не йде тобі такий прикид".А вона мені" А в тебе пузо велике".Але ж я не став на неї авточохол надягати,а вона мене непотягнула насильно в трен.зал.Хто тут вмішався в чуже життя?Ні ,просто кожен висказав свою думку,хоч може комусь і не приємну.От і в ваше ,Миколо ,та Ярослав життя я не лізу.Для чого мені це?Я просто висказую власну думку на деякі,вами ж закинуті для обговорення речі.І якщо ви б цього нехотіли ,то ненамагались бути публічними,а сиділи б десь з вудкою.А я б не знав що є на світі Гузченки.Отже не скигліть і неперебільшуйте.
156. Микола Гузченко / 3 жовтня 2013, 10:50
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
155. Ясен пише:
«в ваше ,Миколо ,та Ярослав життя я не лізу.»

Та й я не пригадаю, щоб ліз. Принаймні в цій темі.
155. Ясен пише:
«Отже не скигліть»

А що, десь скиглили?
155. Ясен пише:
«Я їй:"сонечко,ну не йде тобі такий прикид"»

Якщо ти на вулиці дойобуєшся до негарно одягнених (на твою суб’єктивну думку) дівчат - то ти явно мудак і лізеш не в своє діло.
157. Ясен / 3 жовтня 2013, 12:48
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
156. Микола Гузченко пише:
«Якщо ти на вулиці дойобуєшся до негарно одягнених (на твою суб’єктивну думку) дівчат - то ти явно мудак і лізеш не в своє діло.»
Так прикинуться дурнем треба уміти.То все був приклад.
От ставиш ти клеймо-му..ак.Можливо змінюєш думку про мене інших людей,отже в моє життя вліз.Висновок: ти сам му..ак.
158. stogryven / 3 жовтня 2013, 15:16
157. Ясен пише:
«Так прикинуться дурнем треба уміти.То все був приклад.
От ставиш ти клеймо-му..ак.Можливо змінюєш думку про мене інших людей,отже в моє життя вліз.Висновок: ти сам му..ак.»

Коля! Перш-ніж віповідати - гарненько подумай! І не сердся!)))
П.С. Якщо той пузань почне ту кікімору гвалтувати, то ти ж не лізь! То ж не твоє собаче діло!

Змінено 03.10.2013, 15:23
159. Ясен / 3 жовтня 2013, 16:55
158. stogryven пише:
«
П.С. Якщо той пузань почне ту кікімору гвалтувати, то ти ж не лізь! То ж не твоє собаче діло!»
Ну знову!То був приклад!Та робіть ви що хочете.Їдьте за кордон,чи чекайте того "щастя" 10 років.Мрійте про золоте лайно,чи пошліть на х...й адміністратора лотареї у випадку виграшу вами джекпота.Мені яка справа!П.С.стогривенник ,чому так часто змінюєш коментарі?Невже так важко дається з першого разу?Не сердся ,це просто запитання.
157. Ясен пише:
«
От ставиш ти клеймо-му..ак.Можливо змінюєш думку про мене інших людей,отже в моє життя вліз.Висновок: ти сам му..ак.»

Звісно це реакція.
160. stogryven / 3 жовтня 2013, 19:31
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
158. stogryven пише:
«П.С. Якщо той пузань почне ту кікімору гвалтувати, то ти ж не лізь! То ж не твоє собаче діло! »

Це теж приклад. Це я так іронізую.))) Часто змінюю коментарі, якщо бачу там помилку, або хочу доповнити, або переформулювати (тут занадто часто, невірно трактують мої висловлювання.) А іноді, "насравши" з опалу, заспокоююся і виправляю. Також є звичка, з одного форуму, де за декілька постів підряд - відправляють в бан. П.С. Найбільше мене обурює те, що тут дехто вважає, начебто краще за мене розуміє, що я мав наувазі. Або я хуйово висловлюю свої думки, або хтось хуйово соображає.
161. Микола Гузченко / 4 жовтня 2013, 02:10
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
157. Ясен пише:
«Так прикинуться дурнем треба уміти.То все був приклад.»

Нда... Прикольно. Ти як гопнік. Бачиш червону тряпку - слова "ти мудак" - і все, навіщо читати контекст. Розжую для тих, кому не треба дуже прикидатися дурнем.
1. Ясен, ти пишеш у своєму прикладі: "Я їй: сонечко, ну не йде тобі." Я відповів на твій приклад, оцінивши дії отого твого "Я". Природньо, що я назвав його "ТИ". Ну не писати ж мені "Вася", блять, якщо ти пишеш "Я"!
2. Я написав умову, при якій ти (хоч з прикладу, хоч справжній) будеш мудаком. Чіпляєшся до дівчат, які не відповідають твоєму вишуканому естетичному смаку - значить мудак. А якщо ця умова не виконується і ти не їбеш мозги перехожим - то ні, ти тоді не мудак! Ну невже ж так важко прочитати нормально камєнт? Ну невже ж так туго, га?
158. stogryven пише:
«Коля! Перш-ніж віповідати - гарненько подумай!»

Так а хулі тут думать?
160. stogryven пише:
«тут дехто вважає, начебто краще за мене розуміє, що я мав наувазі»

А ти просто не схожий на дібіла, який не може сформулювати свою думку. І тому коли ти починаєш сам себе перебріхувати - це пахне ліцемєрієм.
159. Ясен пише:
«пошліть на х...й адміністратора лотареї у випадку виграшу вами джекпота»

Виграш в лотерею і супервзаємовигідна пропозиція від українських властєй - це те саме?
162. Ясен / 6 жовтня 2013, 12:47
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
161. Микола Гузченко пише:
«А ти просто не схожий на дібіла, який не може сформулювати свою думку»
Що Колю,лизнув?Ну-ну.
161. Микола Гузченко пише:
« Прикольно. Ти як гопнік. Бачиш червону тряпку - слова "ти мудак" »

151. Микола Гузченко пише:
«І взагалі приміряє на себе роль суворого батька, який не пускає неслухняних дітлахів погуляти. Мовляв, вони ж далбайоби - так треба якогось мудреця тіпа мене, щоб наставив їх на вірний шлях.
А я радив би таким мудрецям зайнятися своїм життям і своєю сім’єю замість лізти не в своє собаче діло.»
Колю,у тебе краще виходять монологи,а не розмова.
161. Микола Гузченко пише:
« Розжую для тих, кому не треба дуже прикидатися дурнем.»

Оце вірно Колю,пережовуй.
163. Микола Гузченко / 8 жовтня 2013, 19:01
162. Ясен пише:
«Що Колю,лизнув?Ну-ну.»

Так а ще ж ось:
88. Микола Гузченко пише:
«Тепер ти вже знову немудак. )»

І сь:
120. Микола Гузченко пише:
«Ти пишеш ... досить грамотно.»

Як же ж тут не лизнуть?! Чоловік же скоро стане у руля! І роздаватиме по 20 тищ!
164. Ясен / 8 жовтня 2013, 21:51
163. Микола Гузченко пише:
«Як же ж тут не лизнуть?! Чоловік же скоро стане у руля! І роздаватиме по 20 тищ!»
Ну якщо це єдина причина,то молодець, зорінтувався.Мені б таку реакцію.Так що,ти все таки вирішив,що за 20 тищ на Україні добре?Якщо так,то ура....
165. Микола Гузченко / 9 жовтня 2013, 22:52
164. Ясен пише:
«ти все таки вирішив,що за 20 тищ на Україні добре?»

Аякже!!! Та я таких бабок ніколи в житті в руках не тримав! 20 тищ... Та ви шо...
166. Ясен / 10 жовтня 2013, 05:13
Нішо...Просто ти молодець.За таке бабло потримаєшся.Ух!...
167. Майстер / 10 жовтня 2013, 14:58
Дядьки, я вже із тиждень чекаю, доки вам набридне. Дивно, не набридає:)
168. stogryven / 10 жовтня 2013, 21:54
Посилання на vk.com Це відео, мені здалося зовсім "в тему" Багато чого пояснює в цьому срачу.)))
169. Микола Гузченко / 12 жовтня 2013, 02:21
167. Майстер пише:
«із тиждень чекаю, доки вам набридне. »

Ба яка стаття! ЇЇ можна місяць камєнтіть - не набридне.

166. Ясен пише:
«Просто ти молодець.»

Шо, деревина, лизнув? Та ясне діло - у мене ж зовсім скоро буде 20 тищ...
Можеш не старатися так сильно - я ні з ким не поділюсь.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації