Попри всі проблеми і негаразди, затримки з виконанням робіт та скептичні очікування, жителі Ганжівки вже кілька тижнів користуються якісною питною водою.
Кілька тижнів тому в «ЕХО» вийшла публікація про те, що в селі Ганжівка відбулися урочистості з приводу пуску довгоочікуваного водогону. Крім розповіді про сам захід, мова йшла і про проблеми, із якими найближчим часом доведеться зіткнутися жителям села. Зокрема, було написано про те, що вже в найближчі кілька днів води в Ганжівці не буде. Причина — відсутність необхідного пакету документів, у тому числі дозволів на спецводокористування та договору з електриками.
Минуло два тижні. Та все ж вода в Ганжівці є. І вона не зникла, попри песимістичні прогнози і скептичні настрої. Про це першим повідомив редакції голова Кобеляцької райдержадміністрації Анатолій Таранушич. Керівник районної виконавчої влади у зв’язку з цим запропонував помістити в «ЕХО» спростування недостовірної інформації. Що ми, зрештою, у даній статті і робимо. Так, вода від запуску і до сьогоднішнього дня тече з кранів жителів Ганжівки. У тому числі є вона і в оселі Ганни Захарченко, яка вже стала справжньою «зіркою» «ЕХО», фігуруючи в кожній статті, присвяченій ганжівській воді.
Уже є навіть людина, котра візьме на себе вирішення всіх наступних питань, пов’язаних із водою. Головне з яких — збір коштів. Зібрані і гроші на оплату всіх дозволів і допусків. Є й домовленості про те, що їх найшвидше нададуть. Тут зусиль доклав голова РДА Анатолій Таранушич. Здається, усе добре.
Але проблема, піднята в попередній статті, від цього нікуди не зникає. Адже дозволів, як і раніше, немає, а вода — є. І ця проблема стосується не лише Ганжівки і води, а організації всього українського суспільства. Виходить, якщо за законом не можна, але дуже хочеться, то все можна «вирішити». «Вирішити» як подачу води для людей, так і уникнути покарання, якщо, скажімо, убити когось або отруїти токсичними відходами. Із усіма ж можна «домовитись».
P. S. Через один із кіосків розповсюдження преси співробітник Кобеляцької РДА передав статтю під назвою «Брехлива маніпуляція фактами, або Баба Яга проти». Під нею стоять прізвища кількох людей. У статті критикується попередня публікація в «ЕХО» щодо ганжівського водогону.
Редакція пропонує автору роботу журналіста. Оплату праці гарантуємо.