Олександр Андрейко спалив свій партквиток у Вічному вогні

Олександр Андрейко спалив свій партквиток у Вічному вогні
У вівторок 18 серпня близько 9:30 до пам’ятника Скорботної Матері та Вічного вогню, що в центрі Кобеляк, підійшов чоловік, одягнутий у чорну сорочку та джинси. Він зупинився поряд з отвором, з якого вибивалися язики полум’я, і виголосив невеличку промову. Її свідками були кілька випадкових перехожих та місцеві журналісти. Промовцем виявився житель Кобеляк Олександр Андрейко, колишній депутат Кобеляцької районної ради. Він сказав: «Сьогодні, напередодні Дня Незалежності, в знак протесту я спалюю у полум’ї Вічного вогню свій партквиток члена Української Народної Партії. Я протестую, перш за все, проти діяльності, точніше бездіяльності, всіх без винятку політичних партій. Всі вони згадують про людей лише напередодні виборів. А дорвавшись до корита, забувають про українців. Я проти багатопартійної системи. Також на знак протесту проти того, що мій однопартійєць Олександр Кулик не був допущений до влади. Я протестую проти того, що мій однопартієць, заступник голови ОДА Сергій Соловей видав листа, в якому фактично наказав переслідувати людей, котрі мають власну думку. Мій протест символічний, він стане прикладом для членів інших партій». Потім Олександр Андрейко витяг з кишені партквиток і вирізав з нього фотографію. «На пам’ять залишу, тут я молодий і гарний», – пояснив демонстрант. Квиток без фотографії він нанизав на шампур, котрий приніс із собою і підніс до полум’я. За кілька секунд папірець згорів. Щодо місця, вибраного для свого перформансу, Олександр Тарасович пояснив: «Я щиро поважаю цю символіку, поважаю воїнів, які віддали своє життя за Батьківщину. І тому палю цю партійну нечисть саме у Вічному вогні». Коментуючи вчинок Андрейка, голова районного осередку УНП Надія Радченко сказала: «Я здивована вчинком Олександра Тарасовича. Не так давно ми з ним бачились і він нічого не говорив про свою акцію протесту». Дещо пізніше Надія Іванівна повідомила: «У минулому році в УНП була перереєстрація і Андрейко в ній участі не брав. Так що на момент акції він вже не був членом УНП». Олександр Андрейко з приводу перереєстрації сказав: «Ні про яку перереєстрацію членів партії мене ніхто не повідомляв – це ще один доказ неякісної діяльності даної організації. Так завжди роблять – за сміливий і правильний вчинок заднім числом виключають з партії. Буду подавати в суд про відшкодування моральної шкоди. Мета багатьох «партійців» – отримати 50 гривень та целофановий пакет від партії. За мною правда, тому я сильніший за всі партії разом узяті. Крім того, нагадую, що демократія не зводиться до постійної переваги думки більшості».

Автор: Ігор Філоненко


21 серпня 2009, 16:11 | | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації