«Реал Мадрид», переодягайтесь, ми вас упізнали

У суботу 2­-го серпня стартувало друге коло чемпіонату та першості Кобеляцького ВФСТ «Колос» з футболу. Після провального першого, у якому команда з Красного не змогла набрати бодай очка, друге для цього колективу розпочалося кардинально по іншому.

У цій зустрічі красняни приймали «Динамо». Нічого не передрікало того, що відвертий аутсайдер «Красна» переграє доволі солідний і майстерний колектив міліціонерів. Сталося, не як гадалося.

Гра розпочалася з контролю м’яча кобелячанами. Господарі побудували гру від оборони, ставлячи акцент на стрімкі контратаки. І вже на 17­й хвилині сталася перша несподіванка. Краснянський Кріштіано Роналдо, тобто, Олег Грубий відкрив рахунок, вдало пробивши зі штрафного. Через кілька хвилин Олег зробив дубль, замкнувши стрімку контратаку. «Динамівці» намагалися створювати моменти, але в той день у них не виходило нічого. Навіть, Євген Безуглий, підсиливши атаку «динамівців», не зміг із партнерами створити гол.

«Красна» ж навпаки виглядала, не як завжди. Красняни демонстрували просто дива контратакувальної гри, немов це грає «Реал Мадрид», а не аутсайдер першої ліги. Так після тотального домінування «динамівців» знову вдало у контратаку вибігли господарі. Відзначився Ярослав Тітаренко. Уже за звичним сценарієм найкрасивіший гол зустрічі забив Віктор Овчаренко. Протягнувши на шаленій швидкості круглого з центра поля, Віктор поцілив прямо в «дев’ятку». Після такого спринтерського проходу ловиш себе на думці, що Віктор — Гарет Бейл «Красної». На цьому перший тайм закінчився.

Не опустивши рук, у другій частині гості намагалися розмочити рахунок. Вони на початку тайму навіть заробили пенальті. Але не їхній тоді був день і 11­метровий невдало пробив Олександр Логвіненко. Після цього на полі спостерігалася рівна гра, тільки «Красна» забивала, а «Динамо» ні. Навіть у десятьох, без свого лідера Олега Грубого, який був вилучений, красняни змогли забити ще двічі. Дублем відзначився Олег Шкранко. За звичкою, після стрімкої контратаки.

У підсумку перемога краснян — 6:0. Зігравши на нуль у обороні, «Красна» вдало діяла попереду, у стилі «Реал Мадриду». Просто не віриться, що команда, яка наскільки невдало виглядала в першому колі, так успішно почала друге. Треба пильніше придивитися, можливо, це була не «Красна», а іспанський гранд.

У інших матчах зафіксовані такі результати. І ліга: «Лан» (Шенгури) — «Дашківка» 0:0, «Кірове» — «Прапор» (Підгора) 3:4, «Сокіл» (Білики) — «Червоні Квіти» 0:4, «Іванівка» — «Урожай» (Мідянівка) 1:5, «Локомотив» (Бутенки) ­ «Дрижина» (Дрижина Гребля) 1:3.

ІІ ліга: «Дніпро» (Світлогорське) — «Котовське» 2:3, «Василівка» — «Маяк» (Орлик) 2:0, «Стріла» (Сухинівка) — «Спартак» (Рибалки) 1:1, «Оріль» (Канави) — «Добробут» (Озера) 3:1.