Про Нові Санжари на сторінках «Вікіпедії»

Про Нові Санжари на сторінках «Вікіпедії»

Днями до нашої редакції завітали представники МГО «Сокіл», щоб поділитися новою інформацією.

Наприкінці листопада учасники новосанжарської молодіжної громадської організації «Сокіл» на чергових зборах вирішили оновити інформацію про Нові Санжари, яка представлена у електронній енциклопедії «Вікіпедія».

Спільно із працівниками Новосанжарської районної бібліотеки активісти почали збирати та перевіряти інформацію про історію селища.

— Ми пішли в бібліотеку шукати матеріал. І нам дуже допомогла у цьому Тамара Паттієва, — сказав Сергій Вісич, учасник МГО «Сокіл».

— А як же ви отримали доступ, щоб змінити інформацію в електронній енциклопедії?

— Я просто зареєструвався у Вікіпедії, — сказав Сергій, — а потім ходив по Нових Санжарах із фотоапаратом і робив знімки для історії.

До речі, за словами «соколят», зареєструватися у Вікіпедії і доповнити вже існуючу інформацію може кожен бажаючий (хоча ми не перевіряли).

— А що ж там було раніше і що тепер, після оновлення?

— До цього часу там було дуже мало інформації, мабуть,взята років 15 назад, дуже стара. І було дуже мало фотографій. З’явилося ще декілька версій про історію виникнення Нових Санжар та самої назви селища, а також про походження річки Ворскла. Ми доповнили і цією інформацією. Також мало хто знає, що на місці, де зараз пожежна частина, була фортеця, яка захищала поселення від набігів ворогів. А ще ми додали фотографії з пам’ятниками, які є у Нових Санжарах. Тож заходьте, дивіться та читайте, — завершив Сергій.

За словами молодих активістів, оновлення інформації про селище не завершене. З часом у мережі з’являтиметься все більше фотографій та новин (забутих старих і свіжих) про Нові Санжари.


Автор: Юрій УГОРЕЦЬ, «ЕХО з регіону


10 грудня 2014, 10:03 | Нові Cанжари | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації