На перше місце виходить «Оріль»

Нехворощанська команда у очній зустрічі переграла драбинівську «Чисту криницю», обійшла її у турнірній таблиці і очолила групу А.

Нагадаємо, що перед цьогорічним туром «Чиста криниця» випереджала «Оріль» лише на одне очко. У разі перемоги футболістів із Драбинівки, лідери серйозно відривалися б від конкурентів. А коли б перемогли нехворощани, інтрига у групі закручувалася б по-новому.

Ставки матчу були надто високими. Можливо, саме тому в першому таймі глядачі так і не побачили забитих голів. А коли м’яч у другому таймі таки влетів у сітку воріт, уболівальники не надто зраділи. Адже на 58-ій хвилині після удару Геннадія Пеляка у рахунку повела «Оріль» — 0:1. Уже за сім хвилин Віталій Баранович із «Чистої криниці» рахунок зрівняв — 1:1. Знову ненадовго. Адже на 73-ій Геннадій Пеляк знову вивів своїх партнерів уперед — 1:2.

Найбільш захоплюючою видалася кінцівка поєдинку. На 85-ій хвилині арбітр матчу призначає пенальті у ворота «Орілі» за гру рукою у штрафному майданчику. Якщо господарі забивають, то зрівнюють рахунок і зберігають лідерство у групі. До м’яча підходить легіонер «Чистої криниці» Олександр Бєлоус, розбігається і… б’є повз ворота. «Оріль» вводить м’яч, біжить у атаку і за хвилину до кінця основного часу заробляє пенальті. До м’яча підходить Геннадій Пеляк і ударом з «точки» знімає всі питання щодо переможця гри: 1:3! «Оріль» виходить у лідери, «Чиста криниця» опускається на друге місце.

Один із центральних поєдинків другого кола зіграли цього тижня і у групі «Б». «Маяк» з Малого Кобелячка приймав на своєму полі «Силу ради» з Нових Санжар. У команд перед матчем було порівну очок, тому виграш у цій грі давав переможцю суттєву перевагу над переслідувачем.

Рахунок у матчі відкрили гості. На 15-ій хвилині м’яч у ворота «Маяка» забив Андрій Томілін — 0:1. Проте, це була чи не єдина радість новосанжарців цього дня. На 25-ій хвилині Артем Швидкий рахунок зрівняв, а ще за кілька хвилин футболісти «Маяка» змусили захисника гостей зрізати м’яч у власні ворота — 2:1. У другому таймі господарі лише зміцнили перевагу. На 75-ій хвилині Ігор Варич збільшив відрив, а на 82-ій Артем Швидкий поставив фінальну крапку в зустрічі — 4:1.

Пропонуємо результати інших матчів туру. Група «А». «Темп» (Суха Маячка) — «Старт» (Писарівка) — 1:2, «Оріль» (Лівенське) — «Юність» (Галущина Гребля) — 3:2. Група Б. «Чкалова» (Нові Санжари) — «Авангард» (Попове) — 1:5, «Зоря» (Руденківка) — «Ворона» (Лелюхівка) — 5:1.

***

Новосанжарський «Стандарт» у першому поєдинку другого кола на виїзді зустрічався з «Маяком» з Котельви. Основний склад команди поступився з рахунком 3:0, юніори також програли — 4:1.

чемпіонату Новосанжарського району 2013 р.