Вхід | Реєстрація

Увага всім небайдужим!

Увага всім небайдужим!

Ініціативна група небайдужих кобелячан разом із працівниками комунальних служб збираються навести порядок на місці зруйнованої Стелли пам’яті комсомольцям. Початок робіт – о 12:00. Прохання всіх хто піклується про чистоту і порядок у місті прийти і надати посильну допомогу. Робоча форма одягу. При собі бажано мати віник та лопату.


Автор: «ЕХО з регіону»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
24 лютого 2014, 09:16 | Кобеляки | Суспільство


1. кобелячанин / 24 лютого 2014, 09:54
Оце справа оце діло. Хочу побачити там Патріота і не тільки...
2. New York / 24 лютого 2014, 10:37
А ті псіхи шо, насрали і не підітерлись?
1. кобелячанин пише:
«Хочу побачити там Патріота і не тільки»

Скажи пожалуста, якого фіга Патріот і не тільки повинні прибирати за вандалами?
3. кобелячанин / 24 лютого 2014, 10:44
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
2. New York пише:
«Скажи пожалуста, якого фіга Патріот і не тільки повинні прибирати за вандалами?»

Тому що прояв активної позиції це не тільки піздьож на сайті а і конкретні справи.
4. кобелячанин / 24 лютого 2014, 10:47
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Прийди прибери і скажи СТЕЛЛІ БУТИ. І стелла стоятиме. Вандали ж жопу підняли і прийшли щоб звалити? Осуду і можливої відповідальності не злякалися? А такі як патріот тільки пиздять "як" та "чого".

Уточню я проти повалення стелли
5. Чудо Юдо / 24 лютого 2014, 11:39
2. New York пише:
«Скажи пожалуста, якого фіга Патріот і не тільки повинні прибирати за вандалами?»

Що ж, після нападу Німеччини нашим дідам відбудовувати країну не варто було, нехай би німці приходили і відбудовували? (я не порівнюю тих хто Стеллу звалив із загарбниками, я просто навожу приклад).
Кому валяти, а кому відбудовувати...
6. Гість / 24 лютого 2014, 11:40
1. кобелячанин пише:
«Оце справа оце діло. Хочу побачити там Патріота і не тільки...»


Я х@єю з вашої логіки! Якісь суки нагадили, а тепер ідіть за ними прибирайте! Бо як роз@уячити - вони герої, а хоча б прибрати за собою - звиняйте, не геройське це діло!
Кобелячани!Оце і є ваше світле майбутнє, землячки: бандерлоги будуть срать і кричатимуть про "хероям слава", а ви будете вилизувать їхнє гавно! Так беріть на віжки попа з ванею і тягніть, хай прибирають! Хто рушить, той нехай і прибирає!
А свідомим прибиральникам для повноти картини слід і в марківського попа вдома срач хоч трохи підгребти, бо в побудованому "тупими совками" і наданому зайді з "бендерщини" домі, ваш очільник так засрався, що може застрягти копитом та впасти і зламати роги!
P.S.Список оксюморонів новітньої україни повниться: "мирні протестувальники з коктейлями Молотова", "герої-бандерівці", а тепер іще "вандали -будівники"!
7. Патріот / 24 лютого 2014, 11:59
5. Чудо Юдо пише:
«Що ж, після нападу Німеччини нашим дідам відбудовувати країну не варто було, нехай би німці приходили і відбудовували? (я не порівнюю тих хто Стеллу звалив із загарбниками, я просто навожу приклад).
Кому валяти, а кому відбудовувати...»


Ти, синок, з історією не дружиш чи з головою? Німців наші діди (СЛАВА ВОЇНАМ_ПЕРЕМОЖЦЯМ)- мій дід!!!, а твій,не знаю, може в схроні сидів чи служив поліцаєм -так от радянські воїни порвали фашуг, як Тузик шапку, стягли з німчури контрибуцію і ті що залишились полонені німці і недобиті бандерівці відбудовували нашу країну! Всі суки, що до нас попали - відбудовували, спокутуючи свої мерзенні гріхи! І не рівняй тодішніх переможців із собою,нинішнім, ти не маєш на це анінайменшого морального права!
Так от, тоді коли бандерівський сморід вивітриться з моєї батьківщини, тоді я чи мої діти і будемо вигрібати руїну.
8. Гість / 24 лютого 2014, 14:49
Моя особиста думка така, що Терновий і Кулічковський - це вже неврівноважені люди і тулити їх до героїв не слід, бо їздити на майдан- це одне, а створювати навколо себе руїни -це інше. Те, що вони зробили із Стеллою - це далеко не правильно. А найцікавіше, що прибирали сьогодні за них інші люди, яким не байдуже зовнішній вигляд нашого міста. Я думаю, що треба запропонувати Терновому нехай тепер дає гроші на нову Стеллу, наприклад присвячену небесній сотні майдану. Дорогі Кобелячани не займайтесь вандалізмом!!!
І до речі, що за ненависть до бендеровців, от вам і одна країна. Чи ви думає, що ви кращі за них. Вони такі самі люди, як ми з вами. Ці люди нехай деколи дуже радикальні, але завдяки їх кількості - вистояв Майдан.І замість того, щоб бубніти собі під ніс, хто кращий, а хто гірший, нехай кожен подумає, що можна тепер зробити для свого міста!!!
Хочеться друзі побажати нам, дійсно єдиної України, справидливої і вільної, бо ми одна нація!!!
9. Чудо Юдо / 24 лютого 2014, 16:53
Патріоте, ну то підіть до тих, хто учора цю Стеллу поваляв і стягніть з них контрибуцію. А то всі "не прибирайте! Нехай ті хто валяв прибирають!" дружно написали і все. І чекаємо поки хтось інший винуватців заставить, а Стелла нехай лежить собі. З місяць чи два.
А ще я бачу тут цілу купу ярих і злих, які тут рубашки рвуть на собі у коментарях. А де ж ви учора були? Ніхто не зупинив тих телепнів коли вони пам’ятники валили. А тепер ці, що прибирають таке як вже і крайніми стали, так чи що?

А якщо у людей немає сил заставити винуватців відповісти, то нехай хоча б просто запам’ятовують їх пики та їх дєянія, бо ж скоро ці люди будуть розповідати вам, як вони вам люблять і як вони у "танках горіли" за вас. А ви тихенько крізь зуби пошліть їх у дупу, ото буде чудова відповідь. Бо є борці свободу, а є холуї, які уже після перемоги вилазять з нір, щоб поваляти пам’ятники, типу, дивіться, як я стараюся за революцію. Ну а ще є третя категорія: просто хворенькі на голову.
10. New York / 24 лютого 2014, 17:43
9. Чудо Юдо пише:
«А де ж ви учора були? Ніхто не зупинив тих телепнів коли вони пам’ятники валили.»

Того, хто посмєє їм вознікать, нречуть тітушкою і ворогом народу ))
5. Чудо Юдо пише:
«я не порівнюю тих хто Стеллу звалив із загарбниками»

Боїшся, що тебе тітушкою визнають? )))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації