Вхід | Реєстрація

Мобілки повертаються: кажуть, що 99 відсотків

Якщо у вас вкрали мобільний телефон, то не баріться і скоріше звертайтеся з відповідною заявою до правоохоронців.
«На сьогодні міліція має всі необхідні технічні засоби для того, щоб знайти та повернути вкрадений телефон», — стверджує начальник Центру зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв.
— Слід зауважити, що сьогодні викрадення мобільних телефонів, сумочок, або ж інших подібних речей, відбуваються в місцях масового скупчення людей, — говорить Юрій Васильович. — Правоохоронці мають всю необхідну сучасну техніку, завдяки якій ми знаходимо і злодія, і телефон. Тож можу сказати, що 99% викрадених телефонів повертаються власникам. А отой один процент нерозкриття подібних злочинів існує через те, що зловмисник розбиває або викидає мобільний телефон розуміючи, що не зможе його використати.
Після того, як ми спіймали злочинця, мобільний телефон повертається власникові після рішення суду. До цього телефон знаходиться у слідчого як головний речовий доказ. Можливо, саме цей факт завдає людям деякого дискомфорту, але власник повинен розуміти, що так потрібно. На сьогодні варіантів використання вкраденого телефону немає.
Єдина проблема в тому, що далеко не всі люди звертаються до міліції і повідомляють про те, що їх пограбували. Люди вважають, що це безрезультатно. Але громадяни повинні розуміти: якщо злочинець залишається непокараним, він крастиме й надалі, бо злочин породжує злочин. Вірите чи не вірите ви в міліцію, але все одно звертайтеся і потім, побачивши результати нашої роботи, зможете оцінити наші дії. Ми працюємо для людей.
У нас є телефон довіри — 51-77-57. За цим телефоном люди можуть дзвонити і повідомляти про відомі їм факти скоєння злочинів або ж про місця знаходження злочинців. Вся інформація на телефоні, вивчається, і якщо є реальні факти скоєння злочинів, міліція вступає в роботу без затримки, а справа перебуває на особистому контролі керівництва ГУ МВС України в Полтавській області. Звертатися потрібно, адже коли не буде звернення, то не буде і реакції. І хотів би додати, що міліція нікого не саджає! Часто трапляється, що підсудний виходить із зали суду, а люди кажуть, що це міліція його відпустила! Це неправда, бо ми готуємо доказову базу, а остаточне рішення приймає тільки суд.

Сергій ДЗЕХ, «Полтавщина»

Автор: Сергій ДЗЕХ, www.poltava.pl.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації