«Чорний тиждень» для лідерів

Цього року матчі другої ліги не менш запеклі, ніж поєдинки «вишки». А передбачити результат у зустрічах лідерів із аутсайдерами часто не можуть навіть найдосвідченіші уболівальники. Цього тижня, наприклад, у групі «А» не виграла жодна команда з першої трійки.

Денис Міщенко приносить перемогу «Омезі-2»

Спочатку невдача спіткала футболістів «Чкалового». У першому колі вони прикро втратили очки, зігравши внічию із лелюхівським «Сталкером»: 2:2. Тепер для новосанжарців, які борються за першу сходинку, кожне очко — на вагу золота. У поточному турі гравці «Чкалового» вийшли на поле проти того ж «Сталкера». І гра закінчилась… із тим-таки кармічним рахунком: 2:2! Так одна з команд низу турнірної таблиці відібрала вже чотири очки у одного з фаворитів.

Проте конкуренти «Чкалового» також у цьому турі не могли похвалитися успіхами. Новосанжарська «Ворскла» у другому таймі впевнено вигравала у «Аякса» з рахунком 3:1. Але потім скинула оберти, пропустила від Віталія Каблукова та Руслана Протаса. І ледь відскочила у самому кінці поєдинку: 3:3. Нагадаємо, минулого тижня «Ворскла» з таким самим рахунком розійшлася з полузірцями.

Новосанжарський «Солод» виходив на свій поєдинок уже знаючи, що конкуренти втратили очки. Тож лідер у разі перемоги міг піти у солідний відрив від переслідувачів. У складі «Солода» не вистачало лише кращого нападника команди Євгена Джежелого. Утім, його цілком міг замінити новачок команди Євген Лахно.

Проте гра лідерів не задалася з самого початку. Уже на початку гри вони пропустили досить прикрий м’яч. Круглий після удару когось із гравців «Омеги-2» влучив у стійку. І доки воротар лежав у куту, м’яч викотився по центру воріт просто на ногу Юрію Сербіну: 1:0. «Солод» відреагував на пропущений м’яч як на прикру несподіванку і додав у швидкості. До перерви команда зуміла зрівняти рахунок: 1:1. І у другому таймі лідери налаштовувалися розірвати знахабнілого аутсайдера. Проте сталося по-іншому. «Омега-2» заробила штрафний, і новачок команди Дмитро Кривозуб рикошетом від воротаря і стійки знову вивів свою команду вперед: 2:1!

Після цього «Солод» багато атакував, але забити не міг довго. Утім, за кілька хвилин до закінчення зустрічі Євген Лахно таки пробив у ближній кут воротаря суперників: 2:2. А потім наступила розв’язка. На останніх секундах гри партнери вивели Дениса Міщенка (який у перерві між колами змінив «Омегу» на «Омегу-2») сам на сам із воротарем. Форвард устиг випередити голкіпера, уникнути підкату захисника і проштовхнути м’яч до воріт: 3:2!!! «Омега-2» здобуває свою другу перемогу в сезоні, а лідер втрачає три очки.

«Темп» знову міг, але виграв «Ветеран»

Команда із Сухої Маячки цього сезону ніяк не виб’ється з розряду перспективних. У матчах із рівними по силі командами вона часто веде в рахунку, має купу моментів, але зрештою їй чогось не вистачає і «Темп» іде з поля переможеним.
На матч поточного туру з «Ветераном» команда з Сухої Маячки зібрала найсильніший склад. Окрім четвірки, яка виходила на поле у футболках «Темпу» ще років п’ять тому (Білокінь, Красноплахтич, Калюжний, Стрюк), цього тижня були у складі й Герман, і Близнюк. І усі «екс-динамівці», починаючи Шовковим і закінчуючи Романцем. Із таким складом можна було поборотися за перемогу з «Ветераном», оборона якого непробивною у цьому сезоні не виглядає.

Та першого голу вболівальникам довелося чекати довго. Надійно грали Шовковий (у рамці «Темпу») і Трипуз (у воротах «Ветерана»). Проте ближче до перерви триходівку Кириленко-Суботін-Устенко останній завершив ударом у порожній кут воріт: 1:0.

Утім, по перерві «Темп» відігрався. Михайло Білокінь, здавалося, забарився з ударом, але потім устиг проштовхнути м’яча на Андрія Томіліна. Удар зльоту — 1:1. «Ветеран» перейшов на гру в контратаках. І одна з них принесла успіх. Устенко не зміг у дотик замкнути пас партнера, проте у штрафній найшвидше розібрався Євген Суботін, який вивів свою команду вперед: 2:1.

«Темп» решту гри провів у навалі на ворота суперників. Але забити ще не зміг. Напевно, найкращий момент змарнував В’ячеслав Герман, який з лінії штрафної розстріляв голкіпера. «Ветеран» продовжує свою переможну серію, а «Темпу» знову чогось не вистачає для перемоги.