«Молодь» продовжує «пити кров» «Колоса»

Уже можна відзначати особливості цьогорічної першості району з міні-футболу. У порівнянні з попередніми змаганнями чимало команд покращили якість своєї гри. «Шапками» нині нікого не закидаєш.

Є таке стереотипне висловлювання — «порядок б’є клас». Не дивлячись на банальність, воно продовжує підтверджувати свою правильність. Особливо у спорті. Особливо у командних змаганнях, якими є футбол. Дуже часто команди, клас гравців яких дещо нижчий, аніж у суперників, перемагають своїх опонентів за рахунок дисципліни і гарної організації гри.

У цьогорічній першості району з міні-футболу саме цими якостями виділяється команда «Молодь», котра виступає в першій лізі. У минулому турі Сергій Калитка разом із партнерами добряче попсували нерви одному із фаворитів — «Буцикам». А потім настала черга «Колоса».  «Молодь» із цією командою має особливі стосунки. У минулому році Калитки і компанія забрали в «колосян» дорогоцінні очки, зігравши з ними внічию. Тоді рахунок був 2:2. Минув рік. А очна зустріч учергове підтвердила реноме «Молоді» як ледве не найзручнішого суперника для «Колоса». Перший тайм гри матчу був, відверто кажучи, нецікавим. Голів не було взагалі. Гравці обох команд були дуже обережними, намагаючись не помилитись у обороні, мало атакували чужі ворота. Уже й половину другого тайму зіграли, а голів усе не було. І ось нарешті глядачі дочекались відкриття рахунку. Захисник «Молоді» Ігор Фролов потужно пробив по воротах, які боронив Максим Онищенко. М’яч, відбитий голкіпером, зрикошетив у напрямку до В’ячеслава Калитки. Форвард піймав «круглого» підйомом ноги і вгатив його у «дев’ятку». «Колос» миттєво «прокинувся» і побіг. Але в поспіху «колосяни» робили занадто багато помилок. Урешті-решт, після індивідуального проходу їх нападник Євген Жмудь зрівняв рахунок. І все. Більше того, «Молодь» могла й виграти. Той же В’ячеслав Калитка поцілив у штангу. А його батькові, Сергію Івановичу, двічі не вистачало спритності, аби обіграти голкіпера суперників. «Ех, Івановичу б років двадцять скинути», — зітхали глядачі. Усе ж таки, граючому тренеру «Молоді» виповнилось 48.

«Батя» показує приклад

Щось схоже не сенсацію могло статися і в грі між «Динамо» і «Дрижиною». Минала перша половина першого тайму, а «динамівці» вже програвали 0:2. Відкрив рахунок у матчі найстарший гравець «Дрижиної» Олександр Юрко. Узагалі, на протязі всього поєдинку він на власному прикладі демонстрував молодшим партнерам по команді як потрібно грати в футбол. «Батя», а саме так звуть Олександра на полі, на відміну від удвічі за нього молодших футболістів устигав і в обороні відпрацьовувати, і до чужих воріт бігати.

Другий гол у складі дрижан забив інший Юрко. Цього разу це був Сергій, який грає з батьком у одній команді. Він же в другому таймі змусив утретє капітулювати голкіпера «динамівців». Але трьох забитих голів дрижанам не вистачило навіть для нічиєї. Динамівці вже в першому таймі змогли не лише відігратися, а й вийти вперед. Голи забивали Володимир Пащенко, Олександр Борисенко і Владислав Савченко. У другій половині гри Борисенко зробив дубль. Ще один гол за «Динамо» забив Михайло Шарівський. 5:3 — на користь «динамівців».

У другій лізі продовжує дивувати команда з Орлика. Цього разу «Маяк» зійшовся в очному протистоянні з іншим претендентом на лідерство — вільховатським «Водником». «Маяк» переміг із рахунком 9:4. Орляни продовжують утримувати перше місце в другій лізі. І в одному з наступних репортажів ми обов’язково приділимо цій команді особливу увагу.