Спортивний січень

У ХІ-ХІІ турах змагань відкритої першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з волейболу були зафіксовані наступні результати. 15.01.14 р. спортивна зала ЗОШ № 2: «Династія» — «Урожай» 2:0; «Прапор» — «Династія» 1:2; «Маленькі Сови-2» — «Удар» 0:2; 17.01.14 р. спортивна зала ЗОШ № 2: «Дашківка» — «Урожай» 2:0; «Дашківка» — «ЗОШ № 2» 2:1; «Дрижина» — «Урожай» 2:0; «Дрижина» — «Ліцей» 2:0; «Рибалки» — «Урожай» 2:0; «Рибалки» — «Ліцей» 2:0; 17.01.14 р. спортивний комплекс «Іскра»: «Маленькі Сови-2» — «Династія» 0:2; «Дашківка» — «Шенгури+» 1:2; «Прапор» — «Удар» 2:1; 18.01.14 р. спортивна зала ЗОШ № 2: «Котовське» — «Іванівка» 0:2; «Котовське» — «Червоні Квіти» 2:0; «Локомотив» — «Іванівка» 0:2; «Локомотив» — «Червоні Квіти» 2:0; «Прапор» — «Шенгури+» 1:2.

Кращі шахісти — із ліцею...

18 січня в адмінприміщенні стадіону «Колос» проходили змагання командної першості району з шахів серед команд колективів фізкультури сільських громад району. У підсумку змагань, у яких прийняло участь 9 команд, призові місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце зайняла команда Ліцею (К. Глинський, В. Крайник, Л. Деменко), ІІ місце посіла команда села Світлогірське (Р. Нурієв, А. Дашко, І. Перекопна), І місце виборола команда «Прапор» села Підгора у складі В. Бєлікова, В. Годзя, Н. Чечко. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами.
...рукоборці — з Підгори...

18 січня в спортивному залі Кобеляцького аграрного ліцею проходила першість РО ВФСТ «Колос» з армспорту. У змаганнях узяли участь 52 рукоборці з 12 сільських спортивних колективів. У підсумку змагань беззаперечну перемогу отримала команда села Підгора в складі Марини Шуліки, Яни Назарько, Олега Жимбея, Євгена Бараненка, Андрія Козаченка, Володимира Міллєра. Друге місце за командою з Біликів у складі Ніни Петренко, Лілії Петренко, Вадима Халяви, Дмитра Брихачка. Третє місце посіла команда аграрного ліцею (Ліна Деменко, Юлія Козіс, Олександр Дергунов, Анатолій Андрейко, Руслани Кулик).

У особистому заліку переможцями за сумою боротьби на ліву і праву руки серед юнаків до 60 кг третє місце зайняв Євген Бараненко (Підгора), друге — Максим Крецу (Котовське), перше — Олег Жимбей (Підгора).

Серед чоловіків до 80 кг третю сходинку посів Дмитро Брихачко (Білики), на другому місці — Андрій Донін (Озера), перше — Андрій Козаченко (Підгора).

Серед чоловіків +80 кг третій — Микола Мостовий (Дашківка), другий — Ігор Любавін (Бутенки), перший — Анатолій Новописьмений (Кірове).

Серед дівчат до 55 кг на третьому місці — Марина Іванко (Котовське), на другому — Лілія Петренко (Білики), на першому — Ніна Петренко (Білики).

Серед дівчат +55 кг третя — Ліна Деменко (аграрний ліцей), друга — Яна Назарько (Підгора), перша — Марина Шуліка (Підгора).

Переможці районних змагань будуть включені до складу збірної команди району для участі в чемпіонаті Полтавської області серед дорослих, що проходитиме 1 лютого в Кременчуці, та чемпіонатах Полтавської області серед юнаків і юніорів, що проходитимуть в Полтаві 15-16 лютого.

...а баскетболісти — з Біликів

18 січня 2014 року в Кобеляках у спорткомплексі «Іскра», спортивних залах ЗОШ № 2 та аграрного ліцею відбулися змагання першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з баскетболу серед команд колективів фізкультури сільських громад району з нагоди Дня Соборності України. У змаганнях прийняли участь 16 команд району.

Спортсмени змагалися в двох лігах. У першій лізі виступали неодноразові учасники цих змагань команди з Кобеляк, Біликів, Іванівки, Дашківки, Бутенок та дебютанти з Підгори. А в другій лізі приймали участь спортсмени сіл: Орлик, Котовське, Мідянівка, Канави, Червоні Квіти, Світлогірське, Дрижина Гребля, Бродщина та аграрного ліцею.

У другій лізі команди були поділені на 3 групи по 3 команди. Їх переможці в фіналі за коловою системою розіграли перші три місця. У результаті проведених ігор перше місце зайняла команда Дрижиної Греблі, друге — Котовського, третє — Бродщини.

У першій лізі команди були поділені на дві групи. У результаті проведених ігор за 3 місце змагалися команди Дашківки та Іванівки. Іванівські баскетболісти не дали жодних шансів своїм суперникам. Вони перемогли їх із рахунком 14:4. Перед початком змагань фаворитами вважалися білицькі та кобеляцькі баскетболісти. Вони й зустрілися між собою в фіналі. У першому періоді біличани пішли у відрив і перемогли з рахунком 14:4. У другому періоді кобелячани почали наздоганяти своїх суперників, але біличани довели, що в районі на сьогоднішній день у баскетболі вони — найкраща команда. Отож, із рахунком 24:16 спортсмени з Біликів перемогли своїх суперників.

У складі білицької команди переможцями турніру стали: Євгеній Сонник, Едуард Поберій, Олексій Ніколаєнко, Юрій Щур, Євген Степаненко, Олег Степаненко та представник команди Владислав Савченко.

Переможці та призери змагань у кожній лігах були нагороджені дипломами.

Автор: «ЕХО з регіону»

24 січня 2014, 15:45 | Кобеляки | Спорт і здоров'я