Вхід | Реєстрація

У Полтаві відкрито навчально-виробничий центр, який на даний час не має аналогів в Україні

У Полтаві відкрито навчально-виробничий центр, який на даний час не має аналогів в Україні

Учора, 04 листопада 2013 року Благодійна асоціація «Світло надії» відкрила навчально-виробничий центр, який немає аналогів в Україні. Тут соціально уразливі групи населення матимуть змогу отримати професію та бути працевлаштовані. Також на базі Центру підоблікові кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відпрацьовуватимуть безоплатні суспільно-корисні громадські роботи, що призначені рішенням суду.

Полтавська міська рада на пільгових умовах надала в оренду приміщення БА «Світло надії» для відкриття центру, а представництво німецької (неурядової) організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (dvv international) в Україні допомогли у придбанні необхідного обладнання для виробничих цехів.

У Центрі можна пройти навчання за фахом «Столярна справа», «Швейна справа», «Зварювальна справа» та курси життєвих навичок. Роман Дрозд, заступник виконавчого директора БА «Світло надії» зазначив, що вивчивши ринок праці в місті, було прийнято рішення навчати за фахом «Столярна справа», так як у місті багато меблевих цехів, а по даній спеціальності навчальних закладів немає.

«Це частина нашої спільної роботи із БА «Світло надії» у напрямку впровадження елементів пробації на прикладі Полтавської області», – зазначив Микола Ісаєв, начальник управління ДПтС в Полтавській області.

Після церемонії перерізання червоної стрічки, своїми думками із представниками мас-медіа поділилася регіональний директор dvv nternational «Представництво німецької організації Німецьке об'єднання народних університетів» по Україні, Білорусі, Молдові Аніта Якобсоне. Вона зазначила, що зі «Світлом надії» вони працюють не перший рік і ця робота є зразковою для України: «Я впевнена, що цю співпрацю продовжуватимемо і далі».

Що ж стосується підоблікових КВІ, то на базі Центру вони відпрацьовуватимуть громадські роботи, які призначені судом, а потім, за власним бажанням, зможуть залишатися та здобувати фах за тією, чи іншою спеціальністю. Окрім цього, у Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі перебуває на сьогоднішній день майже 20 чоловік, які звільнилися з пенітенціарних установ області. Вони працюють у навчально-виробничому центрі на оплачуваних громадських роботах.

Така співпраця пенітенціаріїв, громадських організацій, міської влади та зарубіжних партнерів є взірцевою роботою для України. Забезпечити роботою тих, від кого відвернулося суспільство, це самовіддана праця побудована на ентузіазмі.

Два роки тому БА «Світло надії» відкрила Центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі. «Розпочинали ми із допомоги ночівлею та харчуванням, далі – допомога у відновленні документів та працевлаштуванні, потому – отримали право тимчасової реєстрації клієнтів за адресою Центру адаптації. Відкриттям навчально-виробничого центру ми спільно із центром зайнятості зможемо створити нові робочі місця для соціально уразливих груп населення і допомогти їм бути конкурентоспроможними на ринку праці», – підкреслив виконавчий директор БА «Світло надії» Максим Демченко.


Автор: Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації