Чи зможе «Прапор» довести своє лідерство?

Цьогорічний волейбольний турнір підходить до завершення. А разом із цим у гравців киплять пристрасті навколо омріяного п'єдесталу слави. Минулотижневі погодні умови завадили деяким командам зустрітися на майданчику, цим самим додавши азарту фінальним іграм.

У 11-12 турах відкритої першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з волейболу сезону 2014-2015 років були зафіксовані такі результати: «Дрижина» — «ЗОШ № 2» 2:0, «Підгора» — «Дрижина» 0:2, «Прапор» — «Рибалки» 2:0, «Дрижина» — «Рибалки» 2:1, «Дашківка» — «Прапор» 0:2, «Дашківка» — «Січовик» 0:2, «Котовське» — «Прапор» 2:1.

Наразі турнірну таблицю очолює створена Максимом Пищитою у цьому році молода команда «Прапор». За нею розмістився іменитий колектив «Династія». Третю позицію утримує «Січовик». Та це аж ніяк не остаточні результати турніру. Поза як «прапорянам» ще належить помірятися силами з «січовиками». А колектив Олександра Ярошенка перевірять на лідерські якості «легіонери». До речі, у останньої команди попереду ще зустріч із орлицьким «Маяком». Крім того, своє останнє слово не сказала «Іванівка», яка поки що зайняла четверту сходинку турнірної таблиці. Та уроки з волейболу «іванівці» мають ще викласти не менш талановитим «дашківцям». Тож фінальний волейбольний тиждень обіцяє бути цікавим та інтригуючим.

Примінивши прекрасну техніку, «прапоряни» перемогли «Дашківку»

Гра між цими двома колективами була досить запеклою та багатою на видовищні моменти. Із перших хвилин «дашківці» повели в рахунку. У цьому їм усіляко допомагали суперники. То вони пробивали за межі поля, то влучали в сітку, то не могли прийняти подачі своїх опонентів. Завдяки цьому команда Андрія Самокиші й Сергія Теркуна випередила «Прапор» на чотири очки — 5:1. Обійти «Дашківку» «прапоряни» змогли лише при рахунку 9:10 на їх користь. Після цього результату на табло «дашківці» взяли хвилину. Та швидше за них відновились волейболісти «Прапору». І вже до завершення першої партії постійно вели в рахунку. У один момент на табло був зафіксований результат 17:24 за переваги «прапорян». Та доки останні забили потрібний їм переможний м'яч, спортсмени з Дашківки відіграли ще три. Тож перший період закінчився — 20:25.

У другій партії гравці «Прапора» не дозволяли суперникам заволодіти ситуацією на майданчику. Вони показували прекрасну техніку, що відображалося й на результаті. Хоча не можна недооцінювати дашківських волейболістів, які особливо не давали своїм опонентам перепочити. Усе ж ця гра була за «прапорянами». Вони завершили другий період із рахунком 25:19 на свою користь. І, відповідно, стали переможцями зустрічі.

Блок Чорного приніс перемогу

Не менш цікавою була гра між «Дашківкою» і «Січовиком». Та, зізнатися чесно, молоді кобеляцькі волейболісти Дмитро Чорний, Олексій Дрофа і Дмитро Середа виглядали на рівень кращими за своїх суперників. Гравці «Січовика» прекрасно приймали і розігрували м'яч, а Олексій відправляв його через сітку з такою силою, що «дашківцям» майже не вдавалося блокувати кулю. Ця зустріч тривала два періоди. У обох переможцями з результатом 24:17 і 25:22 ставали «січовики». Але у другій партії «дашківцям» вдалося максимально наблизитися до своїх опонентів. Відтоді, коли рахунок на табло став нічийний, 16:16, на майданчику пристрасті почали зашкалювати. Жоден уболівальник не міг спокійно слідкувати за грою. Ось уже результат збільшується до 22:22. Та в останні моменти чітко зреагували все ті ж Дрофа і Чорний. Олексій наносить суперникам руйнівного удару, а Дмитро застосовує блок, який приносить «Січовику» перемогу.

Треба вміти і програвати

А от гра між «Котовським» і «Прапором» не залишила байдужими як спортсменів, так і глядачів. Це були феєричні три партії, у яких волейболісти обох команд проявили свої спортивні і вольові якості. І якщо технікою гри та волейбольними вміннями «прапоряни» наділені сповна, то боязнь програти майстерним суперникам призвели до першої в сезоні поразки цього колективу.

До речі, страх перед опонентами проявився у гравців «Прапора» із перших подач. А «котовці», навпаки, показали злагоджену, тактичну і продуману гру. Вони вирахували можливості кожного суперника і щоразу застосовували до їхніх атак блоки та результативні контратаки. Безсумнівно, що це відображалося і на очках. Перший період із перемінним результатом завершився на користь «Котовського» — 25:22.

У другій партії «прапоряни» доклали максимум зусиль для перемоги. І «рознесли» опонентів з рахунком 25:14. Та завершальний період став роковим для «Прапора». Хлопці помилялися в найпростіших моментах, виграючи при цьому запеклі бої за очки. Та все ж кращими у партії були «котовці», які й перемогли в зустрічі. До речі, котовські волейболісти дали зрозуміти «прапорянам», що в грі важливі не тільки індивідуальні та командні вміння колег по команді, а чіткий розрахунок сил суперників.

Що ж, тим цікавішим буде поєдинок між «Прапором» і «Січовиком».

Турнірна  таблиця

відкритої  першості  Кобеляцької  районної  організації  ВФСТ «Колос»

з  волейболу сезону  2014 – 2015 рр. станом на 12.01.2015р.