Вхід | Реєстрація

Загинув Андрій Кузьменко «Скрябін»

Загинув Андрій Кузьменко «Скрябін»

Сьогодні в дорожньо-транспортній пригоді загинув відомий український співак Андрій Кузьменко, лідер гурту "Скрябін".

Про це повідомляє прес-служба ДАІ МВС України.

За попередніми даними, близько 8.20 ранку біля села Лозоватка (Криворізький район Дніпропетровської області) сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, та вантажівки.

Від отриманих травм, Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув на місці пригоди.

Цю ж інформацію підтверджує повідомлення на офіційній сторінці Скрябіна у Facebook.

У четвер гурт Скрябін виступив із концертом у Кременчуці. Після виступу Кузьма у розмові з журналістами розповів власні думки про війну в Україні, політиків та власне радіо.

«У людей сідають батарейки. Вони не розуміють просто-напросто що робиться, якщо чесно. Принаймні ті, з ким я спілкуюся, кажуть – у нас сідають батарейки. Понятно, що антитерористична операція не може тривати рік, понятно що то війна – війною її ніхто не називає. З якого приводу країна має мобілізувати людей на Антитерористичну операцію… Ні один з усіх президентів, ні один з депутатів – не зробили нічого, щоб тої війни не було», – наголосив він.





Останнє інтерв’ю Скрябіна для «Громадське.Кременчук»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
2 лютого 2015, 10:33 | Полтавщина | Надзвичайне


1. кобелячанин / 2 лютого 2015, 10:58
Шкода. Я в шоці. Класний був мужик.
2. шофер / 2 лютого 2015, 13:55
щож - подивемося чи вийде його пісня про котру він згадав на 1:00 відео.

Земля тобі пухом - Кузьма.
3. Волоська Ольга / 2 лютого 2015, 14:04
2. шофер
«щож - подивемося чи вийде його пісня про котру він згадав на 1:00 відео.»

Текст уже є в інтернеті
4. Волоська Ольга / 2 лютого 2015, 14:05
Панове президенти є до вас розмова
Бо ми давно не чули від вас правдиве слово
І може я ніколи б не починав її
Та скажу вам відверто - причина у війні

В яку ви цю країну всі разом погрузили
І щоб її не було ви нічого не зробили
Невже за стільки років ви достатньо не нажили
Щоб заробляти гроші копаючи могили

Панове президенти є до вас питання
Чому ви всі живете як голубці в сметані
Тоді коли всі люди скидаються солдатам
Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати

Чому ви не пошлете на війну своїх синів
Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно
Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків
Скажіть мені, невже це виглядає справедливо

Чому холоднокровно ви зливаєте країну?
І у крові своїй ви власну топите дитину
Скажіть, будь ласка, чим всі люди в цій країні винні
Скажіть ціну, за скільки ви продали Україну!

Я хочу побажати вам , панове президенти
Відчути весь наш біль на собі перше ніж померти
А всім нащадкам вашим - я хочу тільки зла
Яке ви всі разом роками готували нам!

(с) Кузьма Скрябін
5. Чудо Юдо / 2 лютого 2015, 14:22
Труба, однако. Повна...
Дурна смерть. У списку кістлявої всі одинакові. Коли вже черга до сволоти різної дійде?
6. коментар / 2 лютого 2015, 14:24
ошо це Ольга Волоська перефарбувалася, чи це написала друга людина ?
7. Маска / 2 лютого 2015, 15:27
6.коментар
«ошо це Ольга Волоська перефарбувалася, чи це написала друга людина ?»
ото це написав Андрій Кузьменко...
8. Читач / 2 лютого 2015, 16:04

Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
9. Чиитач / 2 лютого 2015, 16:23

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
10. Маска / 2 лютого 2015, 16:40

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
11. Любов / 2 лютого 2015, 16:41
репост

Вшанування пам’яті Кузьми "Скрябіна" відбудеться сьогодні у 23 містах України

Львів. Памятник Шевченка, 18:00
Київ. Майдан. 18:00
Одеса. Дюк. 18:00
Луцьк. Театральний майдан. 18:00
Кривий Ріг. 95 квартал. 19:00
Дніпропетровськ. Пл. Героїв Майдану. 18:00
Житомир Пл Соборна. 18:00
Чернівці Пл Театральна. 18:00
Запоріжжя пл Фестивальна. 18:00
Хмельницький 18:00. Майдан Незалежності!
Херсон. Пл. Свободи. 18:00
Чернігів. Красная площадь. 18:00
Маріуполь. Драм театр 19:00
Черкаси. Пл Соборна. 18:00
Харків. Площа Конституції, 18:00
Тернопіль. Театральний майдан. 18:00
Рівне. Пам’ятник шевченку. 18:00
Полтава. Театральна площа. 19:00
Ужгород. Театральна площа. 19:00
Чернівці. Театральна площа. 19:00
Кіровоград. Площа героїв Майдану. 19:00
Івано-Франківськ. Вічевий майдан. 19:00
Полтава. Театральна площа. 19:00
12. Любов / 2 лютого 2015, 16:49
"Сьогодні загинув Андрій Кузьменко… Жаль кожного, хто гине, але разом з Кузьмою ми ніби втратили частинку серця", - написав Порошенко.

