Вхід | Реєстрація

Правоохоронці Кременчука затримали інтернет-шахрая

Правоохоронці Кременчука затримали інтернет-шахрая

До правоохоронців Кременчука почали надходити заяви від ошуканих в мережі Інтернет громадян. Співробітники сектору боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Кременчуцького міського відділу провели ряд оперативних заходів, спрямованих на розкриття цього виду злочину.

В результаті проведеної роботи був затриманий 34-річний кременчужанин, який протягом останніх двох місяців ошукував мешканців Кременчука та інших міст. Зловмисник мав чимале кримінальне минуле – близько восьми років відбув в місцях позбавлення волі за скоєння крадіжок та шахрайств. Чоловік розміщував оголошення з продажу неіснуючих товарів. Покупець за умовами продажу перераховував певну частку за товар. В подальшому зловмисник виманював решту грошей за товар, а потім безслідно зникав.

Наразі триває досудове розслідування за ознаками частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), за що законодавством передбачене покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Недотримання умов купівлі товарів через мережу Інтернет, зокрема при продажі товарів на Інтернет-дошках оголошень та Інтернет-аукціонах.

Найпоширенішими видами шахрайства є купівля товарів, розміщених на дошках оголошень, в Інтернет-магазинах, на Інтернет-аукціонах, так би мовити, по системі скидок чи у передсвяткові дні, за системою передоплати коштів за замовлений товар. Все це дає умови для шахраїв не дотриматись угоди покупки. Кількість таких випадків зростає з кожним днем. Попередженням даного виду шахрайства є проведення розрахунку тільки після того, як ви отримаєте товар і впевнитесь, що замовлений вами товар відповідає вашому бажанню й якості.

 

 

ПОРАДИ:

• використовувати тільки відомі Інтернет-магазини й Інтернет-аукціони, які мають певну репутацію;

• використовувати ресурси, якими користувалися ваші знайомі, родичі, які отримали замовлений товар і у них немає скарг на отриманий товар;

• використовувати тільки ті Інтернет-ресурси, які використовують платіжні картки, а не електронні гаманці. Особу набагато важче ідентифікувати за розрахунковим рахунком платіжної картки, ніж за номером електронного гаманця;

• використовуйте для отримання й оплати замовленого товару послугу накладного платежу.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Суспільство
1. шофер / 22 жовтня 2014, 19:52
..... Особу набагато важче ідентифікувати за розрахунковим рахунком платіжної картки...
Навпаки - простіше. Бо навіть у одному реченні два різних ствердження на одне питання виходить.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
Читайте також
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації