Вхід | Реєстрація

Нардеп витер пляму на сорочці Лелюка в Раді держпрапором України

Нардеп витер пляму на сорочці Лелюка в Раді держпрапором України

Колишній гендиректор харківського ДП Завод імені Малишева, нардеп (позафракційний) Віталій Немилостивий прямо в залі засідань ВР 14 серпня витер пляму на сорочці колишнього голови Держрезерву і власника «Полтавагаз», депутата-мільйонера Олексія Лелюка державним прапором України.

Відповідні фото виклав у мережу фотожурналіст Влад Содель.

Як повідомлялося, на засіданні Ради 14 серпня народні депутати більшістю голосів у першому читанні підтримали урядовий законопроект № 4359а Про очищення влади. Відповідне рішення підтримали 252 парламентарія, при необхідному мінімумі в 226 голосів. Згідно з пояснювальною запискою до документа, законопроектом запроваджується проведення перевірок при вирішенні питання про можливе призначення громадян на посади в органах влади, а також для тих, що перебувають на державних посадах.


Автор: «Корреспондент.net»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
18 серпня 2014, 15:25 | Полтавщина | Політика


1. Бувалий / 18 серпня 2014, 20:09
Піпєц... Люди за прапор гинуть, а ці тварюки ним соплі витирають. От би це фото -- та на бігборди.
2. Чудо Юдо / 19 серпня 2014, 09:22
О, так це ж той чувак, який всю "революційну зиму" десь переховувався і на очі не показувався, в лютому нинішній голова Новосанжарської РДА в його портрет багнюкою кидався: Посилання на exo.in.ua а уже у червні за руку з ним вітався і мило посміхався: Посилання на exo.in.ua


Так, такі точно на прапори срать хотіли. Вони вішали свою портрети понад дорогами і вішатимуть. А піпл хаватиме :)
3. traktorist / 19 серпня 2014, 10:55
Да,законтачений тепер Паршевлюк після червневих рукопожатій,це факт!
4. Гістьн / 19 серпня 2014, 12:16
Лелюк худло,анонюга полтавський!!
5. Срав ни / 19 серпня 2014, 14:14
6. Чудо Юдо / 19 серпня 2014, 15:04
5.митько
«А за гривню той,що з косою,йому ще й зтанцює гопака у вишиванці.На Донбас свободівець!»

Згадав я Паршевлюка на його голову - тепер хтось дуже на нього злий і про Лелюка забув :)
7. шофер / 21 серпня 2014, 19:34
знову провтикав підпис