«Урожай» у драматичній боротьбі перемагає «Червоні Квіти»

Матч між командами з Мідянівки та Червоних Квітів претендує на звання головного у звітному турі.

Крім поєдинку між згаданими командами, потрібно виділити й деякі інші матчі. Так, незмінні фаворити змагань, футболісти з Дрижиної Греблі, напевне, розсердившись на себе і суперників за не надто успішний старт у цьогорічному чемпіонаті, буквально «винесли» команду із Підгори з рахунком 7:1.

Продовжує тішити своїх шанувальників білицький «Сокіл». Дуже молода, але амбітна команда здобула чергову впевнену перемогу. Цього разу жертвою «соколят» стали спортсмени з Шенгурів.

Матч між лідерами чемпіонату відбувся у Червоних Квітах. Подивитися на гру земляків із мідянівським «Урожаєм» прийшли близько півсотні глядачів. І вони не пошкодували за втраченим часом. Гра почалася, як кажуть, «без розвідки». Обидві команди вирішили зіграти в атакувальній манері. У мідянівців було чимало моментів для того, аби забити гол, але фортуна від них відвернулася. Натомість господарі поля блискуче скористалися своїми шансами в контратаках. Відкрив рахунок у матчі Михайло Білокінь. А через деякий час квітяни забили й свій другий гол. І на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Червоних Квітів».

У другому таймі мідянівцям нарешті вдалося налагодити реалізацію гольових моментів. І їх гравець Володимир Вовченко після подачі кутового головою забиває м’яча у сітку воріт суперників. А через кілька хвилин гарна двоходівка вдається Валентину Ломакову і Олександру Калитці. Граючи в «пас», вони розривають захист суперника і Валентин навішує м’яча прямо на голову Олегу Галагану. 2:2 — і все починається спочатку.

У середині тайму господарі знову виходять уперед. Але й це не знічує футболістів «Урожаю». Потужним ударом із-за меж карного майданчика Віталій Пищита вчергове зрівнює рахунок. А на 83‑ій хвилині Олег Галаган уперше в матчі виводить «Урожай» вперед. Його гол став у грі останнім. 4:3 — вольова перемога футболістів із Мідянівки.