Такого неприхованого лицемірства ще треба пошукати. Краще б просто мовчав. Огидно.
13. Читач / 2 лютого 2015, 16:57

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
14. ГістьСайту / 2 лютого 2015, 17:09
Одне з останніх відео Кузьми:
Посилання на youtu.be
може за це і загинув....
15. Читач / 2 лютого 2015, 17:10

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
16. Волоська Ольга / 2 лютого 2015, 17:16
6.коментар
«Ольга Волоська перефарбувалася»

А я колись за ніками ховалася?
17. Читач / 2 лютого 2015, 17:27

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
18. traktorist / 2 лютого 2015, 17:33
12.Любов
« Краще б просто мовчав. Огидно»

Та він навіть коли мовчить-огидно.
19. Чиитач / 2 лютого 2015, 18:12

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
20. Читач / 2 лютого 2015, 18:19

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
21. Чиитач / 2 лютого 2015, 18:50

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
22. Чиитач / 2 лютого 2015, 19:06

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
23. Чиитач / 2 лютого 2015, 19:19

Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
24. шофер / 2 лютого 2015, 21:48
Кузьма був складовою обличчя нашої країни. Краще б на мсці Кузьми був "президент" зі своїм помічником очкариком. Гидота справді ще та.
25. шофер / 2 лютого 2015, 21:49
Ось ще одне відео від Кузьми: Посилання на www.youtube.com
26. шофер / 2 лютого 2015, 21:53
У попередньому відео трохи ненормативна лексика - попереждаю. Але видаляти її не можна. То не Кузьма такий, то просто реалії такі, про котрі він висловився.

"Не мы такие - жизнь такая" (с)
27. ГістьСайту2 / 6 лютого 2015, 09:04

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
28. ГістьСайту2 / 7 лютого 2015, 09:00

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
29. ГістьСайту2 / 7 лютого 2015, 09:00

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
30. ГІсть 3 / 7 лютого 2015, 09:10

Коментар видалено за порушення пункту 2.2 Правил користування сайтом
31. ГістьСайту2 / 7 лютого 2015, 12:45

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
32. Маска / 7 лютого 2015, 14:02
31.ГістьСайту2
««Утопіть його на х»


Може й так і треба.»
Хтось тут про конструктив писав... І живучі ж, вурдалаки :)))
33. Бі Ля / 7 лютого 2015, 14:12
32.Маска
«Хтось тут про конструктив писав... І живучі ж, вурдалаки :)))»

Би ля...!!! Все по "Протоколах". Але, як писав Ключевський: "История не учительница, а надзирательница: она ничему не учит, а только наказывает за незнание уроков". Буде ще й Сталін і Вишинський з його: "расстрелять как бешенных собак".
Коли йшли вибори до ВРУ хтось жартував що це розстрільний парламент.
34. Гість 666 / 7 лютого 2015, 16:40

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
35. Кобеляки / 7 лютого 2015, 16:51
34.Гість 666
«Адмін половину коментів пообрізав. ЙОму б в синагозі працювати»

А вам не гріх бути нелюдом та писати таку муру?
Ще раз: Царство Небесне Кузьмі!
36. шофер / 7 лютого 2015, 22:50

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
37. Гість 666 / 7 лютого 2015, 23:03

Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
38. Кобеляки / 7 лютого 2015, 23:09
Не так. Неправильно пишете. Гріх! Навть якщо на гачку в РФ, навіть якщо за шекелі служите.
Великий гріх про будь-якого покійника кощунствувати, а про Кузьму - тим паче.
39. Кобеляки / 7 лютого 2015, 23:18
[[ЦИТАТА|34.Гість 666|
«Адмін половину коментів пообрізав.]]
Дуже правильно, що вас видаляє і під різними Ніками.
Ось слова здається саме для вас. Подумайте, коли писатимете і бажатимете зло:
ЖИЗНЬ - БУМЕРАНГ:
Все и всем по заслугам;
Черные мысли вернуться недугом,
Светлые мысли - Божественным светом…
Если не думал - подумай об этом!!!
40. Гість 666 / 7 лютого 2015, 23:20
38.Кобеляки
«Не так. Неправильно пишете. Гріх! Навть якщо на гачку в РФ, навіть якщо за шекелі служите.
Великий гріх про будь-якого покійника кощунствувати, а про Кузьму - тим паче.»

Хыба я про покійного. Я про адміна що він коменти пообрізав я не встиг і прочитати. А Кузьмі хай земля пухом.
41. Кобеляки / 7 лютого 2015, 23:28
Дивіться, бо точно "Черные мысли вернуться недугом".
42. шофер / 8 лютого 2015, 17:01