Готовність дитсадків перевірена

Готовність дитсадків перевірена
Кобеляцькі міські дитячі садочки «Золотий півник» та «Світлячок» відзвітували про закінчення підготовки до нового навчального року. Завідуючі Лілія Хряпа та Любов Старостіна провели зі своїми колективами та батьківськими комітетами величезну роботу по виконанню робіт та фінансуванню заходів з підготовки усіх дитячих груп до прийому дітей в дошкільні заклади на достойному рівні. Кобеляцька міська рада теж виділила додатково понад 110 тисяч грн. з бюджету міста для підготовки садочків до осінньо-зимового періоду. З них тільки на блакитне паливо заплановано витратити більше 80 тис. грн. в жовтні – грудні 2009 року, 8 тис. грн. на встановлення євровікон. Районний відділ освіти дав високу оцінку стану міських дошкільних закладів і наголосив на тому, що готовність до навчального року становить майже100 відсотків. 13 серпня 2009 року Кобеляцький міський голова відвідав дитсадок №2 «Золотий півник» на запрошення колективу, з метою загального огляду приміщень10 груп, які відвідують 237 дітей та обслуговують 59 чоловік педагогічного та обслуговуючого персоналу. До огляду міського голови долучились керівники району в.о. голови райдержадміністрації Жук О. Г. та перший заступник Лещук М. С. Вони високо оцінили роботу колективу дитсадка та побажали подальших успіхів у роботі. Близько 37 тис. грн. зібрано батьками для підготовки груп, повідомила завідуюча Любов Старостіна, а з 1 вересня починає функціонувати нова спортивна кімната для дітей та оновлено експозицію музею українознавства згідно вимог нової програми навчально-виховної роботи. Методистом садочка подано заявку на участь в конкурсі на кращу постановку питання фізичного виховання дошкільнят. В розклад занять дітей старших груп включено читання за методикою Л.Шелестової, що покращить підготовку до школи. Міський голова оглянув атестаційні роботи вихователів дитсадка, які служать гідним прикладом для вихователів усієї Полтавської області. Також Олександр Ісип дякує через засоби масової інформації педагогічним колективам та батькам за виконані роботи і посильну трудову і фінансову участь в поточних ремонтах дитячих садків.

Автор: Прес-служба Кобеляцької міської ради


21 серпня 2009, 16:14 | | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації