Вже вийшли 5 та 6 диски телепроекту «Це моя історія, Полтава»
5-й, ювілейний диск телепроекту «Це моя історія. Полтава» - це своєрідний підсумок 2-річної роботи творчої команди телестудії «Місто».
Презентація 5-ї та 6-ї частин телепроекту «Це моя історія. Полтава» пройшла у приміщенні національного технічного університету не випадково. Тут є мультимедійна аудиторія, яка як ніяка інша підходить для таких презентацій, а в одній із програм автор проекту Вячеслав Джиган розповідав про історію цього вищого навчального закладу. Вже більше двох років на телеканалі «Місто» полтавці мають змогу дивитися програму «Це моя історія. Полтава» та знайомитися із цікавими історичними об'єктами нашого міста. Свого часу виникла ідея ці відеорозповіді об'єднувати в групи та випускати на дисках. Такий задум виявився надзвичайно вдалим, підтвердження чому - надзвичайний попит на кожну серію дисків серед полтавців. Наразі диски з телепроектом «Це моя історія. Полтава» є обов'язковим іміджевим подарунком членам іноземних делегацій. Рік, що минув, ознаменувався для Полтави відзначенням 300-річчя Полтавської битви. Автор ще раніше розкрив всі відомі та багато невідомих сторінок цієї історичної події. А на 5-му диску - розповідь про музей історії Полтавської битви у двох частинах. Серед відеорозповідей - і наукова спадщина природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету, й історія полтавської міліції. До 5-го диску увійшло і кілька розповідей про храми Полтавщини. Однак 6-та частина телепроекту - спецвипуск - зібрав у собі розповіді виключно про храми Полтавської землі: церкви, монастирі, собори. Нові диски мають DVD-формат та загальний хронометраж 50-60 хвилин. Начальник відділу туризму міського управління культутри Віталій Павлов на презентації зазначив: такого проекту не має жодний обласний центр України та висловив сподівання на подальшу співпрацю з телевізійною студією «Місто». Необхідність продовження проекту розуміє і сам автор Вячеслав Джиган.
Вячеслав Джиган, журналіст телестудії «Місто»:
- Ці відео розраховані не на науковців, не на краєзнавців, а на звичайних глядачів, які мають знати історію, які мають поважати своє минуле, щоб жити краще в майбутньому.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном