Вхід | Реєстрація

"Якби в лікарні виявили якісь порушення, то Супруненко вже давно сидів би!"

Цієї п’ятниці відбулась чергова сесія Кобеляцької районної ради. Найбільш дискусійне питання, яке розглядали депутати — це повторне призначення Івана Супруненка на посаду головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ та продовження з ним контракту.
Сесія має розпочатись о 10 годині ранку. Незадовго до цього часу перед входом до зали засідань збираються співробітники Кобеляцької ЦРЛ. Частина з них заходить всередину. Інші продовжують стояти по обидва боки коридору. Цікавимось метою їхнього зібрання. Одна з медиків говорить: "Ми прийшли частиною колективу підтримати нашого головного лікаря. Хочемо, щоб депутати залишили його працювати й надалі керівником районної лікарні".
Перед початком сесії голова районної ради Василь Мирошнеченко звертається до лікарів з проханням повернутися на свої робочі місця.
— Ваші пацієнти не повинні страждати, — каже він. — Зараз вони без медичного обслуговування. Залиште своїх представників та йдіть на роботу. Інакше я буду змушений перенести сесію.
Частина співробітників лікарні таки покидають сесійну залу та виходять до коридору. Проте приміщення райдержадміністрації не полишають.
— Таки я бачу, що в нас люди — для медиків, а не медики — для людей, — коментує ці дії Мирошнеченко. І повторює своє прохання ще раз.
Самі ж лікарі стоять на своєму і запевняють, що свої робочі місця не покидали. А прийшли у вільний від роботи час.
— У нас працює чотири зміни, — кажуть вони. — І сюди прийшла одна з таких змін. Тому лікарня не залишилась без медичного обслуговування.
Зрештою, сесія розпочинається. Питання, яке стосувалося Івана Супруненка звучало так: "Затвердження розпорядження голови районної ради "Про звільнення головного лікаря Кобеляцького району" (у зв’язку з закінченням дії контракту) та "Про призначення виконуючим обов’язки головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ Івана Супруненка". Наступне питання було вже "Про призначення головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ".
Першим з місця бере слово Володимир Білоусько. І говорить, що посада головного лікаря має бути призначена на конкурсній основі. Мовляв, потрібно дати можливість іншим претендентам подати свої заявки. Тому, на його думку, це питання варто зняти з порядку денного.
— Так, думаю, навіть при Сталіні було б два-три кандидати, — зазначає з місця Микола Антонов. — А тут нам представили лише одну кандидатуру.
Володимир Струк підтримує своїх колег.
— В Україні зовсім нещодавно призначили нового Міністра охорони здоров'я, губернатора області немає, голова Кобеляцької РДА написав заяву на звільнення. Система охорони здоров'я на порозі реформування. Зараз ми не можемо призначати головного лікаря. Нехай, коли у нас буде новий голова РДА, він і пропонує кандидатури людей з якими йому буде комфортно працювати. Новий керівник скаже своє слово, — каже депутат.
Зрештою, народні обранці вирішують не ставати на пропозицію Володимира Білоуська та не знімати це питання з порядку денного. І більшою кількістю голосів залишають Івана Супруненка на посаді виконуючого обов’язки головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ. А наступне питання "Про призначення головного лікаря" було вже більш дискусійним. Спершу, самого Івана Супруненка прохають вийти до трибуни та розповісти про подальший розвиток медицини в районі, якщо його таки призначать на цю посаду.
— Опоненти робили мені зауваження, що я пенсійного віку, — каже Супруненко, — Та не це основне. А головне — справи, які робляться в лікарні. До речі, за період мого керування у Кобеляцькій ЦРЛ відбулось чимало позитивного. Для прикладу, з'явився сучасний цифровий рентген-апарат, якого наша лікарня ніколи в житті не мала. Це стало можливим завдяки моїм зв’язкам у Міністерстві.
— Зараз у лікарні зламався єдиний в районі рентген-апарат, який необхідний в стоматології, — говорить з зали Володимир Білоусько. — То чому ж ви не скористаєтесь своїми зв’язками і не відремонтуєте його?
— На ремонт потрібно 40 тисяч. І з новим Міністром охорони здоров'я я поки що не знайомий, — відповідає на це Супруненко. І продовжує. — Протягом останнього часу в лікарні було безліч перевірок: і з Міністерства, і з СБУ. Та ось висновок по цих перевірках (демонструє аркуш паперу – ред.) Немає жодного порушення. І якби в лікарні виявили якісь порушення, то Супруненко вже давно сидів би!
Далі народні обранці починають дискутувати з приводу кандидатури Івана Супруненка на посаду головного лікаря. Дехто стає на його бік, а хтось — наводить аргументи проти. Через деякий час до зали засідань заходять співробітники районної лікарні. Слова деяких виступаючих, які говорять не на користь Івана Івановича, вони зустрічають вигуками: "Ганьба!" Потім промову на захист свого керівника виголошують і самі лікарі.
За декілька хвилин з-поміж натовпу з'являється молодий чоловік у кросівках та спортивних штанях. Він представляється "небайдужим громадянином" і прохає надати йому слово. Депутати дозволяють. Молодик виходить до трибуни, представляється, говорить, що приїхав з Карлівки і на підвищених тонах починає розповідати, що (цитуємо - ред.): "Колишні комуністи не повинні бути на керівних посадах" і "якою занедбаною нині є Кобеляцька районна лікарня". Більшість присутніх депутатів обурює виступ немісцевого чоловіка.
— Ви хто, взагалі, такий? Чого сюди приїхали і скільки вам за це заплатили? — запитує одна з депутатів.
Зрештою, "громадянину" забороняють продовжувати свій виступ і він покидає залу засідань. Після маже двогодинного обговорення, народні обранці вирішують перейти до голосування. Яке, до речі, також зайнято чимало часу. Адже члени лічильної комісії ніяк не могли зійтись на підрахунку голосів. Хтось називав цифру 22, а декому здавалось, що проголосували 29 депутатів. Тому в цей процес втручається і решта народних обранців. Проте спільно у них взагалі нічого не виходить. Час від часу від присутніх лунають пропозиції переобрати лічильну комісію, провести таємне або ж поіменне голосування. У залі досить шумно. Депутати знову і знову піднімають руки. Дехто зривається з місця та намагається самостійно порахувати голоси.
Та крапку в цьому процесі ставить Василь Мирошнеченко. Він оголошує рішення з цього питання не прийнятим та вирішує перенести його розгляд на наступну сесію. Це неабияк обурює працівників лікарні.
— Приймайте рішення, — знервовано вигукують вони. — Ми звідси нікуди не підемо! Хочете, сюди ТСН приїде зараз?
Та майже половина депутатів ігнорують ці заклики, встають і починають виходити з зали. Сесію закривають, так і не розглянувши ще декілька актуальних для життєдіяльності району питань.


Автор: Дарія СРІБНА


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
13 грудня 2014, 09:59 | Кобеляки | Суспільство


1. льоша / 14 грудня 2014, 20:01
Пам’ятаю,як в 2000році Іван Іванович на моє зауваження,Пряхіну визивав з нарядом міліції.Вів себе,як ЦАР.Казав,все у мене схвачено,що захочу,те і зроблю.Взяточниця(дит.кімн.міл.-і наряд,абсурд)на пенсії,а Супрун-був ЦАР,НИМ І ЛИШАЄТЬСЯ ДО СМЕРТІ.РАБІВ ЗІГНАВ,а Ви Козельщина?Тут не болото,а нужником пре,Білики відпочивають.Невже немає молоді,чи амбіційних лікарів? В Бутенках є Бондаренко,воїн-інтернаціоналіст,чим не кандидатура?Взяток не бере,господар,Петра Олексійовича особисто знає,але скромний і рабів за собою не ганяє стадом.А якщо завгоспа,то і Варнавський згодиться.Для чого Майдан стояв,щоб Супрун зв’язки шукав?А 40тисяч,сам би за день з хворих зібрав!!!
2. гость1111 / 14 грудня 2014, 20:57
згоден завтором!!! АЛЕ ЯКОСЬ НЕ В№ЯЖУТЬСЯ СЛОВА (Для чого Майдан стояв,щоб Супрун зв’язки шукав?) і його ж протиріччя (Взяток не бере,господар,Петра Олексійовича особисто знає,але скромний) -що- оп1ять вертаємося до кумів сватів знайомих...здається- що майдан таки стояв для ЗНАЙОМИХ КУМІВ СВАТІВ.....
3. льоша / 14 грудня 2014, 21:10
Знає,але не використовує зв’язки.А Супрун преться,бо знає,що наступний склад райради не проголосує за пристосуванця,ще і Костоправа в своєму кабінеті.Ганьба.
4. Читач / 14 грудня 2014, 21:16
2.гость1111
«здається- що майдан таки стояв для ЗНАЙОМИХ КУМІВ СВАТІВ.....»


А ти що, тільки проснувся? А ше Майдан стояв для "американців" тіпа з Брайтон Біч.
5. Читач / 14 грудня 2014, 21:31
майдан стояв, щоб Кондратьєва до влади дорвалась, траххату купила, Антонову посаду Ваня не дав( джіп є, межигіря будує, селян дурить)до психозу себе доводить, Свобода від нього відхрестилась. слухайте іх далі!
6. льоша / 14 грудня 2014, 21:32
А Іван Іванович за Яника,якь стояль дак и стоять будеть и на Антимайдане буль и стада рабов посилаль и в партиях правильных состояль.Читайте,завидуйте,он от Яника не отрёкся.Супрун главнее всех главных!!!СЛАВА УКРАИНЕ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
7. льоша / 14 грудня 2014, 21:34
ТСН приїхав,сам Коломойський розпорядився.
8. Виборець / 14 грудня 2014, 21:56
Капец! аби совість була в наших депутатів, то дітей поміняли в АТО, а не копійками відкупились і тисячу разів про це сказали. ПОЗОР. А Коломійчиха на антимайдан людей посилала. сама позувала на фото. а тепер правильна стала. корону приміряє...ГАНЬБА.
9. кобелячанка / 14 грудня 2014, 22:30
Подивіться сесію райради на сайті однокласники ( там 45 хвилин із обговоренням) то Вам зовсім "тошно" стане від наших обранців.
10. новатор / 14 грудня 2014, 22:31
кому цікавий початок сесії Посилання на www.youtube.com
11. петерс / 14 грудня 2014, 23:48
Микола Антонов вдягнув свої весільні спортивні штани на сесію райради,це вже прогрес!Скоро певно навчиться користуватися ложкою і виделкою.А якщо серйозно-то дико і огидно дивитися на злих селюків депутатів...
12. глядач / 15 грудня 2014, 07:19
О.Боже, частині депутатів треба до психіатра (явні ознаки захворювання).
13. Читач / 15 грудня 2014, 09:04
12.глядач
«О.Боже, частині депутатів треба до психіатра (явні ознаки захворювання).»


Вот именно. Але іронія долі... призначають кого...?
І Шкарбан добрий мовчить що народ не здравий.
14. Читач / 15 грудня 2014, 09:14
Подивився сесію. Ну блін дають. На закид про пенсійний вік Супрененку треба було сказати що той вік вже підвищили а згодом ще підвищать і так дивись і допрацює до 80 років у рамках закону. А він почав рівняти себе до Іващенка.
15. Стьопа / 15 грудня 2014, 13:21
Господи, уберіть уже із сесійної зали оту Ясинську ! Руки вона Супруненкові цілує !! Знає, мабуть, чого... Сама ж узурпувала посаду в БТІ, то сцить, що і її уберуть. Правильно, молоді немає де працювати, а стариків не викуриш. І цікаво. Як синхронно частина депутатів-бютівців голосує із регіоналами...
16. льоша / 15 грудня 2014, 19:27
Ясинська і Грисенко-це Юліне болото,доки їх будуть годувати Норка і Васильович-футболіст.Ці ворюги крадуть весь общак штабу,ганьблять партію.Гнати їх,дармоїдів.Маразм,цілувати руки.А голосують синхронно,бо разом бюджет деребанять.Думають до ста років керувати.
17. Правда / 15 грудня 2014, 20:23
Маю зуб на Івана але кращого пока що не має Антонов хоче свого халуя туди Хватить уже на КХП встромили тепер КХП смокче лапу а все ж було гаразд Як керує Терновий і його Антонови ми вже побачили Хватить................
18. народ1111 / 15 грудня 2014, 21:42
при чім тут Іван- не бачу в його діях-руках ніякого криміналу-на погралося дитя в чиновника...
19. кобелячанка / 15 грудня 2014, 22:01
18.народ1111
«при чім тут Іван- не бачу в його діях-руках ніякого криміналу-на погралося дитя в чиновника..»

Так чого ж він "погодив" Супруненка на головного лікаря, мабуть пообіцяли посаду паталогоанатома.
20. народ1111 / 15 грудня 2014, 22:05
на яку монету ця посада вані--кажуть же погралося дитя-чим би не бавилося якби не плакало..
21. кобелячанка / 15 грудня 2014, 22:38
20.народ1111
«на яку монету ця посада вані--кажуть же погралося дитя-чим би не бавилося якби не плакало..»

Так золото можна добувати різними шляхами.
22. льоша / 16 грудня 2014, 21:45
Чи знає Супрун напам’ять слова українського славня?Нехай вчить,Мурку ж усі знали.
23. петерс / 16 грудня 2014, 22:04
Досить,огидних промов на лікаря!Супруненко нормально працює і далі працюватиме.Всім псевдо революціонерам,що не встигли на майдан хочу сказати,що не треба займатися полюванням на відьом,покричете і досить-осіннє загостреннє параної скоро мине.
24. 123 гість / 17 грудня 2014, 00:41
15.Стьопа
«Господи, уберіть уже із сесійної зали оту Ясинську ! Руки вона Супруненкові цілує !! Знає, мабуть, чого...»


Звичайно знає, вони всі там знають, у половини депутатів оформлені групи інвалідності (хоча на них "пахати" можна), у тієї ж Ясинської, та й за Грисенко з сім"єю, бой-френд позаботілся....
25. глядач / 17 грудня 2014, 07:22
Соромно за вас земляки. Зайнялись пустослів*ям, а чому мільонерам типу Дриги, Норки не купити ренгенапарат? Для них це копійки.
26. Галя / 17 грудня 2014, 09:56
24.123 гість
«Звичайно знає, вони всі там знають, у половини депутатів оформлені групи інвалідності (хоча на них "пахати" можна), у тієї ж Ясинської, та й за Грисенко з сім"єю, бой-френд позаботілся....»


Та й у бойфренда ж група... А кінь ще який... А справжні інваліди бойфренду повинні заплатити 5 тис. грн., щоб оформити групу.Провірена інформація. І вообще. Чому районна рада не організує підвозку на роботу працюючих депутатів-інвалідів? Купили б якусь Газельку, та й погнали : центральна розвозка Ясинської, Супруненка, Рафальського і т.д...
27. Галя / 17 грудня 2014, 10:13
25.глядач
«Соромно за вас земляки. Зайнялись пустослів*ям, а чому мільонерам типу Дриги, Норки не купити ренгенапарат? Для них це копійки. »


Причому тут Норка, Дрига ? Вони і так, слава Богу, допомагають людям. А Супруненко менший мільонер ? А Таранушич? Мабуть не один мільон за Бєлгранкорм положив. А Ясинська? Скільки років дерибанила партію та людей дурила? Та там їх половина багатіїв. Не треба на трудягах-аграріях постійно вискакувати.
28. ніна / 17 грудня 2014, 15:39
Прочитавши Колос моєму обуренню не має меж, хай уже Пузиниха із шкури лізе за Супруна, так ще і Вані факти потрібні, а той факт що озвучив Білоусько за ренген для стоматології хіба не підходить чи хай людям на ощуп всі зуби повиривають (менше їстимуть та розмовдятимуть)?
29. Читач2 / 17 грудня 2014, 16:36
А в Нових Санжарах депутати вболівають за район: вони продовжили контракт головному лікарю (до речі, теж пенсіонерці) і спокійно працюють, а нас доштормить до того, що й району не стане.
30. Таміла / 17 грудня 2014, 17:50
Респект Терновому, позор Мирошнеченку, який служить Кондратьєвій (режисер сесіі), а не громаді.
31. Читач / 17 грудня 2014, 17:58
29. Читач2
«а нас доштормить до того, що й району не стане.»


Ітину глаголеш. Дурням кинули отвлекуху, як курям червяка вони і скубуться а головного не бачать.
32. Справедливість / 17 грудня 2014, 19:29
василий овсиенко
19:13
Дивився виступ Йосипа Островського и склалась думка , що цей виступ готувала його дружина.Які це мстливі люди !Був період , коли Йосипа Островського призначали виконувати обовязки головного лікаря і цьому подружжю дуже сподобалось керувати лікарнею , що після відновлення І І Супруненка на роботі , не хотілось іти з посади. Адже коли в швидких не було пального на виїзд до хворих , Йосипа Володимировича службовим транспортом возили на роботу , снідати , обідати і вечеряти.Після поновлення Супруненка на роботі , дружина островського , яка працювала педіатром і знала про відсутність в райлікарні лікарів цього напряму , демонстративно подала заяву на звільнення , сподіваючись , що Супруненко не підпише , а той взяв та й підписав. А Йосип Іолодимирович за півтора року до пенсійного віку став інвалідом і пішов на пенсію.А тепер появилось здоровя і став депутатом , якого ніхто не обирав , бо це було партійне призначення , Ну а тепер от він не ьачить Супруненка головним лікарем.Просто така собі помста.Негарно , Йосипе Володимировичу. Вам треба вже йти і з депутатів.
33. льоша / 17 грудня 2014, 20:34
Чи є правдою інформація,що рентген для ЦРЛ куплять Супрун, Грисенко і Сердюк за власні кошти.А Ясинська Ніна пообіцяла забезпечити пальним "швидку допомогу" на весь 2015рік і теж власним коштом.Молодці!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!
34. ЧитачХ / 17 грудня 2014, 20:58
Оце стаття розворушила людей !!!
Тепер чекайте такого компромату на дуже-дуже багатьох чиновників, медиків і депутатів, якого раніше й не снилося.
Ой, довідаємося багато нового й сенсаційного!
Ой пожалкують багато - і "старі", і "нові", і"молодь",і"пенсіонери" за те, що чинили зло, за те, що не були людьми!
Завтра в райлікарні будуть збори колективу, так що буде ще сильний спалах незадоволення.
Пишіть і кажіть правду, не сормтеся і не бійтеся!
Нехай їдять те, що заслужили.
35. ніна / 17 грудня 2014, 21:11
32.Справедливість
« Адже коли в швидких не було пального на виїзд до хворих , Йосипа Володимировича службовим транспортом возили на роботу , снідати , обідати і вечеряти.»

А зараз, що є зайві кошти на пальне, що Супруненко їздить так само на службовій машині, чи в нього не має інвалідності, а машини сімейної медицини взагалі вигнав із гаражів лікарні (перебувають у гаражах районної ради), а педіатрів у районі вже мабуть 10 років не має, і коли захворіє дитина то всі батьки їдуть у Полтаву, Кременчук, Дніпропетровськ і т.д., бо в нас одна пенсіонерка Ісаєнчиха, яку до дітей і санітаркою не варто підпускати.
36. ніка / 17 грудня 2014, 21:23
34.ЧитачХ
«Завтра в райлікарні будуть збори колективу»

так аби і це зняли та виклали в інтернет, щоб люди бачили і знали хто є хто.
37. ЧитачХ / 17 грудня 2014, 21:36
Кажуть, що І.Філоненко вже "гострить" перо, чекайте мабуть як мінімум на дуже гостру передову, чи статтю.
Та й О.Решетило таку колючу-у-у статтю в "Колосі" написав. А з відео він уже приловчився добряче, тому в інтернет напевно викладе обов’язково.
Люди ще багато взнають "хто" є "хто" - не дрімайте і самі долучайтесь!
38. ЧитачУ / 17 грудня 2014, 21:56
Да,ось на відео видно: Гловиха так хвилювалась захищаючи Супруна, що ляпнула ніби-то вона прийшла на Верховну Раду.
Занесло? А строє з себе, що вона найрозумніша
Це не те, що з дуру даремно гнобити лікарів, медсестер і санітарок та ходити старістю й хизуватись собою, як мала дитина.
Чим там вже хизуватися, скоро тирса сипатиметься.................
39. ЧитачZ / 17 грудня 2014, 22:06
26.Галя
« А справжні інваліди бойфренду повинні заплатити 5 тис. грн., щоб оформити групу.Провірена інформація. »

Хіба оце таки скіляки дере? Один, чи ділиться? А не подавиться? Може то не зовсім перевірена інформація? І чий же то бой-френд такий бідовий?
40. народ1111 / 17 грудня 2014, 22:11
ПРОПОЗИЦІЯ (поки що)--всі-хто став ДЕПУТАТОМ--повинні пройти перевірку у ПСИХІАТОРА а то що виходить --на засіданнях райради на сесіях ДЕПУТАТИ горланять обливають один одного брудом матюками-- і ще після всього цього приймають якісь РІШЕННЯ---ТА їх не тощо виконувати(ці рішення потрібно в судовому порядку відміняти- як такі що були прийняті БОЛЬНИМИ людьми...

P.S. і зобов1язати на засідання-сесії-приходити в строгому костюмі (бо в нас і в тапочках-підштаниках-спортивних костюмах-кросівках)--ВИ ж взірець для простого ЛЮДУ-- ТА ПОКИ ЩО ВИ ЯК СТАДО БАРАНІВ.....
41. Дульсінея / 17 грудня 2014, 22:23
26.Галя
«А кінь ще який..»

На сесії райради там коні кажеться ще ретивіші. Нестеренко з Павлівки вірно сказав ВИ ЩО-ЛЮДОЇДИ?
Цікаво, чи хоть хто-небудь вірить що ці рисаки принесуть нам правду і справедливість?
42. Справедливість / 17 грудня 2014, 22:30
Посилання на www.youtube.com Про яку справедливість може йти мова, коли "правильний" Островський тримає руку Журавля, аби той не голосував? Думайте кого вибирати-на носі вибори.
43. колхознік / 17 грудня 2014, 22:51
Журавель(гриша гармоніст)вліз у школу діректором,катлети їсть дєтськи,їздить на бензіні державнім,благодаря тому,що ссучений.Руки должен цилувати ніні і свєті.Він у них був і є шнирьом.Тоже сидить на шиї Дриги і Норки.Для чого ті їх у списках держать,лучше уписали якусь доярку чи шофера.Гнати халявщиків із списків партійних,а бо хай за місто платять,як у ВР.
44. Читач / 17 грудня 2014, 22:58
40.народ1111
«ПРОПОЗИЦІЯ (поки що)--всі-хто став ДЕПУТАТОМ--повинні пройти перевірку у ПСИХІАТОРА а то що виходить --на засіданнях»


Треба до того як балотуватися пройти перевірку. Це повинно бути в закон внесено і для всіх рівнів. Але нікого це не турбує з елнкторату. Електорат більше цікавить недоторканість і інша фігня. А це не вірно. Керувати авто потрібна медкомісія а країною ні.
45. Люся / 18 грудня 2014, 08:45
Візьміть камінь і киньте, якщо ви безгрішний! Зараз всі ладні закидати на недоліки медиків, а вникнути в їх роботу, розібратися чому так відбувається, хто винен і чи взагалі це вина Супруненка чи системи, в якій ми живемо? Та чи зламаємо ми цю систему в Україні якщо почнемо з Супруненка?
46. Читач / 18 грудня 2014, 12:23
45.Люся
«Та чи зламаємо ми цю систему в Україні якщо почнемо з Супруненка?»


Отож. А лікарі не причетні до "побудови" системи? Одиниці розуміють що відбувається. А що вже говорити про пересічних.
47. Бусел / 18 грудня 2014, 13:13
46.Читач
«Отож. А лікарі не причетні до "побудови" системи? Одиниці розуміють що відбувається. А що вже говорити про пересічних»

Нельзя играть в шахматы с человеком, пришедшим на игру в боксерских перчатках.
Аппелировать к логике людям, уже не способным трезво мыслить, тем более нелепо.(с) Лукьяненко
48. Читач / 18 грудня 2014, 14:48
47.Бусел
«Аппелировать к логике людям, уже не способным трезво мыслить, тем более нелепо.(с) Лукьяненко»


А хто ж тоді українців вилікує, якщо і лікарі такі? Да уж...
49. ніка / 18 грудня 2014, 15:25
Прочитавши коментарі стає зрозумілим, що в нас у Кобеляках так як і в Україні, Таранушича зняли, а вся його банда осталася, а Вані хватило сміливості тільки пам’ятники зруйнувати а не все кобеляцьке болото.
50. Бусел / 18 грудня 2014, 16:06
48.Читач
«А хто ж тоді українців вилікує, якщо і лікарі такі? Да уж.»

Ты слишком лестно думаешь о врачах. Притом, что они так же подвержены индуцированному психозу.

А хто/що украинцев вилікує? - голод, холод, война истребит некоторую часть. Затем солнечная активность индуцирует что-то другое (ну,знаешь, как в один год саранчи много, в другой - луговый мэтэлык итп). Так и пройдет с Божьей помощью...
51. Бусел / 18 грудня 2014, 16:09
49.ніка
«а Вані хватило сміливості тільки пам’ятники зруйнувати а не все кобеляцьке болото.»

Вы в том смысле, что ещё осталось много от ненавистного совецького режыму - дороги там, больницы, школы...? Так не пэпэймайтесь из-за того, что Ваня не успел - оно й само доламается
52. Бусел / 18 грудня 2014, 16:09
49.ніка
«а Вані хватило сміливості тільки пам’ятники зруйнувати а не все кобеляцьке болото.»

Вы в том смысле, что ещё осталось много от ненавистного совецького режыму - дороги там, больницы, школы...? Так не пэпэймайтесь из-за того, что Ваня не успел - оно й само доламается
53. Читач / 18 грудня 2014, 16:22
50.Бусел
«Так и пройдет с Божьей помощью..»


Так у них же и бог - Царь иудейский
54. ніка / 18 грудня 2014, 16:58
51.Бусел
«Вы в том смысле, что ещё осталось много от ненавистного совецького режыму - дороги там, больницы, школы...? Так не пэпэймайтесь из-за того, что Ваня не успел - оно й само доламается»

Я маю наувазі те, що як були при владі самі пенсіонери та "інваліди" прибічники ПР так і осталися, а Вані не хватило сміливості їх "почистити" ( до втечі Яника також не було фактів про золотий унітаз), а що до "совецького режиму" вгамуйтеся врешті в росії теж капіталізм, а не комунізм, якщо хочете туди - їдьте, не має коштів на квиток напишить ми скинемся.
55. селянка / 18 грудня 2014, 17:11
43.колхознік
«Журавель(гриша гармоніст)вліз у школу діректором,катлети їсть дєтськи,їздить на бензіні державнім,благодаря тому,що ссучений.»

Так він ще й б"ядство у Бутенківській школі розвів діти не перервах не до уроків готуються, а обговорюють походеньки свого директора який вліз та розвалив чужу сімью, куди тільки дивиться райрада та районо, ГАНЬБА, чого він зможе навчити наших дітей та внуків,в чарку заглядати та на все село плясати і на чужих молодиць поглядати?
56. Бусел / 18 грудня 2014, 17:58
54.ніка
« в росії теж капіталізм, а не комунізм, якщо хочете туди - їдьте, не має коштів на квиток напишить ми скинемся.»

Шо ж вы тупорылые всё к россии отсылаете? От россии вам в жопе свербит? Ты хоть было в той россии? Или в европе? Так я тоже могу сказать, хотите как европе - так 3,14здуйте туда, могу на квыток подкинуть, якщо коштив нэмае
57. укроп / 18 грудня 2014, 21:52
Одна організація в районі де збережені робочі місця ,де не скорочені ліжка ,де лікарня має статус районної ,так ні, давайте її розвалимо ,бо нею керує комусь неугодний Просунення.Чиновники хочуть показати ,що вони когось люструють ,так ви не з тих почали.Коли болить звертаємось до лікарів ,але на жаль ,добро дуже швидко забувається ,така напевно ,людська сутність.Чому не люструють Коваь ,яка брала участь у закритті сільських шкіл, Коломієць ,яка відправляла своїх працівників на антимайдан?А чи в самих рай раді та міськ раді пройшла люстрація?
58. укроп / 18 грудня 2014, 21:55
Одна організація в районі де збережені робочі місця ,де не скорочені ліжка ,де лікарня має статус районної ,так ні, давайте її розвалимо ,бо нею керує комусь неугодний Супруненко.Чиновники хочуть показати ,що вони когось люструють ,так ви не з тих почали.Коли болить звертаємось до лікарів ,але на жаль ,добро дуже швидко забувається ,така напевно ,людська сутність.Чому не люструють Коваль ,яка брала участь у закритті сільських шкіл, Коломієць ,яка відправляла своїх працівників на антимайдан?А чи в самих рай раді та міськ раді пройшла люстрація?
59. ніка / 18 грудня 2014, 22:13
56.Бусел
« Ты хоть было в той россии?»

Можливо ви й воно, а ми молодь якій жити в цій країні та ростити своїх дітей, а тобі дятлу пора свій дзьоб закрити та вже піти на відпочинок, пенцію військову ж одержуєш.
60. Читач / 19 грудня 2014, 07:07
59.ніка
«Можливо ви й воно, а ми молодь якій жити в цій країні та ростити своїх дітей»


Чому ж тоді ви не головою думаєте? Чому ловитнсь так дешево на намальовану для вас ілюзію? В голові вавка?
61. Читач / 19 грудня 2014, 07:32
50.Бусел
«Ты слишком лестно думаешь о врачах. Притом, что они так же подвержены индуцированному психозу.
А хто/що украинцев вилікує? - голод, холод, война истребит некоторую часть.»


Просто не хочеться вірить що все так невиліковно і що тільки такий вихід. Живем же в 21 столітті (по новому ісчіслєнію) а лише деградуємо. То й думав що лікарі повинні б помітити що відбувається. Щось запропонувати. Може треба якісь жовто-блакитні чи звездно полосаті каструлі на голови вдівати щоб індуцированого психозу не виникало. Це ж їхня сфера діяльності. У них є міністерство, інститути, вони їздять на підвищення кваліфікації, чому ж питань не задають, якщо самі не знають? Вони ж за це зарплату отримують хоч і не велику.
62. Галя / 19 грудня 2014, 08:33
39.ЧитачZ
«Хіба оце таки скіляки дере? Один, чи ділиться? А не подавиться? Може то не зовсім перевірена інформація? І чий же то бой-френд такий бідовий?»

Інформація перевірена.Жінка із забитого села розповідала. А чий бойфренд - ну ви як діти малі... Хто у нас групами командує ?
63. Галя / 19 грудня 2014, 08:38
33.льоша
«Чи є правдою інформація,що рентген для ЦРЛ куплять Супрун, Грисенко і Сердюк за власні кошти.А Ясинська Ніна пообіцяла забезпечити пальним "швидку допомогу" на весь 2015рік і теж власним коштом.Молодці!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!»

Ага,куплять. В обидві жмені. Може Сердюк і купить. А Ясинська із Грисенчихою за копійку зубами наждачний круг остановлять... Горобця в полі заганяють.
64. Читач / 19 грудня 2014, 09:19
Цікаві разсуждєнія щодо рентген апарату і коштів на медицину. А от на убой українців кошти знаходять і на базарі і фермери перерахували майже пів мільйона. Ану скільки б це було апаратів чи скільки ліків. Ні, краще на убой. А ті хто і розуміє не може відмовити бо загальний психоз.
65. Мама / 19 грудня 2014, 09:43

64.Читач
«А от на убой українців кошти знаходять і на базарі і фермери перерахували майже пів мільйона. Ану скільки б це було апаратів чи скільки ліків. Ні, краще на убой. А ті хто і розуміє не може відмовити бо загальний психоз.»

Крім цього збирають із зарплати. Хто відмовиться потрапляють під загальний психоз. У нас на роботі один чоловік не здав бо зарплата мала і діти малі, так його начальство запресувало а потом і вигнали з роботи. от і попробуй вслух сказати свою думку якщо вона не така як загальний психоз.
66. Читач / 19 грудня 2014, 10:56
65.Мама
«Крім цього збирають із зарплати. Хто відмовиться потрапляють під загальний психоз. У нас на роботі один чоловік не здав бо зарплата мала і діти малі, так його начальство запресувало а потом і вигнали з роботи»


А як же "Разом нас багато...!!!". Я розумію складність, але требе дурням хоч підпільно пояснювати. Дивись колись і прорве. "Молчаливое согласие, его никто не видит и не слышит, но оно решает все" говорив товарищ Сталін. Але у нас такого согласія не має. І доки його не буде так і буде, так і лохотронитимуть.
67. Читач / 19 грудня 2014, 11:06
65.Мама
«от і попробуй вслух сказати свою думку якщо вона не така як загальний психоз.»


Забув. Оце що така демократія, свобола слова, і євроцінності? Це дурним майдаунам треба пояснювати. З нас вже вся нормальна Європа сміється бо чудово все розуміють там. От і вийде, що патріоти так звані бідкаються що їх москалі ображали меншовартістю, а тепер \ європейці рахуватимуть взагалі дурнями.
68. Чудо Юдо / 19 грудня 2014, 12:07
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
65.Мама
«Крім цього збирають із зарплати. Хто відмовиться потрапляють під загальний психоз. У нас на роботі один чоловік не здав бо зарплата мала і діти малі, так його начальство запресувало а потом і вигнали з роботи.»

На який біс працювати на такій їбанутій роботі з такими їбанутими начальниками, якщо вже на те пішло? Чи мазахістські потребності невдоволені? І де це із зарплати збирають, у якій установі? цікаво, де такі мазахісти працюють.


Читач, тобі таки добре платять, бо засрав уже своєю пропагандою кожну новину, рекорди б’єш! добре стараєшся, скоро одного тебе читати у коментах залишиться. Я думав тільки боти уміють так спамити, виявляється і люди бувають такими ж стараними.
69. Читач / 19 грудня 2014, 13:18
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
68.Чудо Юдо
«На який біс працювати на такій їбанутій роботі з такими їбанутими начальниками, якщо вже на те пішло? »


А як більше ніде, а їсти хочеться?

68.Чудо Юдо
«Читач, тобі таки добре платять, бо засрав уже своєю пропагандою кожну новину, рекорди б’єш! добре стараєшся»


Так і ви старайтесь. Чого ж ви? Тільки майданити розумні? І хто б мені платив, що Путін? То тільки такі як ти за обамині чи еврейські печенюшки і свої ілюзії протанцювали Україну а я вважаю себе просто патріотом і пишу за даром.
70. кук / 19 грудня 2014, 13:48
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Відколи це долбоєбізм називають даром?
71. ніка / 19 грудня 2014, 13:49
69.Читач
«Так і ви старайтесь. Чого ж ви? Тільки майданити розумні? І хто б мені платив, що Путін? То тільки такі як ти за обамині чи еврейські печенюшки і свої ілюзії протанцювали Україну а я вважаю себе просто патріотом і пишу за даром. »

Точно сидиш на пенсії по інвалідності, кошти є,то й сидиш цілодобово в неті, а якби ти дійсно був патріотом то не паплюжив би Україну та українців та не возвеличував рашку та радянський союз.
72. Чудо Юдо / 19 грудня 2014, 14:55
69.Читач
«Так і ви старайтесь. Чого ж ви?»

«Ми» тут уже кілька років і позиція моя одна завжди була. а Ви, шановний, вискочили нізвідки у розписуєте який Коломойський поганий і які бандити Донбасу хороші.
Коломойський козел, ок, я не проти. То розкажіть, як ви з ним збираєтеся боротися. Але чим це виправдовує дії Донбаських бандформувань, які вирішили, що вони у праві убивати інших людей і захоплювати владу за допомогою автоматів? Давайте таких поощряти і завтра такі ж бандюгани почнуть у Вашу хату ломитися, та Вас звідти викидати, бо вони там республіку надумали робити. І тоді уже на євреїв не скинеш.

Війна, сподіваюся, скоро закінчиться. "Новоросія" виявилася мертвонародженою, плани імперіалістів провалилися - півроку слали на Донбас найманців і просто шизонутих ідеєю "руського міра" пачками, викинули мільярди на озброєння та техніку, а "віз і нині там". А воювати воно ж дорого. Уже самі на переговори викликаються, бо автоматом все рівно нічого не добилися.
Так що думаю війна скоро закінчиться. Чи полегшає від цього Україні - не знаю, але відмазки владі уже не буде.
73. Дід Мороз / 19 грудня 2014, 20:54
67.Читач
« Це дурним майдаунам треба пояснювати. »

Натрапив в "Однокласниках"на цікаву пісню:
"Потолок ледяной, дверь скрипучая.
В Украине зима зло....чая,
Газа нет, света нет, всюду иней,
Только скачет хохол, синий-синий."
Що ви писатимете в січні-лютому, коли буде мінус 30.
Шукатимете винних серед Супруненка, Мирошниченка, Ясинської, Грисенко........А в мерзлій землі могили важко копати. На Майдан. Хероям СЛАВА!!!!!!!
74. Просто Вася / 19 грудня 2014, 21:13
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
73.Дід Мороз
«Натрапив в "Однокласниках"на цікаву пісню:»

Скоро автори цієї пісеньки, кацапи, самі скакати сині-сині будуть.
Устроїли вайнушкі, думали найкрутіші, тепер самі в жопі, рубль ось-ось рекорд гривні поб"є
75. Дід Мороз / 19 грудня 2014, 21:25

Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
76. Снігурка / 19 грудня 2014, 21:34

Скоро автори цієї пісеньки, кацапи, самі скакати сині-сині будуть.
Дрова заготовив????
77. traktorist / 19 грудня 2014, 21:51
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику

72.Чудо Юдо
«Так що думаю війна скоро закінчиться. Чи полегшає від цього Україні - не знаю, але відмазки владі уже не буде.»

Не буде війни,знайдеться інша відмазка,і нікуди не дінешся,хіба головою об стіну йобнешся,шо ти їм зробиш.І буде народ ждати поки з"явиться новий месія(можливо в особі барбоса-януковича,який обтруситься та збере нову банду) і поведе на убой людей заради якоїсь нової міфічної ідеї,на кшталт майданної -"геть олігархів" та "після обіду ми вже будемо в Європі".Народ хаває і нічого,на жаль, з цим не зробиш.
78. traktorist / 19 грудня 2014, 22:02
77.traktorist
« і поведе на убой людей заради якоїсь нової міфічної ідеї,»

А ідей нинішня влада підкидає,одна краща другої,не треба й придумувати.
79. sveta / 19 грудня 2014, 22:21
58. укроп / вчора, 21:55 Вставити цитату
Одна організація в районі де збережені робочі місця ,де не скорочені ліжка ,де лікарня має статус районної ,так ні, давайте її розвалимо ,бо нею керує комусь неугодний Супруненко.Чиновники хочуть показати ,що вони когось люструють ,так ви не з тих почали.Коли болить звертаємось до лікарів ,але на жаль ,добро дуже швидко забувається ,така напевно ,людська сутність.Чому не люструють Коваль ,яка брала участь у закритті сільських шкіл, Коломієць ,яка відправляла своїх працівників на антимайдан?А чи в самих рай раді та міськ раді пройшла люстрація?

народ! причому тут Коваль чи Коломієць. В районі всіма рулили Таранушич і Тагадюк, і Супруненка на посаді тримали і школи закривали і людей на антимайдан відправляли і землю деребанили. А про щих регіосепаратистів ви забули?
80. Читач / 20 грудня 2014, 07:01
72.Чудо Юдо
««Ми» тут уже кілька років і позиція моя одна завжди була. а Ви, шановний, вискочили нізвідки у розписуєте »


Так ти тіпа пахан, я ж не знав, думав що сайт для всіх.
81. Читач / 20 грудня 2014, 07:11
71.ніка
«Точно сидиш на пенсії по інвалідності, кошти є,то й сидиш цілодобово в неті, а якби ти дійсно був патріотом то не паплюжив би Україну та українців та не возвеличував рашку та радянський союз.»


Чого б я у ньому цілодобово сидів. З вами пермовлятись це жемчуг свиням сипати. Ви хоча б українських патріотів читали тільки не всяких там яворівських які на ставці у коломойських а наприклад Миколуу Сенченка«Латентні структури світової політики»: ...існує так званий букет антисемітів, який складається з п’яти, як вони називають, «антисемітів практиків»: Філіпа Красивого, Богдана Хмельницького, Йосипа Сталіна, Адольфа Гітлера і Гамаль Абдель Насера. Народи, які стоять за цими лідерами,…. мають бути найближчим часом поголовно знищені. Йдеться про всіх французів, словян,… про всіх німців та арабів. Інші гої винищуватимуться у міру необхідності або перетворюватимуться за допомогою біологічної зброї на двоногу тварину, як це було показано у фільмах «Мертвий сезон» і «Експеримент доктора Абста», створених на документальних матеріалах з метою попередити народи планети про небезпеку незворотного збочення успадкованого генного апарату гоїв». (С.240). Що зараз ми і спостерігаємо самі винищуючи гоїв руками гоїв. Називають це майдануті боротьбою за незалежність, війною з Путіним, АТО, захистом цілісності країни і т.п.

82. Читач / 20 грудня 2014, 07:24
72.Чудо Юдо
«Давайте таких поощряти і завтра такі ж бандюгани почнуть у Вашу хату ломитися, та Вас звідти викидати, бо вони там республіку надумали робити. І тоді уже на євреїв не скинеш.»


Так це ж ви у їхню хату ломитесь, ну ти блін даешь. Поїдь туди і розкажеш. А вони не визнають хунту точно так як галичане не визнавали чнного президента і почали захоплювати адмінбудівлі першими. Але проти них янек не почав ніякої АТО тому що це входило до американського сценарію. Ти навіть не бачиш того що в світі відбувається як під копірку. По твоєму це Путін розбив Ірак, наїзджає на Іран, зчинив бардак у Сирії, Лівії,...розвалив і розбомбив Югославію...
83. Читач / 20 грудня 2014, 07:35
72.Чудо Юдо
«вони там республіку надумали робити. І тоді уже на євреїв не скинеш.»


Ти багато чого правильно пишнш, але так як "операційну систему" тобі пошкодили то висновки виходять у тебе хибними.
Вони таки й справді надумали врятуватися від каганату.,
Бо вони не забули свою історію і своїх пращурів-словян. То тільки наші патріомайдани прикриваючись тим що шанують мовби память предків лізуть у пащу змія. Хто тільки у них предки? Ти ж зверни увагу як дивно співпадають інтереси коломойських і наших патріо
84. гедзь / 20 грудня 2014, 09:23
24.123 гість
««Господи, уберіть уже із сесійної зали оту Ясинську ! Руки вона Супруненкові цілує !! Знає, мабуть, чого...»»

- знають всі люди району та мовчать. Подивіться на відео сесіїї- як р’яно защищає Супруненка Таранушич! Бо недавно отримав другу групу інвалідності господін Супруненко поміг. Та й супруненко з 2008 року від держаси получав допомогу по інвалідності. Оце в нас інваліди!!! Рафальський тоже інвалід. Людоньки ви цим інвалідам вірите? Якби за групи не драли то не їздив би Рафальський на джипові. Тарарушичу мало інкубатора, та землі та відкатів белгранкому, ніяк не наїдяться. А народ терпить і мовчить!!! Ганьба таким депутатам!!!!
85. sveta / 20 грудня 2014, 11:03
дивлюсь в вдео сесії, читаю коментарі!! Як медицина привикла брехати!! Роблять в чотири зміни, а якже!! Особинно Ісаєнчиха, Елбегієва. Ярмола, Коробейник!- покинули лікарню, дітей , вагітних, хворих діточок , воєннооб"язаних і не задумалиись над їх здоров"ям. Ці горе - лікарі роблять тільки зранку.Хо спитав з Супруна- царя, чого вони там товклися і чого їм заплатили за цей день заробіну плату. Чого лабораторія там була, хазяйки відділень, старші відділень, бугалтери - ще всі люди що роблять зранку. То якщо без них обійшлися больні може їх гнати мітлою з больниці і буде порядок. А прийшли бо стали зхаложниками узурпаторів сім"ї Супруненків - глових.
86. простотак / 20 грудня 2014, 23:02
Правда, під час сесіі в приміщенні райради перебувало десь близько 50 медпрацівників, і це в робочий час. З 9.30 до 13.00, а може й довше. І яка четверта зміна, коли навіть були примутніми однлчасно по два медпрацівники з одного кабінету. Ісаэнко та іі медсестра черевко прийшли підтримати гол. Лікаря. До речі обидві пенсіонерки. Зрозуміло, що бояться за себе, за своі робочі місця. А в цей час хто діточок району обслуговував? І елбегіэва, завідуюча дитячим відділенням там була.все ж видно на відео. Постаэ питання.якщо район обходиться без послуг таких лікарів. То може потрібно переглянути штати лікарні та скоротити посади?
87. Читач / 21 грудня 2014, 07:43
86.простотак
«То може потрібно переглянути штати лікарні та скоротити посади?»


Мені по барабану оця тусовка тому що хто б там не був то нічого не змінить, при сучасній владі.
А штати переглянуть. Вас же навмисне на таку думку і наштовхують. Ще й лікарню ліквідують.
Ну прогуляли пів дня - не проблема. Ось будем усі пів місяця гуляти на новий рік.
88. sveta / 21 грудня 2014, 09:10
87.Читач
«Ну прогуляли пів дня - не проблема. Ось будем усі пів місяця гуляти на новий рік.»

Якщо можна гуляти, то нащо нам скільки медикі? Гроші їм ідуть з наших податків. То більший толок з них буде!!!
89. Виборець / 21 грудня 2014, 09:44
Більший толок буде з того, що госпітальний округ створять у Нових Санжарах чи Решетилівці? Ви до сих пір не зрозуміли через що сир-бор? Жаль...
90. Читач / 21 грудня 2014, 13:15
88.sveta
«Якщо можна гуляти, то нащо нам скільки медикі? Гроші їм ідуть з наших податків. То більший толок з них буде!!!»


Он тобі виборець правильно написав. А щодо бюджету то нехай краще грощі лікарям ідуть чи ще комусь, чим на братовбивчу бойню.
91. sveta / 21 грудня 2014, 13:31
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
90.Читач
«
Он тобі виборець правильно написав. А щодо бюджету то нехай краще грощі лікарям ідуть чи ще комусь, чим на братовбивчу бойню.»

Вже округ просрали, бо лікарів немає, одні пенсіонери. Якщо рулитиме Супрун з Таранушичем - то буде те що з укртелекомом.Вони вже придумали як в карман гроші на розвалі больниці положити.
92. Виборець / 21 грудня 2014, 14:30
Sveta, дай Боже вам здоров*я, бо з такою ненавистю до всіх проблеми зі здоров*ям гарантовані. Як тоді без пенсіонерів?
93. Читач / 21 грудня 2014, 14:55
Sveta. Ви дуже неврівноважена. Бережіть здоровя, бо як тоді без лікарів. Баато пенсіонерів-лікарів. А де молодих взяти? Житло потрібне і т.п. А це вже проблема держави, якої у нас по суті вже не має.
94. sveta / 21 грудня 2014, 15:04
92.Виборець
«Sveta, дай Боже вам здоров*я, бо з такою ненавистю до всіх проблеми зі здоров*ям гарантовані. Як тоді без пенсіонерів?»

Я і мої родичі всі за лікарів, щоб їм платили нормальну зарплату, та проти тих лікарів, які обдирають хворих.Повітре ми про ще добре знаємо, бо недавно столкнулися з таким лікуванням в нашій больниці, та якби не дніпропетровські лікарі- то давноб і періжки поїми за царство небесне.
95. sveta / 21 грудня 2014, 15:08
93.Читач
«Sveta. Ви дуже неврівноважена. Бережіть здоровя, бо як тоді без лікарів. Баато пенсіонерів-лікарів. А де молодих взяти? Житло потрібне і т.п. А це вже проблема держави, якої у нас по суті вже не має»

У попередньої і теперішньої влади є можливості пригласити молодих лікврів нв роботу. Та біда в тому що умніших за себе глови та клан супруненків не потерплять . Багато виходців з нашого району роблять в других районах. бо супруненко їх не взяв на роботу, а вони його просили .
96. колхозник / 26 грудня 2014, 21:16
Ванька,друзяку Ігоря,зняли.Він найдостойніший главврач ЦРЛ,Хитрий його Ваділа,Бєс-нервопатолог.
97. колхозник / 26 грудня 2014, 21:19
Чи правда,Супрун у Беса купив ферму з коровами и два магазина?
98. Кобеляки / 6 січня 2015, 18:21
17.Правда
«Маю зуб на Івана але кращого пока що не має »

105.Мама
«Але є меншість. Як з нею боротися?»

О, знову випливло обговорення кандидатури головлікаря.
Багато хто має чомусь зуб на Супруненка І.І., але на сьогодні більш гідної альтернативи йому немає. Думаєте, може краще буде, ящо Г.Білик туди пропхнеться, чи інші двоє кандидатів? Ні.
Хай І.І. ще попрацює, принесе користі хворим, лікарні і району. Та чи вистачить Кобеляцьким депутатам "кеби" зробити достойно, як це зробили в Нових Санжарах?
А як боротися з отією хабарною меншістю - ніхто толком не вказав і навіть не назвав навіть частину тієї меншості. Виходить: як біда (потрібні справка, лікарняний, гр. інвалідності чи ще багато-багато чого окрім лікування), то хабарники потрібні й невидимі, а як ні - то видавити їх?
Ви не замітили, що "Читач" при обговоренні цієї статті якийсь інший, ніж при обговоренні інших статей? Мабуть реально боїться "Шведської"?
З Різдвом вас, всі гідні медики Кобеляцької ЦРЛ!
І трішки не по темі: Нехай згинуть "тролі", та ті, у яких діагноз "Шизофренія"!
Слава Україні!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації