Вхід | Реєстрація

Клумба замість Леніна

Клумба замість Леніна

На засіданні Кобеляцького міськвиконкому обговорили бюджет міста на 2015‑й рік та плани із благоустрою райцентру.

Міський голова Олександр Ісип повідомив, що після того, як Верховна Рада України внесла зміни до бюджетного та податкового законодавств, бюджет Кобеляк отримає значно менше грошей, аніж у 2014‑му році. Із 9 мільйонів міська казна «схудла» до 3. Та, водночас, значно зменшилась і її витратна частина. Адже тепер дитячі садки будуть фінансуватись із районного бюджету. Міська ж влада зосередиться на розвитку інфраструктури та благоустрої.
Так, у 2015‑му році будуть продовжені роботи з капітального ремонту вулиці Стародніпропетровської. Планують відремонтувати 250 метрів дороги. Для цього, крім міських, будуть залучені і гроші з обласного бюджету.

У планах міської влади — подальше облаштування дитячих майданчиків у парку Богдана Хмельницького та поряд зі школою № 2.

Згадували під час виконкому і про знесений навесні 2014‑го року пам’ятник Леніну. Цю територію планують облаштувати як місце відпочинку, аналогічне тому, що створене поряд із пам’ятником Шевченку. Тут будуть широкі тротуари, торшерне освітлення, новенькі лавочки. На тому місці, де стояв пам’ятник Іллічу, збудують фонтан. Інший варіант — розіб’ють клумбу. У будь-якому разі, Ленін навпроти міської ради вже не стоятиме.

 

Вода по 7,34

Обговорювали на виконкомі і нові тарифи на воду. Із 1 січня 2015‑го року Кобелячани сплачуватимуть за кубометр води по 7 гривень 34 копійки. Кобеляки одне із небагатьох населених пунктів, де тариф на воду універсальний для всіх споживачів. Містяни, підприємці і бюджетні установи платять однаково. Для порівняння: у Нових Санжарах куб води для громадян коштує 10 гривень, для підприємців — 39,50.

Міські урядники також прийняли рішення, що з 1 лютого вуличне освітлення вмикатимуть із 17:30.

Йшла мова і про те, що вже в лютому будуть виділяти одноразову матеріальну допомогу для учасників АТО та їх сімей. На це в міському бюджеті передбачили 40 тисяч гривень.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО з регіону»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
3 лютого 2015, 09:45 | Кобеляки | Суспільство


1. ГістьСайту / 3 лютого 2015, 09:51
О, треба обов’язково фонтан! Без нього Кобеляки ніяк не зможуть далі жити.
2. Чудо Юдо / 3 лютого 2015, 11:29
І павлінів там розведіть обов’язково!
3. Бунд / 3 лютого 2015, 16:35
Треба там кафе і щоб мацу продавали.
4. Бунд / 3 лютого 2015, 16:38
Ленін між іншим суботники ввів. У кого мозги є той знає що таке для євреїв робити в Шабат. Ото вони йому до сих пір і мстят руками свідомих.
5. Маска / 3 лютого 2015, 16:58
4.Бунд
«Ленін між іншим суботники ввів. У кого мозги є той знає що таке для євреїв робити в Шабат. Ото вони йому до сих пір і мстят руками свідомих.»
І знову "конструктив" :)))
6. Бунд / 3 лютого 2015, 17:09
А памятники ламати то конструктив? Навіть Філон написав у статті "замість зруйнованого пам’ятника".
7. New York / 3 лютого 2015, 17:14
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Пропоную відновити пам’ятник Леніна, а поряд поставити такий же пам’ятник Кулічковському, який пиздить пам’ятник Леніна монтіровкою по голові.
Вийде дуже символічно.
8. Маска / 3 лютого 2015, 17:21
6.Бунд
«А памятники ламати то конструктив?»
Давай, "підтролю" тобі. А пам"ятаєш, у Кобеляках був Ленін, що показував рукою на кладовище? Ану, приміни свою теорію... :)))
9. Бунд / 3 лютого 2015, 17:23
7.New York
«Пропоную відновити пам’ятник Леніна, а поряд поставити такий же пам’ятник Кулічковському»

Так і треба. ото і буде історія країни "в граніті", а нащадки потім розберуться.
10. Бунд / 3 лютого 2015, 17:27
8.Маска
«Давай, "підтролю" тобі. А пам"ятаєш, у Кобеляках був Ленін, що показував рукою на кладовище? Ану, приміни свою теорію... :)))»

А ти що думаєш тоді дурнів не було? Вони ж ніде не поділись ще й нових народили.
11. New York / 3 лютого 2015, 17:28
8.Маска
«А пам"ятаєш, у Кобеляках був Ленін, що показував рукою на кладовище?»

О, так там теж «духовенство» замішане :) На тому місці церкву збудували.
12. Маска / 3 лютого 2015, 17:35
10.Бунд
«8.Маска
«Давай, "підтролю" тобі. А пам"ятаєш, у Кобеляках був Ленін, що показував рукою на кладовище? Ану, приміни свою теорію... :)))»

А ти що думаєш тоді дурнів не було? Вони ж ніде не поділись ще й нових народили.»
Так ти "не в темі"? Не "мєстний"?
13. Бунд / 3 лютого 2015, 17:42
12.Маска
«Так ти "не в темі"? Не "мєстний"?»

Та ну чого ж не в темі я ж пояснив що і тоді були дурні і головою не думали, або їм мудріші так сказали а ті й "ура". Ну точно як зараз. Ти що не бучиш що українці не змінилися, які були такі і є. Чи ти думаєш що я захищатиму все що тоді було?
14. Маска / 3 лютого 2015, 18:07
13.Бунд
«Та ну чого ж не в темі я ж пояснив що і тоді були дурні і головою не думали, або їм мудріші так сказали а ті й "ура".»
І все ж, що в даному випадку тоді зробили, не подумавши? І ще хотів почути, чому ж Ленін на кладовище показував?
15. Бунд / 3 лютого 2015, 18:25
14.Маска
«І все ж, що в даному випадку тоді зробили, не подумавши? І ще хотів почути, чому ж Ленін на кладовище показував? »

Ну ти що прикидаєшся? Оте ж і зробили неправильно що на кладовище показує. Масони вони ж і тоді були чи ти думаєш що Сталін їх усіх того...?
16. Маска / 3 лютого 2015, 18:37
15.Бунд
«Оте ж і зробили неправильно що на кладовище показує. Масони вони ж і тоді були чи ти думаєш що Сталін їх усіх того...?»
Ну, припустимо. А прибрали тоді чого? Невже тоді була отримана символічна чи локальна перемога над масонством? До речі, пам"ятаєш, в якому році це було?
17. Бунд / 3 лютого 2015, 18:44
16.Маска
«Ну, припустимо. А прибрали тоді чого? Невже тоді була отримана символічна чи локальна перемога над масонством?»

Не була отримана тоді ніяка перемога бо саме тоді масони тільки но владу захопили. Тому і прибрали бо він їх ворог почитай про резолюцію комінтерну про заборону масонства в ВКП(б). Ну і крім того то ж був символ для народу який заважав "перебудові" свідомості. Ти ж відрізняй часи коли масонство було на нелегальному положенні коли відкрито поставило "памятний" знак у центрі міста. Не включай дурня, якщо хочеш справді розібратися то розбирайся і тоді запитаєш про те чого незрозумів.
18. Маска / 3 лютого 2015, 18:56
17.Бунд
«Не була отримана тоді ніяка перемога бо саме тоді масони тільки но владу захопили. Тому і прибрали бо він їх ворог почитай про резолюцію комінтерну про заборону масонства в ВКП(б). Ну і крім того то ж був символ для народу який заважав "перебудові" свідомості. Ти ж відрізняй часи коли масонство було на нелегальному положенні коли відкрито поставило "памятний" знак у центрі міста.»
Чому тоді на місці Леніна не поставивили масонський знак на честь "перемоги над ворогом"?
19. Бунд / 3 лютого 2015, 19:25
18.Маска
«Чому тоді на місці Леніна не поставивили масонський знак на честь "перемоги над ворогом"?»

Ну не діставай, сам придумай. Може тому що ще не час був. Уже ж в Ісипа під вікнами поставили, що тобі мало. Вони ж відкрито такого не напишуть. Он візьми 500 грн і запитай сам себе навіщо там "око" а якщо візмеш лупу то на звороті прочитаєш "Не равное всем равенство". І запитай свідомих, і сам себе, чому написано на російській мові?
20. льонька / 3 лютого 2015, 19:59
Якщо не дають капличку поставити Кулічковському,нехай буде Синагога.А доцільність фонтана-купання 2серпня десантури?А клумбу ж поливати потрібно,затратно.Синагога-реальний дохід!!!Слава Україні!!!
21. Бунд / 3 лютого 2015, 20:10
20.льонька
«Якщо не дають капличку поставити Кулічковському,нехай буде Синагога»

Давно пора. Вже давно б і збудували тільки не всі хочуть світитись.
22. ГістьСайту / 3 лютого 2015, 21:06
А давайте почнемо писати список "видатних" євреїв Кобеляцького району.
Хто перший?
23. Микола Гузченко / 4 лютого 2015, 04:09
Чув, Бунд, а чому ти вже не Читач? Чи в методичці радять час від часу міняти нік? І ето... Бунд - це часом не Бундестаг?
24. ГістьСайту / 4 лютого 2015, 07:03
А ось і перший єврей обізвався. Навіть не єврей, а настоящий ЖИД!
25. Бунд / 4 лютого 2015, 07:17
23.Микола Гузченко
«Чув, Бунд, а чому ти вже не Читач? Чи в методичці радять час від часу міняти нік? І ето... Бунд - це часом не Бундестаг?»

Тому не Читач що адміну нік не сподобався і його заблокували. Я вже про це пояснював. Відкрий усі коменти і побачиш. Тут же як в підпіллі доводиться і через мобілки інтернет підключати і т.п. бо по ІР блокують а ви кажете про якусь демократію. Бунд це така партія єврейська була у ту революцію ти що не знаєш. Якщо будуть цей нік пресувать можна пожалітись Коломойському на гарячу лінію. І поспостерігати що буде.
26. Бунд / 4 лютого 2015, 07:30
22.ГістьСайту
«А давайте почнемо писати список "видатних" євреїв Кобеляцького району.
Хто перший?»

Це ідея хороша, супер. Тільки потрібно два списка писати бо є хороші євреї які користь місту, країні і людям приносили а є деструктивні ті що руйнували і на дурнюх бабло робили. І саме прикольно зробити список "скритих" євреїв які косять під свідомих українців ой і кіно буде. Ну їх може якось не так називати аби проблем не було бо ця ж національніть "охороняєтся законом" що також дивно. От на москалів чим більше напишеш похабщини тим краще а спробуй хоч і паршевлюку зачепити єврея... Демократія..
27. traktorist / 4 лютого 2015, 09:47
26.Бунд
«бо є хороші євреї які користь місту, країні і людям приносили»

"Огласите весь список,пожалуйста"
28. Микола Гузченко / 4 лютого 2015, 11:17
Я так розумію, у методичках радять звинувачувати в усьому жидів. Донбас і Крим обробляли амєріканцамі, правасєкамі, майданутимі і каратєлямі, а тут роблять ставку на жидів. Я б банив цього Бунда.
29. Бунд / 4 лютого 2015, 12:06
28.Микола Гузченко
«Я б банив цього Бунда.»

Мене й так банять, а ти не показуй свого невігластва а то з тебе і в ЄС сміятимуться.
30. Микола Гузченко / 4 лютого 2015, 12:59
29.Бунд
«з тебе і в ЄС сміятимуться.»

Переживу. Ти краще скажи, нацик, скіко зараз башляють за камєнт? 3 грн? 5 грн? 11 рублів?
31. Бунд / 4 лютого 2015, 13:02
30.Микола Гузченко
«Переживу. Ти краще скажи, нацик, скіко зараз башляють за камєнт? 3 грн? 5 грн? 11 рублів?»


Курса не знаю, я шекелями беру.
32. справедливий / 4 лютого 2015, 14:35
Бунде, покажи своє спрапвжнє обличчя. Дуже хочеться тобі шекелів надавати!!!
33. Бунд / 4 лютого 2015, 14:54
32.справедливий
«Бунде, покажи своє спрапвжнє обличчя. Дуже хочеться тобі шекелів надавати!!!»

Демократ, нічого не скажеш. Не нервуй.
34. кобелячанка / 4 лютого 2015, 22:00
невже у міського голови та у депутатів клепки не вистачає, що зелену зону треба робити у парках а не на проїжджій частині де побудували оте одоробло "фонтан". Навіть фото ніяк зробити бо навколо самі свинарники та автостоянка. Зона відпочинку просто супер. Дітей під час прогулянки треба до ноги привязувати, щоб під машину не попали.
35. нежданний гість / 4 лютого 2015, 23:53

34.кобелячанка
«невже у міського голови та у депутатів клепки не вистачає, що зелену зону треба робити у парках а не на проїжджій частині де побудували оте одоробло "фонтан".»


це, сугубо, хвантазії мера і членів виконкому, які народжуються в їх воспальонном мозгу, а депутатів ставлять перед фактом воплощєнія брєдових ідєй.
36. Бунд / 5 лютого 2015, 19:04

Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
37. Хохол / 5 лютого 2015, 20:37
А шо Исып жид?по повадкам вроде жид,а хохлом претворяется, все Кобеляки скупил.Взяточник
38. Местный / 5 лютого 2015, 20:42
Исып некогда не покупает , он всегда ВОРУЕТ
39. Хохол / 5 лютого 2015, 20:42
Ваша правда
40. Кацап / 5 лютого 2015, 20:57
Чуєш Какол у мене є товариш. Він- єврей. Так він бідний як церковна миша. А купа отаких як ти каклів ганяють на джипах і за копійку давлять інших каклів. А взагалі мені просто смішно читати коменти убогих антисемітів. Особисто я вважаю всіх отаких "кобістів" патрійотів, рузькомірян безнадійними лузерами які в дитинстві із колиски випали. Блін дорослі мужики а фігньою маєтесь.І що найголовніше- оцим своїм пошуком масонів, жидів та інших "світових змовників" марнуєте своє життя, так і не зробивши нічого корисного. Вибачте за різкість. Сам я українець, хоча мама- білоруска.І вона мені багато хорошого розповідала саме про євреїв. А Мамі я вірю більше чим всім каклам разом узятим.
41. Хохол / 5 лютого 2015, 22:00
Исып это ты написал?какой ты кацап ты жид
42. Хохол / 5 лютого 2015, 22:02

Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
43. Читаач / 5 лютого 2015, 22:29

42.Хохол
«Я думал евреи и жиды это разные нации»

Ще один нездара і невтьопа висвітився, та ще й неосвічений і малотямущий.
44. Хохол / 6 лютого 2015, 03:37

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
45. Хохол / 6 лютого 2015, 03:38

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
46. Бунд / 6 лютого 2015, 13:13
40.Кацап
«Чуєш Какол у мене є товариш. Він- єврей. Так він бідний як церковна миша.»

Ти ж не плутай простих євреїв які також жертви із сіоністами і хабадниками. Дивись харківського єврея Ходоса. Написав би тобі більше так демократія аж пре. Побанили вже й по номеру компа. Треба покумекати як що далі робити.
47. Хохол / 6 лютого 2015, 20:48
Что то газетенка все удаляет,свобода слова?
48. Хохол / 6 лютого 2015, 20:50
Для кого вы пишите,если нельзя комментировать.Для СЕБЯ любимых,тогда сами и читайте свою желтую прессу
49. ГістьСайту2 / 6 лютого 2015, 21:13
47.Хохол
«Что то газетенка все удаляет,свобода слова?»

А ти хіда не знав, що тут злий адмін усе контролює і якщо йому особисто щось не подобається - видаляє. А якщо дуже не подобається, може і забанити!
50. Читач 666 / 6 лютого 2015, 21:27
Мужики надо шукати іншу газету з сайтом і туди кочувати а вони нехай свою електронну версію продають кому хочуть. Буде їхній газеті скоро каюк
51. йося / 6 лютого 2015, 21:48
Дмитро Романович зголосився служити в Синагозі.Тепер всьо рішить мер.
52. Хохол / 6 лютого 2015, 21:49
Земляки давайте созедать,а газета должна убрать цензуру!
53. ГІсть 3 / 7 лютого 2015, 09:03
27.traktorist
««бо є хороші євреї які користь місту, країні і людям приносили»

"Огласите весь список,пожалуйста"»

Старі люде згадують лікаря Перцовича трипер лікував.
А поганих хіба напишеш. Все одно видалять.
54. ГІсть 3 / 7 лютого 2015, 09:06
51.йося
«Дмитро Романович зголосився служити в Синагозі.Тепер всьо рішить мер.»

А де буде синагога? Чи може в церкві самого Кулічковського?
55. ГістьСайту2 / 7 лютого 2015, 09:19
54.ГІсть 3
«Чи може в церкві самого Кулічковського? »

Це було б дуже дивно, після того як він єврея Леніна лупцював по голові палкою!
56. ГістьСайту2 / 7 лютого 2015, 09:25

Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
57. шпрот / 7 лютого 2015, 22:21
Він бив, як комуніста,а був піонером.
58. Бі Ля / 7 лютого 2015, 22:52
55.ГістьСайту2
«Це було б дуже дивно, після того як він єврея Леніна лупцював по голові палкою!»

З Леніним не все так просто. В нього там є євр кров але він по евр законам не єврей. Уже хтось писав тут що він насолив іудеям суботником і заборонив масонство в партії. Отже пішов проти за що і поплатився. А от нехай піп попробує погамселить по голові Троцького і побачите що буде. Ну Троцькому памятника немає а от Марксу стоїть під носом у попа у Марківці. От нехай звалить його. А ніх.. не вийде у нього бо побриють бороду не Марксу а попу