Вхід | Реєстрація

Олександр Ісип публічно оголосив про вихід із Партії Регіонів України

Олександр Ісип публічно оголосив про вихід із Партії Регіонів України

Міський голова Кобеляк зробив офіційну заяву під час зборів трудового колективу.

Зібравши працівників міськради Олександр Ісип оголосив про те, що виходять із Партії регіонів. Відповідна заява вже розміщена на офіційному сайті Кобеляцької міської ради та сторінці міськради в соцмережі «Однокласники».

Зробивши заяву,  Олександр Ісип утримався від більш розлогих коментарів.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО з регіону»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
19 лютого 2014, 12:27 | Кобеляки | Політика


1. Гість / 19 лютого 2014, 12:39
Крысы бегут с тонущего корабля.
2. кобелячанин / 19 лютого 2014, 13:11
Хай спалить свій партквиток на вічному вогні як колись Андрейко або на смітнику біля параші у парку Піонерському.
3. Гість / 19 лютого 2014, 15:36

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
4. Гість / 19 лютого 2014, 22:34
Свадьба в Малиновке, йопты!
5. Просто Вася / 20 лютого 2014, 00:47
Місяців 2 назад це було б невеличкою сенсацією. На даний момент - це "нічого дивного".
Багато регіоналів дійшли до межі, коли пора тікати: хто за шкуру свою думає, хто через залишки совісті. Але це - логічний крок.
6. Гістьнародний дозор / 20 лютого 2014, 09:01

Коментар видалено за порушення пункту 2.1 Правил користування сайтом
7. Член громади / 20 лютого 2014, 09:38
1. Гість пише:
«Крысы бегут с тонущего корабля.»

Справжній капітан залишає корабль останнім. З ким ми пливемо? Зрадники у всі віки були зрадниками. І не важливо кому зраджувати: колиь це був БЮТ, потім ПР, згодом - кобеляцька громада. "Героям" СЛАВА!!!!! Як ці "герої" прийдуть, зрада всеодно його не врятує.Вони будуть всіх вішати на тій щоглі, що залишилася від вкраденого прапора Євросоюзу.А тих, хто здатен зраджувати - в першу чергу.
8. Гість / 21 лютого 2014, 21:05
Я думала он подал в отставку, а он только вышел из партии. Ему всё-равно в какой партии. Привык бегать туда-сюда. Не буду писать, как называются перебезчики, все меня и так поймут. Исып хватит уже просиживать штаны, ещё не всё украл? Будь мужиком и уйди в отставку.
9. Гість не байдужий / 22 лютого 2014, 11:15
Справжні патріоти продовжують перебувати в партії. Беріть приклад з Нашого односельця М.Г.,депутата Р/р.
10. светка / 22 лютого 2014, 14:17
Ісип до ПР ніколи не був партійним. А в партію прийшлось вступити згідно закону України про вибори.
11. Гість / 22 лютого 2014, 14:28
10. светка пише:
« А в партію прийшлось вступити згідно закону України про вибори.»
Анігдот дня!Ха-ха-ха
12. Гість не байдужий / 22 лютого 2014, 23:30
Наш кумир теж мільйоном не поділився,але не вийшов.Це патріотизм.Слава Україні!