«Лан» продовжує переслідувати лідера

На вихідних пройшов ІV тур чемпіонату першої ліги і V,VI тур першості другої ліги з міні­футболу Кобеляцької ВФСТ «Колос».

Цікавий матч продемонстрували представники першої ліги: шенгурівський «Лан» і орлівський «Маяк». Команда з Орлика, не здобувши ще жодного залікового пункту в першій лізі, особливо налаштовувалася на гру. Навіть перед матчем представник «Маяка» натякав головному судді Роману Горбенку, що вони приїхали лише за перемогою. Із перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що він не жартував. Гравці «Маяка» віддано виклалися по­максимуму в кожному моменті. Але, забігаючи наперед, скажу, перемогти їм так і не вдалося. Гра була «відкрита». На гострі випади шенгурівців Дмитра Михайленка і Олександра Логвіненка «Маяк» відповідав небезпечними вистрілами Юрія Гармаша. Маючи велику кількість моментів, жодна з команд не спромоглася забити в першому таймі. Друга половина гри розпочалася за тим же сценарієм. Доки Михайло Шарівський не відкрив рахунок. Забивши гол, шенгуряни заграли з більшою впевненістю, що й принесло свій урожай. «Маяк», навпаки, у другому таймі «здувся» і почав допускатися непоправних помилок. Так «Лан» забив ще п’ять «сухих» голів і виграв із рахунком 6:0. Ця перемога дозволяє шенгурянам переслідувати лідера у боротьбі за золоті нагороди чемпіонату.

«Гелаксі­Вет» на характері перемагає «Вільховатку»

У другій лізі точиться не менш запекліша боротьба, ніж у першій. Однією з найяскравіших ігор стало протистояння між «Гелаксі­Вет» і «Вільховаткою». Початок зустрічі був рівний. Ніхто з уболівальників не міг виділити фаворита. Вільховатські футболісти створювали багато небезпечних моментів, але з реалізацією атак у цієї команди того дня були великі проблеми. Ще «Гелаксі» потрібно завдячувати відмінній грі свого голкіпера Олександра Дядюка, який неодноразово рятував ворота. Рахунок відкрив Микола Марченко, забивши із розіграшу кутового — 1:0. Ще до перерви «Вільховатка» зрівняла результат — 1:1. Та й початок другого тайму теж був за вільховатськими футболістами. Вони створили таку кількість моментів, що могли забивати і не один, і не два голи. Та в підсумку жоден м'яч не закотився у ворота кобелячан. Натомість, спортсмени з Вільховатки пропустили доволі банальні і прості голи. Знову команду «Гелаксі» вивів уперед удар Миколи Марченка, цього разу із розіграшу аута — 2:1. І фінальну крапку поставив капітан Андрій Гречаний, забивши кулю між ноги воротарю — 3:1. «Гелаксі» виборює перемогу за нічийної гри. Хочеться відзначити, що в команди Сергія Челідзе із морально­вольовими якостями все гаразд. Адже не вперше вони переграють на характері досить непростих суперників.

У інших матчах були зафіксовані такі результати. І ліга: «Сокіл» — «Іванівка» 4:3, «Центнер» — «Василівка» 4:1, «Молодь» — «Проц­Енерго» 1:3, «Червоні Квіти» — «Буцики» 2:3, «Колос» — «Маленькі Сови» 1:4. ІІ ліга: «Дніпро» — «Лан­2» 1:7, «Дніпро» — «Лідер 2» 1:2, «Водник» — «Ворскла» 5:2, «Дашківка» — «Жуки» 3:3, «Дашківка» — «Ветеран» 6:1, «Колос» — «Стріла» 3:2, «Колос» — «Лідер­1» 5:4, «Дрижина» — «Лотос» 1:2, «Сокіл­98» — «Аматори» 12:3, «Озера» — «Ветеран» 2:0, «Озера» — «Лан­2» +:­, «Легіон» — «Ворскла» перенесена, «Легіон» — «Лотос» 7:2, «Оріль» — «Стріла» 1:6, «Оріль» —  «Лідер­1» 3:2, «Лідер­2» — «Гелаксі­Вет» перенесена, «Дрижина» — «Урожай» +:­, «Сокіл­98» — «Жуки» 4:2.