Борзовець врятував «Сов» від поразки

Підходить до завершення чемпіонат відкритої зимової першості Кобеляцької районної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу, та імена переможців у обох групах стануть відомі лише після фінальних ігор.

За результатами першого ігрового дня потрібно відмітити орлицький «Маяк». Ця команда відіграла в суботу одразу два матчі. У першому ледве не створила сенсацію, програвши лідеру турнірної таблиці «Проц-Енерго» єдиний гол. У кінці першого тайму його забив Володимир Дрига, хоча ініціатива повністю належала Роману Солошенку. Роман обіграв захисника та голкіпера, віддав пас, а Вова просто зайшов у ворота з м'ячем. У другій грі орляни, не дивлячись на втому, із рахунком 7:4 «розгромили» «Червоні Квіти».

Наступного дня «червоноквітівські» футболісти зустрічалися в Біликах із «Соколом». Напевно, поразка з «Маяком» допомогла підопічним Цікури згуртуватися і зібратися з силами, тому що імениті біличани не справилися у грі з опонентами. Виграючи в першому таймі 3:0, «Сокіл» поступився у матчі з результатом 3:6. Крім того, «соколяни» протягом зустрічі постійно фолили, за що спортсмени з Червоних Квітів відповіли двома результативними десятиметровими.

А от гравці «Василівки», напевно, аж ніяк не бажають залишитися в першій лізі, тому що на гру з «Челсі+Буцики» футболісти просто не з'явилися. Або ж «василівці», зваживши всі «за» і «проти», погодились на технічну поразку.
Видовищно та на швидкості кобеляцький «Колос» обіграв шенгурівський «Лан». Хоча початок гри зовсім не вказував на перемогу кобелячан. Тільки-но розпочалась зустріч, як Михайло Шарівський у парі з Миколою Баранников в наступальній атаці реалізували перший м'яч — 1:0. Хоча до кінця першого тайму він залишився єдиним у активі шенгурівців. А їх суперники змогли реалізувати за перші двадцять хвилин три голи — 1:3. Друга половина зустрічі розпочалася з голу «колосян» — 1:4. Потім «Лан» скоротив відставання на одне очко — 2:4. Але тут гравець «Колоса» Євген Волочай не забарився з відповіддю — 2:5. До завершення зустрічі «Лану» вдалося провести ще два вдалих наступи, та переможцями з двобою вийшли кобелячани — 4:5.

Сил у «Молоді» вистачило на перший тайм

Сповненою інтриги була зустріч між «Молоддю» і «Центнером». У першому таймі команда Сергія Калитки організувала гру в одні ворота. Не встигти минути перші п'ять хвилин, як «Молодь» реалізувала дві атаки. Першим м'ячем за свою команду відзначився Олександр Калитка, подвоїв результат Олексій Мунько. Після цього голкіпер «Центнера» ще двічі пропускав круглого. На перерву команди пішли з рахунком 4:0 на користь підопічних Сергія Калитки. У другій половині зустрічі гра на полі кардинально змінилася. «Молодь» вирішила, що серйозно відірвалася від суперників, і стишила темп. А «центнерівці», навпаки, забігали. Та ще й досить успішно. Протягом наступних двадцяти хвилин футболісти «Центнера» скоротили відставання на два м'ячі. Автором обох голів став Андрій Лісний. Та все ж матч закінчився перемогою «Молоді» — 4:2.

Прекрасна гра обох колективів

Запеклим із першої до останньої хвилини було протистояння між «Іванівкою» та «Маленькими Совами». Зізнатися чесно, молоді і амбітні «іванівці» добряче заставили попотіти кобелячан. Забувши про вік, на рівні з спортсменами із Іванівки по полю металися Олександр Ярошенко та Володимир Круговий. Перший тайм пройшов за більшої переваги «Маленьких Сов». Хоча не можна сказати, що Роман Мілько відпочивав на воротах. «Іванівці» не давали йому спокою, раз по раз перевіряючи воротарські вміння Романа. Та все ж у першій двадцятихвилинці вдавалося реалізувати наступальні атаки лише «Совам». На 9-ій хвилині зустрічі Олександр Борзовець, обійшовши захист суперників, реалізував перший гол. Уже на сімнадцятій хвилині, проводячи наступ, Олег Маньківський віддає пас на Борзовця, який подвоює результат — 2:0.

На початку другого тайму відквитати гол на добиванні вдається Олександру Буйнецькому. Догнав у рахунку суперників Станіслав Кішінський — 2:2. Після наступу кобелячан «іванівці» знову організували контратаку. Вони доводять кулю до воріт «Сов» і Мілько блокує удар. Але в цей момент гравець кобелячан Олександр Фещенко, намагаючись вибити круглого, влучає в ноги гравцю «Іванівки» Станіславу Кішінському, який забиває третій гол, — 3:2.

Та от «Сови», зібравшись із силами, знову починають атаку, м'яч переходить до Маньківського, Олег передає пас на Борзовця. І Сашко не впускає свій шанс, чітко пробивши з лівого флангу між стійкою і воротарем, — 3:3. Далі реалізувати штрафний не вдається кобелячанину Руслану Бабенку. На останній хвилині гравець іванівської команди збиває голкіпера «Сов» у воротарській. Суддя призначає пенальті, та Роман Мілько влучає в поперечину. Отож, 3:3 — прекрасна гра обох колективів.

У ІІ-ій лізі зафіксовані такі результати: «Дніпро» — «Лідер-1» +:-; «Лан-2» — «Ворскла» 1:2; «Дніпро» — «Стріла» 4:3; «Колос» — «Лотос» 1:4; «Колос» — «Аматори» 0:0; «Оріль» — «Лідер-2» 4:1; «Оріль» — «Гелаксі-Вет» 0:14; «Водник» — «Жуки» 4:4; «Сокіл-98» — «Урожай» 6:0; «Водник» — «Дрижина» 5:3; «Озера» — «Лідер-2» 4:0; «Озера» — «Гелаксі-Вет» 3:4; «Легіон» — «Ветеран» 2:4; «Легіон» — «Лан-2» 1:3; «Аматори» — «Ворскла» 2:4; «Дашківка» — «Сокіл-98» 2:3; «Дашківка» — «Дрижина» 5:0; «Стріла» — «Лотос» -:+; «Урожай» — «Жуки» 2:5.