Вхід | Реєстрація

Дмитро Кулічковський обіцяє поставити Леніна на місце

Дмитро Кулічковський обіцяє поставити Леніна на місце

Але це станеться лише в тому разі, коли Кобеляцька міська рада не дасть йому дозволу на будівництво пам’ятника Небесній сотні. Із таким своєрідним ультиматумом Дмитро Кулічковський виступив кілька днів тому.

Нагадаємо, що в лютому 2014-го року Дмитро Романович був одним із ініціаторів та учасників акції зі знесення бюста Леніна, котрий стояв у центрі Кобеляк. За кілька днів до того депутати міськради так і не зважились прийняти якесь рішення щодо долі пам’ятника вождю світового пролетаріату. І тоді долю Леніна вирішили стихійно. Група громадян, у тому числі і Дмитро Кулічковський, знесли бюст із постаменту, протягли його по вулиці Касьяна і розбили перед дверима районної ради. А через кілька хвилин жертвою борців із тоталітаризмом стала і Стела пам’яті героїв-комсомольців.

Ця акція викликала неоднозначну реакцію серед жителів Кобеляк. Дуже багато людей у соцмережах написали, що вважають повалення пам’ятників актом вандалізму. Безумовно, знайшлися й такі, хто підтримав ідею знесення символів радянського минулого.

Через деякий час Дмитро Кулічковський пообіцяв спорудити на місці, де колись височів Ленін, пам’ятник героям Небесної сотні. Після цього настало інформаційне затишшя.

І ось воно порушене. Ньюсмейкером вчергове став Дмитро Кулічковський. Він звернувся до виконкому депутатів міськради з проханням надати йому дозвіл на початок будівництва нового пам’ятника і каплички. Подав Дмитро Кулічковський і проект. Але йому ввічливо відмовили. Тоді Кулічковський через ЗМІ зробив таку заяву: «Якщо влада міста і депутати не дозволять мені збудувати капличку, я зобов’язуюсь повернути Леніна на місце. Нехай лише віддадуть камінь із постаменту. Бюст Леніна у мене є. Я його принесу прямо на сесію. Нехай депутати визначаються, хто їм ближчий, — Ленін чи Небесна сотня».

Прокоментувати заяву Дмитра Романовича ми попрохали секретаря Кобеляцької міськради Сергія Галушка. Сергій Станіславович підтвердив, що Кулічковський подавав відповідне звернення. І те, що йому відмовили.

Секретар міськради пояснив: «Дмитро Романович написав звернення. Його розглянули. На виконкомі Кулічковський подав проект. Судячи з креслення, він запропонував міськраді встановити в центрі Кобеляк звичайний поклінний хрест. Така пропозиція підтримки не знайшла та була одноголосно відхилена. Ми всі з повагою та шаною ставимося до людей, які загинули в Києві під час революційних подій. Але вважаємо, що хрести мають стояти на цвинтарях або на території культових споруд, тобто, церков. До речі, у місті є пам’ятник знак у вигляді хреста. Він ушановує жертв голодомору і знаходиться на території цвинтаря».

Щодо обіцянки Дмитра Кулічковського про повернення Леніна, Галушко пояснив: «Дмитро Романович має право на заяви. Але не буде священик із Марківки вирішувати: коли, де і що встановлювати в Кобеляках. Це — не його, а міськради компетенція».

Крім того, відповідаючи на одне із запитань, які задавав міській владі священик, секретар повідомив, що камінь із постаменту, на якому стояв бюст Леніна, знаходиться на зберіганні в міській сервісній службі. А от куди поділась чавунна плита із стели, чиновник пояснити не зміг. Лише сказав: «Камінь та інші залишки стели вивозили волонтери. Напевно, вони все це й утилізували». Зважаючи на заяву Кулічковського та реакцію міської влади, невдовзі ми можемо очікувати перформансу під назвою «Священик повертає депутатам Леніна».


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО з регіону»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
19 вересня 2014, 11:52 | Кобеляки | Цікаве


