Вхід | Реєстрація

У Нових Санжарах майданівці перейшли до активних дій

У Нових Санжарах майданівці перейшли до активних дій

20-го лютого о 12:00 у Нових Санжарах почалася панахида за усіма убитими на Майдані. Перед громадою виступили священики з молитвою, а місцеві громадські активісти — з промовами.

Близько 13:00 учасники віче кількістю близько 300 чоловік зайшли до адміністративного будинку. Голови районної ради Володимира Левицького та голови райдержадміністрації Сергія Шовкопляса на робочих місцях не було. Тоді активісти зайшли до кабінетів чиновників і винесли портрети президента Віктора Януковича. Їх надворі розбили об землю перед очима новосанжарської громади.

Близько 13:30 на вимогу мітингувальників на площі з’явився начальник райвідділу міліції Сергій Махно. Він пообіцяв новосанжарцям, що працівники райвідділу міліції не будуть застосовувати силу до своїх земляків.

— Ми всі присягали на вірність українському народу, — сказав Сергій Махно.

Після цього активісти вирушили до районного штабу Партії Регіонів. Приміщення було зачинене. На вимогу людей до приміщення приїхав депутат обласної ради від ПР Григорій Перерва. Він відчинив людям вхід до офісу. Усередині активісти виявили символіку Парті Регіонів: прапори, листівки, заяви про прийом у члени партії. Усе це активісти спалили перед входом в офіс. Григорію Перерві пропонували вийти з партії, на що він відповів відмовою, після чого люди його освистали і почали скандувати «Ганьба» і «Банду геть»!

Далі активісти вирушили вулицями Нових Санжар і пошкодили кілька білбордів із зображеннями народного депутата від Партії Регіонів Олексія Лелюка. На кількох з них написали червоною фарбою слово «Зрадник». Решту обкидали пляшками із зеленкою та яйцями. Також активісти закреслили фарбою ім’я Олексія Лелюка у списку почесних громадян Нових Санжар, який розміщується на Дошці пошани біля входу в адмінбудівлю.

— Ця людина є ворогом українського народу. Через таких як він сьогодні гнуть наші побратими на вулицях Києва, — зауважив один із лідерів активістів.

Після цього мітингуючі зібралися на площі біля Новосанжарської РДА, пом’янули хвилиною мовчання загиблих на Майдані і виконали Державний Гімн України.


Автор: «ЕХО з регіону»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
20 лютого 2014, 16:19 | Нові Cанжари | Політика


1. Влад1989 / 20 лютого 2014, 17:56
Предлагаю в г.Кобеляки собрать граждан ,которые не радикально настроенны против любой из сторон конфликта только для одной цели , не допускать подобного в Кобеляках (как показано в выше указанной статье) , а конкретней:
1.Не допускать поджогов,разбоя,мародерства,насилия в целом,братоубийства...
Самая главная позиция ,не поддерживать ни одной из сторон толи власти ,толи оппозиции . Надо сохранить мир , не допустить хаос.
2. Чудо Юдо / 20 лютого 2014, 18:08
Влад, твоя пропозиція не можлива в реалізації, тому що в даному випадку (та і у йому подібних) ті, хто хоче активних дій якраз підтримують ут чи іншу строну. «Нейтрали» зараз - це ті, хто називається "пацифістами" - люди не бажаючи ніяких активних дій. Тому із них наврят чи хтось вийде.
Хоча я думаю у Кобеляках нічого такого не відбудеться - місцева опозиція безхребетна, хіба кілька чоловік є "запальних, але і ті не стануть нічого палити.

P.S. А тихо як на сайті у коментах стало... У країні така дупа почалася, що вже ні в кого слів немає... У мене також
3. Гість / 20 лютого 2014, 18:53
Слава Україні !!!!!
4. traktorist / 20 лютого 2014, 19:07
Чудо Юдо,ти правий як ніколи.До законів 16 січня пиз.ьожі було в коментах"выше крыши",прийняли закони(так звані "диктаторські")-всі заглохли і раптом стали "пацифістами" і "нейтралами".Відмінили закон,всі знову стали нев"беними радикалами.Їй-богу "Свадьба в Малинівці"-це про Кобеляки.
5. Гість / 20 лютого 2014, 19:39
До речі,де реакція кобеляцької влади на події,що відбуваються в Україні?
Чи є надія,що все розсосеться само-собою?Навряд...
6. Гість / 20 лютого 2014, 20:38
Володя, ти навіщо шолом удягав??? Для чого ця клоунада. Всі засуджують дії влади, щодо мирних демонстрантів. Цими діями керує Янукович, а Лелюк і Перерва допомогають розвитку регіону.Ти відробляв свої гроші? Ти як ніхто повинен знати про їхню діяльність. Будь обєктивним. Не забувай, що ти ЖУРНАЛІСТ, а не писака.
7. Гість / 20 лютого 2014, 21:06
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А в Шовкопляса що, живіт прихопило. Падло воно і є падло. Не став поряд з Перервою.
8. Патріот / 20 лютого 2014, 21:36

Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
9. Гість / 20 лютого 2014, 21:46
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Патріот,навіть не читаючи твій комент,я подумки послав тебе на х"й.Клянусь,що там йтиметься про жопи,підарасів і онанізм.Лікуйся!
10. спостерігач / 20 лютого 2014, 22:54
Здається Зінченко обізвався. А що крісло теж захиталося під жопою.
11. Гість / 21 лютого 2014, 00:50
Просто цирк
12. Іван Ясен / 21 лютого 2014, 06:27
Щось захитався трон гаранта
І вже не тягнуть бурлаки
Народ не має секунданта
Він завжди діє навпрямки

А Межигір"я мов хороми
Все більше схоже царський стан
Коли земля горить і стогне
Гарант тримує Майдан.

Віддай Народу все народне
і неховайся за щити
І не трави одне на одне
Ми в Україні всі брати

А за щитами все ті ж люди
Як в них увірветься терпець?
От не підставлять завтра груди
То що гарант тобі кінець?

Покайся десь в святому Храмі
І розв"яжи цей інцидент
Ти в цій країні,та не знами
Антинародний президент.


І.Ясен


13. Гість / 21 лютого 2014, 07:25
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Вірш непоганий,але невеличку поправочку я вніс би.Замість слова кінець,треба писати пиздець.Так нинішній владі буде зрозуміліше.
14. Гість / 21 лютого 2014, 08:08
неожидав від перерви шо вийде, в народні депутати України треба Реку а не лелюка
15. Нью / 21 лютого 2014, 08:23
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Мені дуже цікаво: що хуйового особисто Лелюк зробив цим славаукраїнцям?
16. Гість / 21 лютого 2014, 08:26
він підтримуе кроваву партію
17. Гість / 21 лютого 2014, 08:33
14. Гість пише:
«неожидав від перерви шо вийде, в народні депутати України треба Реку а не лелюка»

А що, якби депутатом був Река А.О., то він би зупинив кровопролиття в Києві??? До чого це??? Винуватець трагедїї президент. А Река ( з усією повагою) не панацея. Люди гибнуть на майдані за національні ідеї, а по регіонах дрібні політикани заробляють собі бали.
18. Гість / 21 лютого 2014, 08:39
для чого андміністративним тиском відправляти людей на анти-майдан і фінансувати тітушок ?
19. Гість / 21 лютого 2014, 09:01
18. Гість пише:
«для чого андміністративним тиском відправляти людей на анти-майдан і фінансувати тітушок ?»

Ні одна здравомисляча людина не поїде воювати проти мітингарів. Воюють силовики, яким сказали що вони воюють проти екстремістів, а "тітушки" - це найманці (злодії, гопники, тунеядці), яких не цікавить ситуація в країні. А з приводу фінансування Ви повністю праві.
15. Нью пише:
«Мені дуже цікаво: що х,,ового особисто Лелюк зробив цим славаукраїнцям?»

А хто виділяє кошти???
20. Чудо Юдо / 21 лютого 2014, 09:34
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
15. Нью пише:
«Мені дуже цікаво: що хуйового особисто Лелюк зробив цим славаукраїнцям?»

Якщо, наприклад, група гандонів поб’є тебе десь у провулку всі разом, то зустрівши одного із них ти будеш цікавитися чи саме він бив тебе там чи не бив?
Лелюк частина організації яку люди зненавидили - от він свою частинку і отримує. А як інакше? Розбираються суди, а народ у гніві просто лютує без особливих розбірок.

До речі, не очікував, але у Кобеляках провели більш конкретнішу (кориснішу) справу, як на мене: Посилання на exo.in.ua
Цікаво сьогодні вони ще там, чи розійшлися по справах?

Змінено 21.02.2014, 09:36
21. Гість / 21 лютого 2014, 09:52
Круто! в Нових Санжарах треба теж зробить блокпост
22. Читач / 21 лютого 2014, 10:31
Розхитали золотий унітаз ..... )))))))))))))))))))))
23. Новосанжарець / 21 лютого 2014, 10:45
20. Чудо Юдо пише:
«До речі, не очікував, але у Кобеляках провели більш конкретнішу (кориснішу) справу, як на мене: Посилання на exo.in.ua
Повністю згоден, краще робити конкретну справу, а не театралізований балаган, як у Н.Санжарах
24. Гість / 21 лютого 2014, 10:45
Хочеться розпалити вогонь майдану по всій Україні.Санжари мирне село, в партії тіж односельці, тільки деякі порождають ворожнечу, які на гаслах революції хочуть проскочити в народні депутати і уже собі прокладають шлях. Тільки не так просто, не все то золото що блищить.
25. Гість / 21 лютого 2014, 10:57
24. Гість пише:
Санжари мирне село, в партії тіж односельці, тільки деякі порождають ворожнечу, які на гаслах революції хочуть проскочити в народні депутати і уже собі прокладають шлях. Тільки не так просто, не все то золото що блищить.»

Згоден. Половина Санжар відїздила на мирні акції на підтримку президента, велика більшість знаходиться в ПР.Але кроваві події в Києві потрібно засудити і діло не в нашому землякові Перерві, а у злочиних діях вищої влади проти мирних людей. Потрібно згуртувати людей проти злочиних дій і недовіру владі, а не наліво і направо кричати ганьба і хуліганити.
26. traktorist / 21 лютого 2014, 10:58
Лелюка на голосуванні про зупинення кровопролиття не було,а значить йому насрати на загиблих виборців(незалежно чи це мітингувальники,чи міліціонери).І поки будемо продаватися за купу іржавого заліза(в даному випадку БТР),чи за пакет гречки-нас будуть убивати!
27. Гість / 21 лютого 2014, 12:02
Побратими!Прочитайте вірш ,ком.12,то і є відображення дійсності.Міліція вже не підставляє груди,Щитів за якими ховався презик,значно поменьшало,бурлаків"регіональних нардепів ,що підтримують зека"теж стало меньше,а ті що ще на роздоріжжі вже його підтримувати не будуть.Крапку поставить Гаагський суд,на який притягнути треба ще й Пшонку,Захарченка,Рибака.А вірш,суперовий,тягне на гімн Майдана.
28. New York / 21 лютого 2014, 12:19
20. Чудо Юдо пише:
«Якщо, наприклад, група гандонів поб’є тебе десь у провулку всі разом, то зустрівши одного із них ти будеш цікавитися чи саме він бив тебе там чи не бив?»

Оце твоє порівняння — прекрасний доказ того, на якому низькому рівні знаходиться усвідомлення людьми того, що вони роблять.
Славаукраїнці, як стадо биків, дивиться на колір платка, а не на людину.
29. коментар / 21 лютого 2014, 13:27
на досрочних виборах в парламент Река цей раз вже точно пройде!
30. Чудо Юдо / 21 лютого 2014, 13:41
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
28. New York пише:
«Оце твоє порівняння — прекрасний доказ того, на якому низькому рівні знаходиться усвідомлення людьми того, що вони роблять.»

Важко дискутувати з людиною, яка вважає себе найрозумнішою, а всіх інших - дебілами.
Нью, ти просто, видно, не бував у таких ситуаціях, коли чистий і тверезий розум, який ти маєш при собі сидячи за комп’ютером і пишучи коменти, не працює взагалі. Дуже добре казати як потрібно правильно робити коли сидиш за компом і дуже важко це робити коли тебе пиздять по спині. Я ні про що конкретно, я так, образно виражаюся.

То була прелюдія. А тепер конкретно по питанню.
Подивись на Удовіченка. Він - член Партії Регіонів. Але він ЄДИНИЙ хто у ці дні смути знайшов спільну мову із протестувальниками. У західних областях спочатку товклися, потім силовики перейшли на сторону народу (за дітей і жінок страшно та і за кого стояти? За Яника??). На Сході придуркуватий Добкін кричить: «Всєх поубівать! Восток - России!», а тітушки під керівництвом мєнтів товчуть людей. І тільки у одній Полтавській області все обійшлося парою розбитих вікон, мало того, вчора силовики разом із протестуючими пішли патрулювати місто. Так Удовіченко - мужик реальний і всім пофігу що він регіонал - честь йому уважуха за професійність у своїх діях.
А тепер дивимося на Лелюка. 16 січня він був присутній у ВР і голосував за прийняття тих горе-законів. Учора він був відсутній при прийнятті розпорядження про зупинку воєнних дій. За ці три дні взагалі хер зна де він був, депутат народний (останній запис на йього сайті датований 17 лютого, пишуть про те який він бла-бла-бла супермен). Хоча той же свободівець Бублик, хоч він і шизік, і по області нашій встиг побігати, на барикадах побувати, і приїхати у ВР на голосування. То як, він (Лелюк) мужик? Чи таки фігня на постном маслі?

Змінено 21.02.2014, 13:43
31. New York / 21 лютого 2014, 14:37
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
30. Чудо Юдо пише:
«А тепер дивимося на Лелюка. 16 січня він був присутній у ВР і голосував за прийняття тих горе-законів. Учора він був відсутній при прийнятті розпорядження про зупинку воєнних дій. За ці три дні взагалі хер зна де він був, депутат народний (останній запис на йього сайті датований 17 лютого, пишуть про те який він бла-бла-бла супермен).»

Ну так я про це й питав.
15. Нью пише:
«Мені дуже цікаво: що хуйового особисто Лелюк зробив цим славаукраїнцям?»


Значить Лелюк — гандон. Базара нема.
Але не тому що він
16. Гість пише:
«підтримуе кроваву партію»

а тому що
30. Чудо Юдо пише:
«16 січня він був присутній у ВР і голосував за прийняття тих горе-законів. Учора він був відсутній при прийнятті розпорядження про зупинку воєнних дій. За ці три дні взагалі хер зна де він був»


Я ж питав не тому, що його захищаю (нахуй він мені нужен). А тому що не знав.

Дискутувати зі мною дуже легко. Бо під тиском фактів і тверезих доводів я завжди здаюсь.
32. Роб Боб / 21 лютого 2014, 14:41
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
30. Чудо Юдо пише:
« То як, він (Лелюк) мужик? Чи таки фігня на постном маслі.

Удовіченко ,як губернатор звик вирішувати не скільки політичні,як економічні і соціальні питання,тому йому й ближчі проблеми людей й наміри їх вирішити .А Лелюк(Бесноватий),все життя то на газовій трубі,тона державному майні сидів,його мета зберегти,та приумножить власний достаток.Тому він(Лелюк) фігня на посном маслі.А Г.Перерва нормальний керівник нормального підприємства,тільки не лізти б йому в оту політику,непідтримувати отого лелюка.А вибрав інший шлях,що зробиш,отримуй.
15. Нью пише:
«Мені дуже цікаво: що хуйового особисто Лелюк зробив цим славаукраїнцям?»

Якраз питання,що він не зробив?Тепер,що до усвідомлення наслідків.Після перемоги Майдану бардак у владі якийсь період буде обов"язково,економічна криза буде обов"язково.Та давай порівняємо. Економічний занепад та зубожіння людей при цій владі є основним напрямком її діяльності,й економічна криза стала вже постійним станом країни.Політично все стабільно,є самодержець,вассали,й раби.Так що ми оберемо? Тимчасові проблеми,чи загибель?
33. New York / 21 лютого 2014, 15:01
32. Роб Боб пише:
«Так що ми оберемо? Тимчасові проблеми,чи загибель?»

Ну по перше щоб так казати, треба точно знати, чи будуть ті проблеми дійсно тимчасовими. (До речі, тимчасово — це скільки років?)
А по друге щоб не було «загибелі» треба голосувати з головою, а не жопою. Тоді б і до «тра-та-та-та-та» у Києві не дійшло б.
34. Чудо Юдо / 21 лютого 2014, 15:08
31. New York пише:
«Дискутувати зі мною дуже легко. Бо під тиском фактів і тверезих доводів я завжди здаюсь.»

Ну ладно, може я і погарячкував. Просто хотів сказати, що люди бувають у таких ситуаціях, що можуть діяти нелогічно. Сам не люблю людей які часто щось роблять на емоціях, але в принципі іноді розумію причини отакого тупого гніву.
На Удовіченка зараз наврят чи хтось із протестуючих плюне і я думаю він буде на своїй посаді і надалі. Навіть незважаючи на те, що відмовився вийти із Партії Регіонів (в той час як ціла армія пацюків за ці три дні поскакала із корабля) він довів свою прихильність до народу не показушними спалюваннями квитка, а дійсно готовністю до діалогу. Я не очікував такого від нього
35. Чудо Юдо / 21 лютого 2014, 15:09
Посилання на exo.in.ua почитайте новину... Вона мені настрій зіпсувала, реально. Нехай і вам попсує
36. Роб Боб / 21 лютого 2014, 15:53
33. New York пише:
«Ну по перше щоб так казати, треба точно знати, чи будуть ті проблеми дійсно тимчасовими. (До речі, тимчасово — це скільки років?)
А по друге щоб не було «загибелі» треба голосувати з головою, а не жопою. Тоді б і до «тра-та-та-та-та» у Києві не дійшло б»

Взагалі адаптація нової влади відбувається протягом року,якщо ця влада має ознаки професіаналізму,та мотивації для розвитку своєї країни.Але криза не обов"язково повинна бути рік.Якщо ж мотивація інша,чи барани прийдуть до влади,тоді дійсно тимчасовість проблеми буде спірна.Це по перше.
По друге ,може ти й правий щодо органу ,який впливати повинен на політичний вибір.але ми маємо дуже мало об"єктивної інформації,й дуже багато брехливого піару,та передертих політичних програм,що й мізки при аналізі закиплять,тому ,нажаль гратиме роль й інтуіція.
37. Народ / 21 лютого 2014, 20:37

Коментар видалено за порушення пункту 2.2 Правил користування сайтом
38. Народ / 21 лютого 2014, 20:38

Коментар видалено за порушення пункту 2.2 Правил користування сайтом
39. Гість / 21 лютого 2014, 22:08
Пишите какую то ахинею,Перерва, Удовиченко, Лелюк, каждый по своему служил этой власти и получали привелегии.Заганяли под угрозой увольнения в партию, пиарились своими квитками.И видя беспредел, молчали..нет незаменимых людей. не справится один, заменят на другого.Л
40. Гість / 21 лютого 2014, 22:16
На счет Реки, сложно ему попасть в раду, кроме Лелюка будет больше кандидатов, потому что тогда давила партия Регионов и никто не выставлялся, сейчас будет другая ситуация да мером ему лучше, Поздно ему в депутаты,он еще не всю землю продал...хай еще водогоны сделает, дороги, а то думает розами выстелил дорогу в рай
41. Роман Нові Санжари / 21 лютого 2014, 22:18
Хто зрадник???
Досягнуті домовленості:
-вибори на 3 місяці раніше
-відставка міністра МВД
-свободу Тимощенко
-конституція 2004року.
Яценюк, Тягнибок, Кличко підбурювали людей на громадянську війну. Лелюк просто злякався і нічого не робив.Загинуло близько 100 патріотів, близько 600 травмовано. Питання до Паршевлюка і Гени Каблукова: ХТО ЗРАДНИК???
ХЛОПЦІ ВИ ЗНОВУ ПОВІРИЛИ НЕ ТИМ ЛЮДЯМ. НЕВЖЕ ПРАКТИКА ІЗ ЮЩЕНКОМ ВАС НІЧОГО НЕ НАВЧИЛА? Патріоти стояли за відставку і засудження президента, а ви попались на вудочку політиканів, які зрадили патріотів і сімї загиблих, весь майдан.
42. Володя жураналіст / 21 лютого 2014, 23:14
41. Роман Нові Санжари пише:
«Хто зрадник???
Досягнуті домовленості:
-вибори на 3 місяці раніше
-відставка міністра МВД
-свободу Тимощенко
-конституція 2004року.
Яценюк, Тягнибок, Кличко підбурювали людей на громадянську війну. Лелюк просто злякався і нічого не робив.Загинуло близько 100 патріотів, близько 600 травмовано. Питання до Паршевлюка і Гени Каблукова: ХТО ЗРАДНИК???
ХЛОПЦІ ВИ ЗНОВУ ПОВІРИЛИ НЕ ТИМ ЛЮДЯМ. НЕВЖЕ ПРАКТИКА ІЗ ЮЩЕНКОМ ВАС НІЧОГО НЕ НАВЧИЛА? Патріоти стояли за відставку і засудження президента, а ви попались на вудочку політиканів, які зрадили патріотів і сімї загиблих, весь майдан.»

мені Река купив бутци адідас. Всі цигани люблять адідас.
43. Гість / 22 лютого 2014, 08:44
Таких ненормальних к власти нельзя, шило на мило
44. Майстер / 25 лютого 2014, 00:54
25. Гість пише:
«Половина Санжар відїздила на мирні акції на підтримку президента»


Це там, де платили по 200 гривень і кричали "Геть майданутих!"?
45. Спостерігач / 25 лютого 2014, 17:47
44. Майстер пише:
«25. Гість пише:
«Половина Санжар відїздила на мирні акції на підтримку президента»

Це там, де платили по 200 гривень і кричали "Геть майданутих!"?»

Шановний Майстер, перестаньте вбачати у всіх - ворогів. Люди їздили на мирні акції, проти вступу в Євросоюз, 90% - це безробітні, або сезонні робітники. Ви були в Європі? Я ні. Їм розповідали, що вступ до ЄС розвалить економіку, вони завалять нас своїми сільгосппродуктами.Новосанжарці які працювали в Польщі прибиральниками розповідали як до них по скотськи ставились европейці. Люди зробили свій вибір.
А тепер особисте: якщо Вам ваша Матір скаже, що ви на віче вели себе занадто істерично, то Вона "тітушка". Знаєте говорять : хочеш чогось навчити - покажи на власному прикладі.
А з приводу образ - зайдіть у будь яку організацію, магазин і образьте продавця чи службовця, образливої відповіді ви не почуєте. Існують правила поведінки.Основа - дисципліна і витримка. Журналіст повинен висвітлювати події з різних сторін, а не ділити думку на "свою" і неправильну.
46. Майстер / 25 лютого 2014, 18:34
45. Спостерігач пише:
«Шановний Майстер, перестаньте вбачати у всіх - ворогів. »


Добре. У всіх - не буду.
47. Волоська Ольга / 25 лютого 2014, 18:53
45. Спостерігач пише:
«Журналіст повинен висвітлювати події з різних сторін, а не ділити думку на "свою" і неправильну.»

Як і кожен з нас.
48. Валентин / 25 лютого 2014, 19:38
Ольга Миколаївна!Простий учасник форуму може дозволити собі суб"єктивну думку,без використання фактів і підтверджень.Це як розмова на лавці в парку.А журналіст ,якщо публікує матеріал,чи коментує його повинен керуватись перевіреними фактами,бути не упередженим,тим більше не агресивним і не нетерпимим до іншої думки.В будь-якому разі радий що Ви,Олю в темі.
49. спостерігач / 25 лютого 2014, 19:39
47. Волоська Ольга пише:
«Як і кожен з нас.»

Повністю з Вами згоден Ольга Миколаївна. Намагаюсь дивитись на події з різних сторін. Вашу думку прослідковую, як незалежного та поміркованого опозиціонера. Вважаю Вас порядною людиною.
50. Патріот / 25 лютого 2014, 19:40
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
9. Гість пише:
«Патріот,навіть не читаючи твій комент,я подумки послав тебе на х"й.Клянусь,що там йтиметься про жопи,підарасів і онанізм.Лікуйся!»


Лошари можуть думати?
51. Волоська Ольга / 25 лютого 2014, 20:03
48. Валентин пише:
«.В будь-якому разі радий що Ви,Олю в темі.»

Та куди ж я з підводної лодки.
52. читатель / 25 лютого 2014, 20:04
50. Патріот пише:
«Лошари можуть думати?»

Без тебе люди тут сьогодні нормально спілкуються.Ніхто нікого не принижує,а тебе це дратує.Було б краще якби ти і тобі подібні поцріоти та інші неадеквати не заважали своєю бредятиною спілкуватись здравомислячим людям.Хоча твій діагноз здається лікуванню вже не підлягає.
53. Патріот / 25 лютого 2014, 20:41
52. читатель пише:
«50. Патріот пише:
«Лошари можуть думати?»

Без тебе люди тут сьогодні нормально спілкуються.Ніхто нікого не принижує,а тебе це дратує.Було б краще якби ти і тобі подібні поцріоти та інші неадеквати не заважали своєю бредятиною спілкуватись здравомислячим людям.Хоча твій діагноз здається лікуванню вже не підлягає.
»

"Вандали -здравомислячі люди" - іще один оксюморон! Список повниться!
До речі, здравомислячі люди не просторікують про Місто Сонця (якщо "здравомислячі люди" знають, що це таке), а переусім думають, якими коштами вони можуть оперувати для здійснення своїх розбудов, бо кошти не мають звички матеріалізовуватись завдяки співам, розтрощенням пам*ятників, шматуванням одних портретів та заміною їх іншими.
Так що, "здравомислячі", не гайте часу, а запасайтеся дровами, свічками, відрощуйте зайву нирку на продаж, навчіться користуватися сапкою і лопатою, бо в путі до вашого омріяного національного щастя треба в перервах між співами і щось їсти.
Посилання на www.yapfiles.ru
Посилання на maxpark.com
54. кобелячанин / 25 лютого 2014, 21:12
псевдо Патріоте а ти часом не брат Шохфера? Бо шось у вас один діагноз "вавка в голові" мабуть у вас це спадковість.
55. кобелячанин / 25 лютого 2014, 21:13
Чи мама часто вниз головою впускала?
56. спостерігач / 25 лютого 2014, 21:16
Патріоте, погодьтесь масштаби розкрадання при Януковичі - шалені (самий цивільний вислів), куди вже гірше. Відео подивився, але ж це не думка Путіна. Тому я закликаю до об"єднання людей (на прим. односельців) для прийняття спільних, виважених рішень. Нагадаю: революцію за нас уже зробили. Тепер потрібно не "просрати" свій шанс на побудову нової Країни, бо за це героїчно загинули люди.
До речі там говориться про мову, дайте посилання на відео, буду вдячний.
57. Чудо Юдо / 25 лютого 2014, 21:24
53.Патріот
«Так що, "здравомислячі", не гайте часу, а запасайтеся дровами, свічками, відрощуйте зайву нирку на продаж, навчіться користуватися сапкою і лопатою, бо в путі до вашого омріяного національного щастя треба в перервах між співами і щось їсти.»

Недоцільне зауваження. З чого це ви вирішили що люди, які наважилися боротися проти злочинної влади (а ви ж самі говорите що її не підтримуєте) обов’язково непрацюючі? Подивіться хоча б список загиблих: там ціла купа серйозних людей серйозних професій, більшість із них одружені (що вже говорить про спроможність працювати) і я сумніваюся що серед них були бомжі, у чому так дуже хочуть запевнити російські ЗМІ та антимайдановці. Та і ці люди, що на місцях, на безробітних аж ніяк не схожі.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації