Чомусь здається, що тема виборів, як і «мутної» війни на Донбасі, уже набридла читачам «ЕХО», як, зрештою, і більшості українцям. А тому — кількома рядками про сумне. Спочатку планував дати землякам кілька порад щодо того, як не помилитися з вибором. А потім вчасно згадав про гарний вислів: «Поради дають тоді, коли їх питають». І це правильно. Єдине, що скажу: не розчаровуйтесь у виборах і кандидатах. Ідеалу там немає і не може бути. Ви ж не балотуєтесь? Ні? Значить ідеального кандидата немає. Ідіть у політику і тоді отримаєте найкращого, найрозумнішого і найпоряднішого обранця у нардепи, а то й Президенти.
А зараз — про інше. Про важливіше і довговічніше за будь-які вибори, тим більше — війну.
Потрібна ваша допомога. У вівторок на ґанок їдальні аграрного ліцею, що в Кобеляках, підкинули картонну коробку. А в ній — шестеро кошенят. Вони вже достатньо великі, щоб обійтися без своєї мами, але навряд чи виживуть без людської допомоги. Працівниці їдальні, безумовно, нагодували котиків. Та не зможуть робити це постійно. А тому оголосили про пошук добровільних і відповідальних господарів для п’яти кошенят. Одну тварину вже забрав добрий чоловік.
Є ще інша можливість виявити свою здатність співчувати і безкорисливо допомагати. У цьому разі навіть робити нічого не потрібно. Достатньо лише дати дієву і випробувану досвідом пораду.
На околиці Кобеляк є невеличкий ставочок, котрий має неофіційну назву пеемковський. Зовсім недавно водойма була досить глибокою і повноводною. Там навіть риба водилася. Та днями до редакції надійшов тривожний сигнал. Житель Кобеляк Валерій Самарський розповів, що ставок перетворився у маленьку калюжу. А в ній залишаються в очікуванні неминучої загибелі тисячі, якщо не десятки тисяч мальків. Їх потрібно врятувати. На місце вже виїжджав Юрій Срібний, який постійно опікується проблемами збереження довкілля. Він теж виявив бажання долучитися до порятунку малька риби. Прагнуть попрацювати на благо природи і працівники редакції. Але…
Виявилося, що ніхто не знає, як це зробити. Проблема в тому, що до змілілої калюжі важко дістатися. Вона оточена шаром мулу у 1-1,5 метра. А борсатись у ньому — небезпечно. Саме тому природолюби звертаються до людей із досвідом: допоможіть порадою, як дістатися до тієї нещасної риби і врятувати її. Радити можна за номером (097)903-92-67. Інші види допомоги теж вітаються.