1. не за баром / 19 вересня 2014, 13:44
куличковского в цемент и на пъедестал вместо ленина
2. Мама / 19 вересня 2014, 15:09
Кулічковський Д.Р., схаменися. Ти ж священник, то й лікуй людські душі. Годі тобі піаритися та лізти в політику. Твої дії призвели до агресії, злоби, жертв. Молись за прощення гріхів своїх та інших, що порушили заповіді Божі. Я не сужу ближнього, але й мовчати далі не буду.
3. Кривда / 20 вересня 2014, 22:13
То не Кулічковському треба ставити памятник Леніна на місце а Терновому який як той дурень тягнув та розбивав його для пропіаритися.Тепер Терновий не при ділах Як тягати за петельки Кучеренка для піару будь-ласка а тепер Кучеренко класний пацан
4. митько / 20 вересня 2014, 22:23
Романовичу,потрібно вже б знайти себе.Ви хто,священник,політик,фермер,ловелас,шоумен?Чомусь спали на думку слова одного шанованованого міліціонера:"Фарисей".Він,напевне,мав рацію.Слава Ісусу!
5. мирний / 21 вересня 2014, 08:32
А я на боці Кулічковського! Молодець! Він і хороший солдат в минулому, і спаситиель християнських душ (ну як вміє-так і робить), і активний громадський діяч і патріот, врешті решт!!! А ті, хто тут пише-сидять "по кущах і лають" всіх і вся. А що ви зробили, люди "добрі"??? Я за капличку! І соромно повинно бути С.Галушці, що таким зневажливим тоном відповідає на побудову хреста! Духовність потрібно піднімати! В західних селах хрести по дорозі через двір побудовані! Може й тому західняки були першими і на майдані, і добровольцями в АТО??? Подумайте Станіславе...
6. митько / 21 вересня 2014, 13:59
Як уміє...так і робить.Уявіть,коли всі так робитимуть!!!Не думаючи про наслідки.Уявіть,він завтра у Вашому дворі надумає,щось валяти чи будувати.Він,що основний.Якщо такий крутий,хай на Донбасі візьме приход!!!Де що будувати в місті є уповноважені люди.Романович-понтовило...Прикривається сутаною і патріотизмом,ганьбить звання священника.Простий народ десятою дорогою обходить його церкву.Дорога до церкви заросла бур’яном,всі прихожани відвернулись.Висвятивсь за хабарі.Той міліціянт,його ледве не задавив за незнання церковних азів.Західняки були першими,де добрі гроші вони і їхали.Їх патріотизм я теж поважаю,там інший менталітет.Проїджаючи мимо каплички добра половина хреститься,в нас-все по іншому.Романович в душі не західняк,він пристосуванець.На виборах він технічний кандидат від Лелюка.Скрізь шукає вигоду для себе,не для Вас,ні для мене.Яка користь громаді,державі від його діяльності,можливо,краще нічого не робити.Нагадив,прибирали інші.На Хрест нациганив,а СЛАВУ хоче присвоїти собі.Касьян лишив капличку для міста і не піарився. Слава Україні!!!
7. Мешканець Я / 21 вересня 2014, 19:22
Попику! Став на місце Леніна! І охороняй! Може люди й не забудуть, то хоть БОГ тебе помилує! А тим хто тебе наставив на цей шлях у себе в капличці відведи місце для свічок! Як будеш робти реставрацію Леніну то напиши народ тобі допоможе!
8. домашній / 21 вересня 2014, 21:37
Ні, народ не буде допомагати ставити леніна на місце! Його давно потрібно було скинути! Він-це темне минуле нашої країни! Правильно, що його розтрощили! Я за капличку!!!
9. Мешканець Я / 21 вересня 2014, 22:27
Домашній! А що по Вашому світле майбутьне? Війна, загиблі діти? Розвалена Україна? І жовто-блакитні огорожі та інше?
10. Кирило / 22 вересня 2014, 20:04
Не судіть і не судимі будете. Любіть і любиимі будете. Не воюйте і в мирі житимете.
11. Мешканець Я / 23 вересня 2014, 23:12
11.Кирило
«Не судіть і не судимі будете. Любіть і любиимі будете. Не воюйте і в мирі житимете. »

Хай кожен так скаже!!!
12. домашній / 24 вересня 2014, 21:08
( для МЕШКАНЕЦЬ Я)
У моєму розумінні про світле майбутнє місця пам’ятникам тоталітарного режиму комуністів точно немає!!!
13. домашній / 24 вересня 2014, 21:15
(для МИТЬКО)
Шановний , Митько! Ви засуджуєте дії священника (єдиного в Кобеляках, що відноситься до Київського патріархату, а іншим несете пожертви, що направляються Путіну на озброєння), а хто ви такий, щоб вказувати і йому, і іншим??? Ваші слова пронизані "совєтчинною"! Ганьба!!!
14. Чудо Юдо / 25 вересня 2014, 20:48
Популярність Кулічковського набирає обертів!
Хто дивився фільм цього року випуску «Посвященный», той неодмінно мав би помітити, як на одному із кадрів, які показують головному герою фільму, засвітився наш одіозний батюшка.
Ось цей кадр із фільму (у моїй версії це було на 1:04:52, у іншій версії дещо раніше):
Посилання на i63.fastpic.ru

Так що скоро марківського священника позвуть в Голлівуд, глядіть. А ви тут всякими поганими словами його називаєте... :)
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації