Спортивний лютий

3-6 лютого в Шостці Сумської області пройшов Чемпіонат України з міні-футболу серед юнаків 1999 р. н. Участь взяли 10 команд. Команда Кобеляцької ДЮСШ «Сокіл» (тренер О. Жук) у своїй підгрупі зіграла 3:3 з командою «Колос»(Запоріжжя), виграла 4:3 у ДЮСШ міста Конотоп, поступилася — 3:5 господарям змагань і 3:7 — команді «ЛТК» міста Луганськ. Набравши 4 очки, вони посіли в групі 4 місце, що в підсумку змагань стало 7-8 місцем. Тренер команди висловлює щиру подяку в організації поїздки на змагання директору ВП «Кобеляцький цукровий завод» П. Перхайлу.

4 лютого на спортивній базі Кобеляцької ДЮСШ відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів. Участь взяли 6 колективів. 1 місце посіла команда Кобеляцького НВК №1 (учитель Р. Гузченко, директор Я. Постольник), 2 місце — Білицька ЗОШ №1 (учитель Ю. Комлєв, дитектор О. Іванченко), 3 місце — Бутенківська ЗОШ ( учитель В. Дрига, директор Г. Журавель). Кращими гравцями стали Каріна Дядюра (Кобеляцький НВК №1), Анна Потабенко (Білицька ЗОШ №1), Іра Демидова (Бутенківська ЗОШ).

5 лютого змагались юнаки ЗОШ І-ІІІ ступенів. Участь взяли 8 колективів. Команди були розділені на 2 підгрупи, а потім грали стикові зустрічі. 1 місце здобув колектив Кобеляцької ЗОШ №2 (учитель О. Золотухін, директор С. Ніколенко), 2 місце — аграрний ліцей(учитель В. Крайник), 3 місце — Іванівська ЗОШ(учитель К. Дейнека, директор В. Кішінський). Кращими гравцями визнано Максима Тютюнника (Іванівська ЗОШ), Миколу Пащенка (аграрний ліцей), Дмитра Чорного (Кобеляцька ЗОШ №2).

7 лютого в Нових Санжарах пройшли зональні обласні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат у залік обласної Спартакіади школярів. Наші дівчата поступились господарям змагань (представляли район Кобеляцький НВК №1, учитель Р. Гузченко). Юнаки Кобеляцької ЗОШ №2 (учитель О. Золотухін) виграли в господарів і вийшли до фінальної частини, яка відбудеться у Полтаві.

11 лютого в Кременчуці відбувся відкритий турнір із футзалу серед команд дівчат 1999 р. н., присвячений 25-ій річниці виведення військ із республіки Афганістан. Змагалось чотири команди: «Пустовійтове» (Глобинський район), СК «Шарада» (Кременчуцький район), «Ніка» (Полтава) та «Лідер» (Кобеляки). Змагання проходили за коловою системою. Першу гру наші дівчата виграли 4:2 у команди «Ніка», другу — 3:1 у команди СК «Шарада», третю — 4:2 у дівчат із «Пустовійтового». Набравши 9 очок, наші футзалістки посіли 1 місце, 2 місце — «Ніка», 3 місце — СК «Шарада». Команди призери були нагороджені кубками, грамотами, а кращі гравці — подарунками. Бомбардиром змагань стала Заміра Стовпа.

Автор: Руслан Сабіров, директор ДЮСШ

28 лютого 2014, 10:46 | Кобеляки | Спорт і здоров'я